Отбиване на голамо кърмаче

  • 1 831
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 730
Моми4ета,като 4ета написаното от някой от вас направо страх да го хване 4овек Shocked
Какви са тези деца по на 1,5-2год.дето се събуждат по 4-5 пъти на ве4ер???Да оставим 4е спят о6те в голямото легло.Аз ако не се наспя ве4ер съм жива-умряла.Второ дете гледам и слава Богу такъв ужас не ми се е стоварил на главата.Ние се кърмим ве4ер към 9,30-10 и сутрин около 7,като половината от слу4аите ми се налага аз да я будя,ина4е откарва до 9 и пропуска едно ядене.Друг път се събужда сама.И баткото и малката в края на 3тия си месец постепенно запо4наха да удължават спането през но6та,до пълното отпадане на но6тното кърмене.По съ6тото време ги прехвърлих и в леглата им и се нау4иха да си спят там.Рядко се слу4ва бебка да се поразбуди през но6та,но обикновено подаването на бибката е достатъ4но да заспи отново,най-много да и подам ръка през пръ4ките на леглото.Което озна4ава 4е не е гладна,само поразсънена.Оба4е такова 4удо дето описвате newsm78 newsm78 newsm78,не знам какво да кажа,дано запо4нат да спят,4е то така цялото семейство страда,никой не спи като бял 4овек,а аз и баткото имам да подготвям за у4или6те,не бих се справила така,успех Peace

Ами всяко дете е различно,има такива които от първия ден спят по цяла нощ,а има и такива,които се будят до към 2-3 годинки,просто ти си късметлийка Wink,а това,че нощем се събужда незнам за кой път казвам,че ИЗОБЩО не ми е проблем,не ми тежи и не ми прекъсва спокойния сън,инъче си ляга към 10.00-10.30 и спи до към толкова,така,че не съм много за оплакване Party,не помня да съм се събуждала недоспала Peace
И даже имаме напредък-тези дни почти не се събужда нощем,а и през деня започна да спи доста по-спокойно и непробудно по 2-3часа,преди през 20-30мин. се пробуждаше и аз ходех с хранилката да я доприспивам Crazy

# 31
  • Мнения: 730





Но ти щом казваш, че само на вечерното кърмене се приспивате така, то денем как заспива? Сама или пак с кърмене. Защото ако денем си заспива сама без проблем, то задачата ти е по-лесна.

Ами денем ако сме в нас на гърдата пак си заспива ooooh!,а ако сме навън някой път като каталяса много даже не я усещам кога заспива,отпъска главичка и заспива седнала Laughing,но някой път с 300 зора,направо виждам ,че не може да гледа и не заспива,но тези случаи за моя радост са много рядко,но аз по принцип излизам като се е наспала и така нямам никакъв проблем навън,тя отдавна спи по веднъж на ден Peace

# 32
  • Мнения: 1 014
Реших да пробвам да спра нощното кърмене, като го оставя да спи с баща си или баба си. Но сега като чета тук си мисля, че може би това не е решение. В момента в който се върна да спя в спалнята, ми се струва че ще желанието му за нощно сукане ще "рецидивира".
Какво мислите, как да постъпя?

Какъв е проблемът? Не мога да разбера, може би трябва да доизясниш. Ако спи спокойно с баща си, след време ще свикне да спи през цялата нощ и няма да се буди. Не се тревожи, преди да знаеш има ли проблем или няма.


Ами при отсъствието ми от къщи през нощта, на следващата наваксва и суче двойно и тройно повече. Нормалното нощно сукане не ми пречи, но това висене... Страхувам се, че и след експеримента със спането с друг човек ефекта ще е пак същия. Тази нощ пробвах да го оставя да спи съвсем сам, за да видим дали така ще е по-добре. При първото събуждане го сукна набързо и заспа, на собственото си креватче, обаче втория път - на разсъмване се започна маратона. Но, радост - на сутринта видях ново зъбче. Дали това не е била причината, не знам. Това е едва седмото ни зъбче, докато излязат и другите, дали не е по.добре да се потормозя още малко с нощното?

# 33
  • Мнения: 730





  Но, радост - на сутринта видях ново зъбче. Дали това не е била причината, не знам. Това е едва седмото ни зъбче, докато излязат и другите, дали не е по.добре да се потормозя още малко с нощното?

Чувала съм,че като им растат зъбките на кърмачетата много им е хубаво да се чешат с гърдата и избиват по безпроблемно Peace

# 34
  • Мнения: 730
На нас сега ни избиха 6 зъбчета заедно без проблем,само по-малко ядеше,но това е нормално,но инъче не е била нервна,само спеше малко по-неспокойно,дано и другите така безпроблемно до избият(вече имаме 14) Peace

Общи условия

Активация на акаунт