Добър хотел в Созопол или Несебър

  • 2 513
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 018
Здравейте! За първи път пускам тема в този форум, затова се извинявам, ако нещо не е според правилата. Аз съм предимно от четящите. Тук човек може да получи полезна информация и съвети. И така - не съм ходила на море вече 10 г. Планирам евентуално за месец юни. Става въпрос за двама възрастни (без деца). Насочила съм се към Созопол или Несебър. Молбата ми е, ако някой има добри впечатления от хотели  в някой от тези курорти, където условията да са прилични, нека да сподели (без значение дали хотелът включва храна, или не). Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 134
Дайте ориентир за бюджет.
Аз хатесвам Green Life в Созопол, но това с избора на хотел е доста субективно. Посещавала съм го преди няколко сезона, но нещата понякога се променят от сезон до сезон. Държиш ли да има плаж със шезлонги, открит басейн и т.н

# 2
  • Мнения: 4 018
Като бюджет, приблизително да не е над 80 лв. на човек. Открит басейн може да има, може и без. Просто ми се иска хотелът да не е прекалено далече от пеша отплажа, понеже ще се пътува без кола и условията да са сравнително нормални - да не е мръсотия и мизерия.

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 18:04 от Sun_Shine016

# 3
  • София
  • Мнения: 3 008
От 5 години ходим в The Green House Созопол, първо само със съпруга ми след това и с децата. От терасите се вижда плажа Хармани. Точно в края му е. На първа линия е. Не е шумно. Не е хотел, а голяма къща предлагаща студия и апартаменти. Много съм доволна. Собствениците са прекрасни хора, с които не съм имала проблем за нищо.
В скрития текст съм сложила линк и снимка от терасата.
Скрит текст:

# 4
  • Мнения: 2 865
Ние сме доволни от един семеен хотел в Несебър , но се намира на около 10-15 минути пеша от южния плаж ( не знам дали те устройва при това положение). Намира се в централната зона на новия град и цената е доста под бюджета ви.
Иначе по-близо до плажа се намира хотел Виго  - срещу хубав парк, но нямам отзиви от стаите или храната, защото не сме отсядали там, само сме ползвали вътрешния басейн (той е и с външен басейн).

# 5
  • Мнения: 4 018
Здравейте отново! Случайно някой да има отзиви за хотел Естреа в Несебър? Стаите чист ли са, храната в ресторанта хубава ли е и дали е много шумно? Гледам, че се намира на самия плаж и като критерии ме устройва, но не знам дали си струва, затова ако има някой, който го е посещавал, нека да пише. Ще ми е полезна вскаква информация (и за други хотели в някой от тези два курорта).

Последна редакция: вт, 05 юни 2018, 22:14 от Sun_Shine016

# 6
  • Мнения: 1 825
Здравейте, търся едина и добра стая в Созопол или в някой семеен хотел.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Отдавна не сме почивали в Созопол. Плажа Хармани пренаселен ли е? Има ли място, къде свободно да си сложиш хавлията без да трябва да плащаш чадъри и шезлонги?

# 8
  • София
  • Мнения: 3 008
Отдавна не сме почивали в Созопол. Плажа Хармани пренаселен ли е? Има ли място, къде свободно да си сложиш хавлията без да трябва да плащаш чадъри и шезлонги?
През активния сезон е пренаселен, хавлия до хавлия. Затова ходим началото на септември, да е по свободен плажа. Но пък тогава е Аполония и в стария град вечер не може да се разминеш.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Да попитам за плажа Хармани и ца Централния плаж постепенно ли става дълбоко или изведнъж?

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Централният плаж в Созопол става ли или е много мръсен?

Общи условия

Активация на акаунт