ПОМОЩ!!!УПОРИТИ БРАДАВИЦИ :(((((

  • 352 506
  • 448
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 0
Аз лично съм имала брадавици, смея да кажа, че за мен единствения ефективен начин беше горенето с течен азот. Наистина помага, изгарят и падат. Вече след толкова години, да чукна на дърво както се казва, нямам и след от тях. Бях пробвала с мляко от смокиня, но нямаше ефект. Имате ли, не се колебайте в кожните диспансери ги изгарят. Да болка е, но това е решението.

# 331
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 9
Аз пък имах брадавица на върха на носа hahaha
Първия път ми я изгориха с ток, болеше ужасно и разбира се после пак се появи.
След това ми я гориха десетина пъти с азот.
Накрая се махна от едно лекарство за акне, с което взех да се мажа (не заради брадавицата)- лекарствоте е Имекс.


Регистрирах се във форума специално за да потвърдя парадоксалното на пръв поглед лечение на упорита брадавица на носа с Имекс.
След като не можах да се справя с нея, минавайки през всички изброени и тук начини, потърсих в нета как мога да излекувам "брадавица на носа" и попаднах на този съвет. Купих си лекарството, макар че нямам акне и аптекарката доста се запъна да ми го изписва без рецепта. Съжали ме наверно, защото в отчаянието си бях много решителна. С прилагане на лекарството в продължение на една седмица, брадавицата изсъхна и остави след себе си едно незабележимо петънце и спомен за кошмар...

# 332
  • Мнения: 254
 Hug Полезна тема! Ще пробвам и аз този Имекс!

# 333
  • Мнения: 6
Аз лично съм имала брадавици, смея да кажа, че за мен единствения ефективен начин беше горенето с течен азот. Наистина помага, изгарят и падат. Вече след толкова години, да чукна на дърво както се казва, нямам и след от тях. Бях пробвала с мляко от смокиня, но нямаше ефект. Имате ли, не се колебайте в кожните диспансери ги изгарят. Да болка е, но това е решението.
подкрепям, отиди на лекар и да ти ги изгорят. Няма мазила, които да ти помогнат. И не боли, не се тревожи  Hug

# 334
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен прочетох целия форум или всичките 23 страници за нула време.От което що годе разбрах че при различните случаи различни методи и различни начини се справят с брадавиците.В къщи и ние вече 8-ми ден се борим с тях и сме на ръба на отчаянието.Никъде от досега прочетеното никой не спомена за някакъв оток на лицето.При нас се получи нещо такова което допълнително нажежава обстановката.Не можем да си обясним от лукът ли е , от оцетът ли е?Ако някой има някаква идея бих се радвал да сподели.

# 335
  • Мнения: 0
Ходя на лазерна епилация и съм виждала в каталога им снимки на хора с брадавици, излекувани с лазерна терапия. Май даже го имаха в ценовата листа newsm78 – ‘премахване на брадавици’.
Не съм наясно с въпроса, но съм питала за бенки - лекар ми обясни, че за някои (в моя случай) е задължително скоро да ги премахна. Само дето излиза бая солено и сега спестявам Mr. Green.

  доволна ли си от лазерната епилация,скъпа ли е

# 336
  • Мнения: 892
Здравейте, без да съм изчела цялата тема ще споделя моя опит и дано да съм полезна на някого. Преди 4-5 години премахнах няколко брадавички от типа плоски с лазер. Много съм доволна! Няма и помен от тях, процедурата е еднократна, няма болка (пославя се лидокаин), нито белези- едната беше на лицето. След процедурата ми изписаха някакво кремче да подпомогне възстановяването, тъй като става съвсем малка раничка. Успех на всички   bouquet

# 337
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да споделя и моето мнение за тези брадавици, породени от папилома вируса. Преди време се сблъсках с този проблем, лекаря ми ми предписа имунностимуланти, но те бяха без никакъв ефект, тигава изпробвах алое вера, моята приятелка беше дистрибутор и ми го препоръча. След толкова мъки в продължение на 6 месеца, най накрая алоето ми помогна, но то е внос от Германия и не се продава в аптеките, това в аптеките е съвсем различно, зная го защото след време реших да си пия алоето просто така, за здрава имунна система. Препорьчвам на всеки който има този проблем с брадавиците, да започне да пие алое вера, но този който е внос от Германия. Успех!

