Безсилие...

  • 14 039
  • 144
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 300
Вътрешно знам, че може би е по-добре така, сега в еуфорията дори и да не ми пречи разстоянието, след време може би щеше, кой знае, но остава горчивият привкус на това да се чувствам използвана, ако беше откровен още от началото сама щях да си преценя дали да се впускам в такива авантюри.

И как да бъде откровен, да ти каже в началото, че няма да му хареса да спи с тебе и ще те разкара в бъдеще ли? Кой може да ги знае тези неща?
Не, например да ми каже, че начинът му на живот в момента не позволява по-сериозни отношения, това в случай, че е имал нещо към мен, или просто да каже искам секс, нищо повече, не след това да ми казва, цитирам : "Не съм се подиграл с нищо!  Нямах представа, че виждаш нещата по този начин!"
Според мен трябва да има някаква хигиена в отношенията, а нищо от неговото отношение не ми е говорило за това, та той на първата ни среща не ме и целуна, смисъл държа се супер джентълменски, запозна се и с майка ми... А колкото до секса, на 100% сигурна, че му хареса, точно от това идва цялото ми объркване какво точно се случи!?

# 46
  • Мнения: 9 196
Вътрешно знам, че може би е по-добре така, сега в еуфорията дори и да не ми пречи разстоянието, след време може би щеше, кой знае, но остава горчивият привкус на това да се чувствам използвана, ако беше откровен още от началото сама щях да си преценя дали да се впускам в такива авантюри.

И как да бъде откровен, да ти каже в началото, че няма да му хареса да спи с тебе и ще те разкара в бъдеще ли? Кой може да ги знае тези неща?
Не, например да ми каже, че начинът му на живот в момента не позволява по-сериозни отношения, това в случай, че е имал нещо към мен, или просто да каже искам секс, нищо повече, не след това да ми казва, цитирам : "Не съм се подиграл с нищо!  Нямах представа, че виждаш нещата по този начин!"
Според мен трябва да има някаква хигиена в отношенията, а нищо от неговото отношение не ми е говорило за това, та той на първата ни среща не ме и целуна, смисъл държа се супер джентълменски, запозна се и с майка ми... А колкото до секса, на 100% сигурна, че му хареса, точно от това идва цялото ми объркване какво точно се случи!?

Ами то няма да стане така ... ти се мислиш за някаква секс бомба и Жулиета на Жулиетите, едновременно.

Нищо в отношението му не било говорило ... какво да говори, като не сте се опознали?! Това не е принципно отношение, а лично към тебе, не можеш ли да го осъзнаеш? И защо си му натресла майка си? Какви са тия истории изобщо?

А за секса да питам ли изобщо ... 100% си сигурна, че му харесало, защото ... е свършил? То за това дори не е нужна жена. Няма никакво объркване, какво се било случило, няма нужда от дълбоки анализи и разследвания. Факта е, че не те иска. Приемаш го и продължаваш напред. Който не е готов да губи, не заслужава да печели.

# 47
  • Мнения: X
Човекът е оптимизатор на процеси.

Оптимизирал е и интимните Ви отношения - здравей, искаш ли да те "одитирам" по исо 9002, секс, сбогом и благодаря за рибата.

Запознаването с майката е пресолило малко манджата. Между "хареса ми секса" и "искам да правим деца и да си перем мръсните чорапи цял живот" има известно разстояние, което може би сте прибързали малко да прескочите и е избягал уплашен, че докато се усети може и сватбен костюм да му закупите.

По принцип мъжете са по-склонни да вземат решението дали искат да са трайно с един човек след секс, докато при жените докато се стигне до секс явно решението вече е взето.



А за секса да питам ли изобщо ... 100% си сигурна, че му харесало, защото ... е свършил? То за това дори не е нужна жена.
Може и да не е нужна, но определено помага Wink Поне на повечето от нас Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 300
Първо аз майка си не съм я натрисала, сам изяви желание да се запознае с нея. Второ, не съм някаква си Жулиета, просто съм такъв човек, някой, ако не ме кефи не се занимавам с него, да му давам надежди и след това да се правя, че не съществува. И трето, повярвай ми сега повечето са откровени и започват с това, че не искат връзка.
А колкото до секса, мисля, че си личи, когато някой просто свършва, и когато изпитва удоволствие, няма нужда от коментари.

# 49
  • Мнения: 9 196
Първо аз майка си не съм я натрисала, сам изяви желание да се запознае с нея. Второ, не съм някаква си Жулиета, просто съм такъв човек, някой, ако не ме кефи не се занимавам с него, да му давам надежди и след това да се правя, че не съществува. И трето, повярвай ми сега повечето са откровени и започват с това, че не искат връзка.

Всеки иска връзка, но този не иска с тебе. Сигурно и с другите е така, които наричаш "откровени". Така разбра ли ме?
И какъв шок - хората разбират, че някой е за тях или не, след известно време и след секс. Майките също помагат. Раздели се случват и след 1 седмица, и след 1 година, и след 10 години. Такъв е живота.

# 50
  • Мнения: X
И трето, повярвай ми сега повечето са откровени и започват с това, че не искат връзка.
Това е адски просташко. Няма как да започнеш с подобно нещо, защото няма как да знаеш какво ще поискаш и какво не. Да започнеш така означава, че по презумпция смяташ, че другия не става, което е меко казано унизително и обидно.

