Домашно насилие

  • 39 007
  • 372
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здрвавейте пиша доста на бързо за да не ме спипат... ето и моята история седем години живея с човек който ме тормози,...... във всякъкъв вид.... Вече не издържам... но съм уплашена и до смърт ... Родителите ми имат къща в населеното място където се намираме. ...... И до 30,05 са си тук ... Искам да после буквално да избягам с тях... Но той ме предопреди че ако го сторя ще пострада както имота ни така и дядото  който ще кара лятото тук.... С него нямаме брак нямаме деца.... Той е разведен и съден за домашно насилие ..(късно разбрх истината ).. Другото което е той ми обра всички лични документи... пари... телефона ми е в него.. Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобен случай и  с какво да започна... Извинявам се ако на моменти не е много подредено но просто.......... благодаря предварително Cry

Последна редакция: нд, 08 юли 2018, 23:39 от bubanka

# 1
  • Мнения: 4 518
Кое е това населено място? Полиция няма ли? Кажи си адрес, имена и кога да ти пратим патрулка. Не знам какво друго да ти кажа... Освен ако полицията не се заеме не знам кой ще го пази този дядо, ако избягаш.

# 2
  • Мнения: 16
има на 10 мин път от тук ... но лошото е че всички са му близки и незнам аз ще замина ами какво ще стане с дядо.... Незнам вече какво да правя иначе в сряда имам възможност да избягам,,,

# 3
  • Мнения: 146
Родителите ти да помогнат с нещо .. Всички да заминете някъде където няма да ви открият , известно време. Да видиш какво ще се получи. Колкото по-дълго отлагаш , толкова по лошо става. 

# 4
  • Мнения: 2 111
Полиция, фондация за жени-жертви на домашно насилие, саморазправа с помощта на някой, който може да го сплаши. Какъв е този юнак, някаква мутра ли е, що е?

# 5
  • Мнения: 16
ами доста не си поплюва... родилите ми .. как да ми помогнат .. при положение че брат ми и баща ми са инвалиди,,, абе направо ужас ...... незнам дали дали това че е съден един път за това деянее няма да повлияе ако викна полиция и да се постресне  ....

# 6
  • Мнения: 146
Такива хора не се стряскат толкова лесно или е много късомоментно ! Но , каквото и да се прави , трябва да е голямо и рязко. Един вид да не знае как да реагира. Шантаво работа , но трябва да се прекрати.

# 7
  • Мнения: X
Не може ли да вземете дядо ти с вас и/или  да сложите сот в къщата, която той обитава (ако е къща) или ако може да си позволите да наемете човек (охрана), който да живее известно време в къщата, за да я пази? Съчувствам ти. Confused

# 8
  • Мнения: 16
Жива охрана няма как да стане за СОТ е възможно ... Започвам да си мисля в сряда като изпращаме гостите да му кажа че беше до тук и да се направя на безърашна и да се моля полицаите да стигнат на време иначе не знам
И после да търся адвокат средства и закрила

# 9
  • Мнения: 4 518
има на 10 мин път от тук ... но лошото е че всички са му близки и незнам аз ще замина ами какво ще стане с дядо.... Незнам вече какво да правя иначе в сряда имам възможност да избягам,,,
Не знам как по друг начин да ти помогна освен да ти изпратя полиция или тези от защита от домашно насилие. Имаш ли белези или синки? Ако се изпрати някой ще можеш ли да докажеш нещо?

# 10
  • Мнения: 16
Последният голям побой беше преди около два месеца белези имам безкрай .. сини сега нямам. ...

# 11
  • Мнения: 1 870
Кое е населеното място?

# 12
  • Мнения: 18 305
https://www.facebook.com/groups/zaednoprotivnasilieto/?ref=bookmarks
яка имаш фейсбук се включи бързо в тази група  при момичета с опит  и ще те насочат как да постъпиш.

# 13
  • Мнения: 16
Facebook нямам това е равно на бой.... Едвам се добрах до компютъра и понеже го няма а къщата е с видеонаблюдение гледам към пътя да не дойде

# 14
  • Мнения: 18 305
Копирах и изпратих на  лично съобщение  телефони  и  сайтове - адреси на институции, които се занимават с такива неща ,погледни ги  и реши.Пиши на лични  на когото се доверяваш и тук,да няма изненади. Доста тревожно звучиш  и дано се справиш  по добър начин.

Общи условия

Активация на акаунт