# 338
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Лечението на моите брадавици беше доста продължително. Както съм писала и преди в тази тема, помогна ми маслото от чаено дърво. Не става веднага, минаха месеци преди да изчезне напълно, но нямаше болка или неудобство. Просто едно упорито мазане на маслото директно върху брадавиците, въпреки предупреждението да не се нанася неразредено в базово масло върху кожата.

# 339
  • Мнения: 11 885
I am the same и от както са изчезнали, повече не са се появявали така ли?

# 340
  • София
  • Мнения: 3 760
Имам познат от провинцията,който водеше детето си в София да му махат брадавиците.Детето имало много брадавици и непрекъснато се появявали нови.Мина доста време и пак срещам моя познат и съответно го питам дали пътуват още по София и той ми отговаря,че намерили лек,който бил много прост:обърква се тебешир с мед и се мажат брадавиците!Най-интересното е че този моя познат има кошери и сам си прави мед...

# 341
  • Мнения: 178
Аз имам на петата една, която ме мъчи от половин година. Не знаех какво е в началото и се забавих докато отида на лекар - голяма грешка. Ходя от четири месеца веднъж седмично да ме мажат с течен азот и няма оправия още, била много дълбока ooooh!

# 342
  • Мнения: 82
Сина ми имаше около ноктите.Нищо не помогна,ставаха по-зле,започнаха да му се обръщат ноктенцата.Тогава се амбицирах и започнах упорито мазане с масло от ЧАЕНО ДЪРВО,колкото пъти на ден се сетя,директно ,без разреждане.Изчезнаха за една седмица.

# 343
  • Мнения: 11 885
Направо ме навивате и мен да пробвам с това масло от чаено дърво. Само искам да попитам внимавате ли за кожата наоколо, в смисъл става ли й нещо на здравата кожа ако се намаже?

# 344
  • Мнения: 85
Направо ме навивате и мен да пробвам с това масло от чаено дърво. Само искам да попитам внимавате ли за кожата наоколо, в смисъл става ли й нещо на здравата кожа ако се намаже?

 Преди време , като ученик се бях напълнил с доста кокоши тръни.Ходиш  да ги горят с течен азот.Но освен болката след изгарянето почти нищо не се получи.След това някой ми каза,че мога да се оправя с AgNO3-Адски камък . Реших да се пробвам. След две намазвания,брадавиците паднаха.Намазаната брадавица след третиране с адския камък цялата става черна от него.След известно време тя заедно с образувалата се коричка пада.Образува се една дупчица, която е образувал кокошият трън.А на падналата коричка от долната страна се вижда излязлият кокоши трън.След,което мина време и всичко си дойде на мястото.Ето как процедирах.Желателно е преди да се се намаже брадавицата няколко минути да се накисне с топла вода за да набъбне .В една бирена капачка слагах 1/2 кристалчета от сребърния нитрат(не пипайте с ръце, защото след това ще почернеят). на една кибритена клечка  ових с памук колкото главата на клечката. след което навлажних тоя памук, толкова,че да може като натисна в капачката тия две кристалчета да се разтворят.След като видите,че са се разтворили натискате с тая клечка върху кокошият трън.Целта е добре да се обгърне , като внимавате да не излиза от него.Не че е опасно , но изцапаното място  почернява от адския камък.  Тоест нужна е толкова вода, колкото едва да се разтворят кристалчетата, защото иначе всичко се разводнява, на обработеното място се разлива ако е рядко, както и се намаля и действието на адския камък.Действието му е гарантирано.Ако не стане с един или дава пъти, след, като падне коричката процедурата се повтаря, Брадавицата ако не падне веднага започва да изтънява, И така за нея няма спасение:)  По аптеките не се продава за голямо съжаление.И последно внимавайте с него все пак е отровен.Желая ви успех и не се отчайвайте.

Ето ви и линк  http://www.bezplatno.net/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D1%81%D … 0302/contact.html,където може да си го закупите,

Общи условия

Активация на акаунт