Дори да искам само секс, не бих се занимавал с жена, от която чуя подобно изказване. Бих се учудил да е по-различно в обратния случай.

# 51
  • Мнения: 5 300
Първо аз майка си не съм я натрисала, сам изяви желание да се запознае с нея. Второ, не съм някаква си Жулиета, просто съм такъв човек, някой, ако не ме кефи не се занимавам с него, да му давам надежди и след това да се правя, че не съществува. И трето, повярвай ми сега повечето са откровени и започват с това, че не искат връзка.

Всеки иска връзка, но този не иска с тебе. Сигурно и с другите е така, които наричаш "откровени". Така разбра ли ме?
И какъв шок - хората разбират, че някой е за тях или не, след известно време и след секс. Майките също помагат. Раздели се случват и след 1 седмица, и след 1 година, и след 10 години. Такъв е живота.
Да, да така е, но нали за това е форума, да си изкажем мъката, бях тръгнала с голямата кошница, а се прибрах с празни ръце, но съдба.

# 52
  • Мнения: 9 196
Понякога виновни няма, нещата просто се случват или не. Не си строй въздушни кули и ще избегнеш подобни разочарования.

# 53
  • Мнения: 5 300
Да, поне ще ми остане този урок да не тръгвам с големи надежди още в началото.😔

# 54
  • Мнения: 46 511
И да не ме помислите за луда, имали сме контакт близо 1 година, просто сега събрах смелост да действам.
Това е голяма червена лампа. Мъж, който има интерес няма да чака 1 г., каквито и да са правилата във фирмата.
Горе главата и гледай напред!

# 55
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На прехвалени череши не ходи с голямата кошница. Няма как да очакваш откровенност и признания на първа среща, защото откровено няма какво толкова да си кажете. Минало е време, отношенията са станали по-задълбочени и човекът веднага си е казал. По-откровено от това здраве му кажи, можеше да те мота за секс играчка с години.

# 56
  • Мнения: X
И аз съм на мнението на Сиренце.
Човекът е бил честен и явно е мислил по "въпроса".
И като гледам напоследък изобщо не е единичен случай - като видят, че може да е по-сериозно и дават на "заден". Не защото не искат, а защото се спичат и предпочитат да си останат на същото ниво/положение като досега, вместо да направят крачка към нещо по-хубаво.
Елементарни страхливци и комплексари бих казала.
В крайна сметка - не ти трябва такъв, нали?

# 57
  • Мнения: 25 600
Не, например да ми каже, че начинът му на живот в момента не позволява по-сериозни отношения, това в случай, че е имал нещо към мен, или просто да каже искам секс, нищо повече, не след това да ми казва, цитирам : "Не съм се подиграл с нищо!  Нямах представа, че виждаш нещата по този начин!"
Според мен трябва да има някаква хигиена в отношенията, а нищо от неговото отношение не ми е говорило за това, та той на първата ни среща не ме и целуна, смисъл държа се супер джентълменски, запозна се и с майка ми... А колкото до секса, на 100% сигурна, че му хареса, точно от това идва цялото ми объркване какво точно се случи!?

Престани да се тормозиш за човек, който още от началото не е гледал на теб сериозно. Харесал те е до степен да си легне с теб, но ти си приела нещата по-сериозно и той се е уплашил. Е, поне е бил достатъчно честен и почтен да прекрати авантюрата още от началото, защото можеше да те върти с години.
Не ти ли мина през ума, че щом пътува толкова често и контактува служебно с много хора, си има и други подобни неангажиращи връзки? Ако не беше приела толкова сериозно нещата, можеш и ти да си една от тях.
Но понеже това явно не те устройва, връзката ви е била безперспективна. Както и по-горе са те посъветвали, брой го в графа "опит" и продължавай нататък. Срещнали сте се, разминали сте се, всеки по пътя си.
Просто от тази жаба принц не става.

# 58
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
За да спре да ти вдига, бая настоятелна ще си била. Не виждам проблем в секса за вечер и според мен на него просто не му е харесало, особено ако преди това е имало заявка за нещо повече. На мъж/жена, когато им отнесеш главата, те искат отново и отново.
Всеки е бил зарязван и излъган в очакванията си, но се преживява. Най-бързо и лесно с повече коктейли и забавления. 😉
П.п.
За мен е абсолютна глупост и губене на време да чакаш една година, за да правиш секс с човек, който очевидно те привлича. Сексът не е повод за женитба.

# 59
  • Мнения: 19 848
Сексът си е секс. И не гарантира връзка, независимо дали е бил добър или лош.
Авторката, звучите много наивно. От километри се вижда, че този човек не е имал сериозни намерения и това че вие сте замижали за това, защото много го харесвате (и евентуално сте влюбена в него) нищо не променя. Не се вторачвайте толкова в анализи на нещо, което е минало. Разсъждения от типа на "ако, ако", "щом, значи" само разтеглят и удължават положението ви на самосъжаляваща се изоставена девица.
Ако ви харесва да се самосъжалявате и да си помрънкате (да, всички го правим понякога), направете го, но не оставайте в тази роля. Може да ви изиграе лоша шега.

Излезте навън, времето е чудесно, разходете се, послушайте птичките, пийте някъде една свежа лимонада и давайте натам. Очакват ви още нови срещи и хора.

Общи условия

Активация на акаунт