ПОМОЩ!!!УПОРИТИ БРАДАВИЦИ :(((((

  • 352 039
  • 448
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 82
Направо ме навивате и мен да пробвам с това масло от чаено дърво. Само искам да попитам внимавате ли за кожата наоколо, в смисъл става ли й нещо на здравата кожа ако се намаже?
Нищо няма да стане на кожата,това си е натурално масло-олио от чаено дърво Grinning
малко смърди като на нафта и мента едновременно,леко се загрява кожата където е мазано,съвсем леко.Това масло е полезно за много кожни проблеми.Щерката е пубер и си маже лицето с него когато е зачервено от пъпки.
Съветвам ви опитайте първо с него ,най-безвредно е ,ако не помогне- няма да навреди Peace

# 346
  • Мнения: 11 874
Благодаря  Hug. И аз си помислих, че няма кой знае какво да стане, ама защото все се споменава че е неразредено и за това попитах, да не би да изгаря нещо че са ми на врата все пак  Wink . Добре, ще си взема още днес и ще пробвам Simple Smile

# 347
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
I am the same и от както са изчезнали, повече не са се появявали така ли?
Да! Вече ги няма, никъде  Grinning

# 348
  • Варна
  • Мнения: 107
Случайно видях темата... та да ви споделя моя опит, ако искате вярвайте.
Преди години имах множество брадавици по пръстите на ръцете, които никнеха като гъби. Какво ли не пробвах - диета, инжекции с алое за подсилване на имунитета, рязане на първата брадавица и т.н. докато един ден на слизане от автобуса една баба ми даде съвет да пробвам с рициново масло. Казах си - поредната измишльотина, но реших да пробвам. Сутрин и вечер с клечка за уши се мажат брадавиците с рициново масло и се стои половин час. Брадавиците започнаха да намаляват размера си и за една седмица изчезнаха. От тогава не са се появявали!
Не знам дали ще ми повярвате и дали ще подейства при вас, но не пречи да пробвате!

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
ще пробвам... моите са по врата,първо са като много малки светли точици и след време стават кафеникави,меки,но грозни и дразнещи...не мога да си сложа никакво бижу на врата,закачат се и се разраняват,после и падат,но е неприятно Sad

# 350
  • Варна
  • Мнения: 107
Моите бяха розови, не са покафенявали Wink

# 351
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504

Здравейте.

ще пробвам... моите са по врата,първо са като много малки светли точици и след време стават кафеникави,меки,но грозни и дразнещи...не мога да си сложа никакво бижу на врата,закачат се и се разраняват,после и падат,но е неприятно Sad

И моите бяха такива (или още са - там, където са останали), наричат се фиброми, не са точно брадавици. Бижутата не само, че са неудобни за носене, но даже и не бива да се слагат, докато не се излекуваш, защото дразнейки ги, фибромите повече се разнасят, разпространяват се. Така ми обясни лекарката. Тази есен реших да се отървавам завинаги и отидох при една дерматоложка в София, която ми ги изряза с ножица (някаква специална, с която тъканта не се разранявала и не тече кръв, само леко се зачервиха). Тя каза, че в София били само двама, които прилагали тази техника (не се поема от касата). На някои (по-малките, които не могат да се хванат с ножицата) им сложи течен азот, определено тези отрязаните заздравяха по-бързо и не останаха, докато тия с течния азот още си ги имам, макар че 2 пъти ходих да повтаря. Вечерта след процедурата беше по-добре да не се къпя, аз го направих и леееко ме смъдеше, но не е болка за умиране.

Сега се чудя как да се отърва и от останалите, които не паднаха от течния азот - това концентрирано етерично масло от чаено дърво къде може да се купи? Да разбирам ли, че мазането с него е както с тоалетно мляко след баня - просто си намазвам тялото и хем кожата става по-хубава, хем акнето изчезва, хем кожните израстъци падат... Т.е. с един куршум... 3 заека...?! newsm78 Wink


П.П. Да не забравя - на мъжа ми му падна фибром от мазане с морска луга... Но трябва упорито третиране.

# 352
  • Мнения: 11 874
Ferda Mravkata аз го купих от аптеката, има го и по някои парфюмерии, моето е на Евтерпа
Скрит текст:


До колкото четох, не е добре да се използва неразредено в/у кожата аз мажа само брадавиците без кожата наоколо, ето прочети тук как се ползва маслото за различни неща http://cosmeticsandoils.blogspot.com/2013/06/chudesata-na-maslot … ata-i-kosata.html

# 353
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Mibobo, благодаря за информацията - като гледам, направо е чудодейно, грехота ще е да не го изпробвам.  Simple Smile

Извинявам се за незнанието, но какво е "базово масло"?

# 354
  • Мнения: 11 874
Mibobo, благодаря за информацията - като гледам, направо е чудодейно, грехота ще е да не го изпробвам.  Simple Smile

Извинявам се за незнанието, но какво е "базово масло"?

И аз не съм много сигурна, но предполагам се има в предвид безобидно масло (бадемово например) т.е. такова с което няма проблем да се мажеш и в него да капнеш капки от това.

# 355
  • Мнения: 2
Имах брадавици по ръцете - 2013г лятото ходих при кожен лекар и с течен азот ги премахнахме
9 месеца по късно нямам нови, но белезите от изгарянията все още си стоят - не така ярки но си ги има
След време се надявам да изчезнат но все пак не е болка за умиране

# 356
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Честита Първа пролет!

Добре, че темата отново "изплува", че нещо я бях изгубила...

Нека да добавя и своят опит/не-опит с етеричното масло от чаено дърво. Купих го от аптека, даже взех "оригиналното", австралийско. Много въодушевена от всестранното му положително действие върху кожата, пък и от приятното му ухание, щом се прибрах започнах да капя щедро в шампоани, лосиони и т.н.... (Ще лекувам брадавици, акне, пърхут (който нямам, де, ама все пак) и т.н., и т.н. Абе, всичко, което се споменава из статиите.) Естествено, накапах и върху себе си, при това неразредено, без да си правя тест за алергия (а в упътването изрично го пише!). До един час кожата ми силно се зачерви там, където си бях капнала, а което се оказа по-лошото - получих и астматичен пристъп (задуха). Въпреки това, след няколко дена повторих с идеята, че ако си сложа, когато излизам от къщи и ще съм в движение, няма как да усещам така интензивно миризмата. Е, да, ама човек спира в дадени моменти, влиза в затворени помещения... и тогава пак усещах, че се задушавам.
Внимавайте все пак. Много ми се искаше да пробвам природен начин да борба с фибромите, но май няма да ме огрее... Пък и започва пролетния алергичен сезон, така че не бива да рискувам. Жалко.

Feldo, наистина не е болка за умиране, мен са ме горили и рязали, издържа се. Дано се отървеш дефинитивно.

# 357
  • Мнения: 13
Ако имате проблем с брадавици, пиете 35-45 дни Биозин и минават... С тези мазила третирате само самата брадавица, а не имунната система, където всъщност е проблема. Дори да се махнат, ще е краткотрайно.

# 358
  • Мнения: 901
Еликсир 484 и вършИ цялата домакинска работа с ръкавици.

# 359
  • Мнения: 107
http://www.daoin.com/feeding.php това може да е причината за упоритите

Общи условия

Активация на акаунт