Болезнено стягане на прасците?!?

  • 11 099
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 316
Точно такива схващания имам и аз - всяка нощ от около 2 седмици  #Crazy
При мен казаха, че е от кръста. Имах ужасни болки и казаха, че от тежестта на коремчето и общото напълняване (общо 10 кг от началото на бременността, а съм височка и изобщо не ми личи  newsm78 ) съм направила дископатия  Cry
Изписаха ми Невробекс и почивка  Simple Smile
От няколко дни не ми се е случвало, но все си мисля, че всяка мама, която има такива схващания трябва да внимава с кръста и мнооооого да го пази  Thinking

# 136
  • Мнения: 1 975
Магнерота се пие по следната схема: 5 дни 3*1; 5 дни 2*1; 5 дни *1
Много помага като се схване крака да си опреш пръстите в нещо твърдо и неподвижно- стена, табла не легло и да натиснеш. Отпуска веднага  love001

# 137
  • София
  • Мнения: 726
Това най-често е сигнал за липса на магнезий. Консултирай се с твоя лекар.

# 138
  • София
  • Мнения: 418
Вчера ходих на консултация и ми изписаха Магнерот за тези стягания, надявам се сега малко да поотшуми, благодаря ви още веднъж момичета  bouquet

Четете всичко, мили мами! Консултирало се е момичето, предписали са й лечение вече. Хайде да не изписваме още пет страници със съвети да отиде на лекар   bouquet

На мамите с крампите и коремчетата - леко бременеене и лесно раждане!

# 139
  • Мнения: 509
Случвало ми се е и на мен. Дори понякога с дни ме е боляло докато отшуми. Избягвай да се опъваш в шпиц. Потърси някъде по 'мамините' сайтове за неразположенията по време на бременност;))

# 140
На мен постоянно ми се случва, особено като си изпъна краката, наистина е болезнено. И аз съм чела че се среща често по време на бременност. Така че според мен не би трябвало да се притесняваш.

Общи условия

Активация на акаунт