Болезнено стягане на прасците?!?

  • 11 094
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
И на мен ми се е случвало. Стани и с другият крак настъпи палеца на схванатия - помага. Hug

# 16
  • Петрич
  • Мнения: 321
Случвало ми се е.Много е неприятно,но след като родиш ще се оправи.Последните месеци на бременността не можех да си движа изобщо единия крак,но вече всичко е наред.

# 17
  • София
  • Мнения: 401
И аз ги получавам често, но както са ти писали, помага веднага контрашпица!!!

# 18
  • Мнения: 658
и на мен вече ми се случи Close .... и аз си го оправям с контрашпиц

# 19
  • Мнения: 4 806
да, случваше ми се много често в последните месеци от бременността. Болезнено е. Контращпиц и минава. Ако е прекалено, не е лошо да питаш доктор - в крайните случаи се предписваха някакви илачи. Свързано е с изчерпване на някакво вещество (не си спомням какво беше)

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И на мен ми се случваше често,но не го споделих с лекар и си търпях/мислех че е нормално-не че не е/.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Нормално е като си бременна! Peace
Някъде четох, че е от липса на магнезии! Rolling Eyes

И аз така знам.

# 22
  • Мнения: 56
Нормално е като си бременна! Peace
Някъде четох, че е от липса на магнезии! Rolling Eyes


 
  Да и на мен така ми казаха и аз като отидох  на консултации доктора ми изписа магнезий.След това мисля,че само един път ми се случи за оставащите няколко месеца. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 489
И при мен се случваше до последно.Както са ти казали момичетата само контрашпица помага.

# 24
  • Мнения: 911
Да, случваше ми се. Витаги се е оправяло, когато редовно съм си пила таблетките магнезий.

# 25
  • Мнения: 440
На тези схващания им казват "крампи", но не знам защо. свързано е с изчерпването на калций и магнезий.  Аз си купих масажор за стъпалата и така ми минаваше, става и с бутилка

# 26
  • София
  • Мнения: 6 959
На тези схващания им казват "крампи", но не знам защо.
И аз така знам,а и на мен ми се случваше особено последните месеци въпреки ,че пиех Магнерич.

# 27
  • Мнения: 200
Гадно е, боли, но всички бременни го получават. Единственото, което можеш да направиш е да стискаш зъби и така до следващия път.   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 3 405
Да, често, докато бях бременна Simple Smile После изчезва  Hug

# 29
  • Мнения: 566
една вечер се събудих със страхотна болка в крака - все едно някои ме стискаше със всичка сила. беше ужасно! изобщо не се сетих, че е изтръпване - първото което ми мина през ума бе, че ми се е спукала вена и веднага хукнах към огледалото да се оглеждам. иначе получавам схващания на бузите на дупето Joy

Общи условия

Активация на акаунт