кое ви беше най-гадно?

  • 3 695
  • 112
  •   1
Отговори
Вече  ни предстоят последните напъни от бременността. Малко, ама за сметка на това пък гадничко....  Twisted Evil
Естествено, че знам за пречещото шкимбе, умората и т.н.
Но ми се иска да знам кое от тези хубавинки води първенството по гадост newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 408
Всичко това. Никога не съм се чувствала толкова тежка, не съм и била, разбира се, независимо, че бях качила 12 кг.
Накрая и започнах да куцам, болеше ме кракът много, когато бебето започна да слиза в малкия таз, та не можех и да ходя, нямах търпение да се роди!

# 2
  • Мнения: 566
за сега нищо не ми пречи - нито имах гадене, нито киселини, нито ми тежи коремът.
гадничко ми беше заради дрехите, които в последно време ми стават тясни за около 2-3 седмици, а искам да съм СЕКСИ мама. сега ще видим как ще се справим с жегата!

# 3
  • Мнения: 8 917
Вече  ни предстоят последните напъни от бременността. Малко, ама за сметка на това пък гадничко....  Twisted Evil
Естествено, че знам за пречещото шкимбе, умората и т.н.
Но ми се иска да знам кое от тези хубавинки води първенството по гадост newsm78
Единствените ми неудобства от цялата бременност  бяха - киселините в 8-я месец и това, че в 9-я вече не можех за си връзвам връзките сама Wink

# 4
  • Мнения: 670
Отеклите крака са класика  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 670
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..

# 6
  • София
  • Мнения: 6 182
На първо място беше психическата неувереност и страхът какво ще се случи Confused

Всички останали гадости след това се редуваха без да ми дават мир и секунда. Ако ядях имах киселини, ако не ядях имах болки в червата и запек. Ако ходех имах контракции, ако си лежах не можех да дишам. Ако мъжът ми ме успокояваше - му казвах "какво знаеш ти", ако не ми обръщаше внимание - "никой не му пука за мен".

Когато успявах да заспя беше в някаква полуседнала поза и подпряна от всякъде с възглавници. Схващаха ми се китките и прасците. Кеф от всякъде. Толкова нямах търпение, че си зачерквах на едно календарче всеки изминал ден 4-5 седмици преди раждането.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 958
Това, че всичко падаше, като мина покрай него, а аз трябваше да се навеждам да го вдигна  Close Mr. Green пък то паднало на възможно най-тясното място

# 8
  • Мнения: 2 663
Най-гадно  ми беше това,че прокървих и се наложи няколко пъти да лежа на системи.Към края на бременността киселините и непрекъснатото будуване нощем просто не можех да понасям ,иначе всичко си ми беше ок

# 9
  • Мнения: 748
киселините, от които не можех да спя и спях полулегнала, болките в таза и подутите крака.

# 10
  • Мнения: 2 171
Киселините, които не ми даваха да мигна през нощта и невъзможността дори да се обърна в леглото без помощта на мъжа ми.

# 11
  • Мнения: 407
Нищо не ми пречи за сега,освен контракциите които получавам от време на време.Това ми е най-притесняващото ме и неприятно нещо.

# 12
  • Мнения: 5 103
Всички тия неволи през бремеността са цвете за мирисане, на фона на безсъните нощи, 24 часовото седене в къщи с ревящото бебе, сега ми е 100 пъти по-уморено, недоспало и изнервено

# 13
  • Мнения: 733
Цитат
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..
smile3501 smile3501 smile3501
Колко ми е познато. Таткото помагаше понякога да ме изтика от там ама не всеки път беше до мен  Wink. Накрая всичко ми тежеше, качих 30кг и нали се сещатате, че не за връзки ами за обикновенни обувки неможеше да се сгъна  Embarassed

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Зверския запек.............и хемороиди  Sad

# 15
  • Мнения: 1 101
Киселините! Никога преди бременността не бях имала киселини и ми се видяха ужасна гадост. Не можех да спя от тях по цяла нощ. Иначе другото не ми тежеше - аз не бях особено натежала и корема ми беше малък, та това ми спести голяма част от неудобствата на късните месеци от бременността Grinning

# 16
  • Мнения: 4 806
ами имах доста неразположения.
От класическите: подути крака, не можех да ставам, сядам; корема пречеше (всъщност много ме болеше)...
Не можах да спя, защото мнго ми беше подпряна диафрагмата и собственото ми хъркане ме будеше.

Пак бих минала през това.

# 17
  • Мнения: 1 259
Пишкането през нощта, 5 мин. ставам,после още 5 в тоалетната Tired.Връзването на обувките.

# 18
  • Мнения: 46 520
Нямах никакви физически неразположения, дори не ми тежеше, но психически едва издържах ...

# 19
  • Мнения: 77
ами на мен ве4е доста ми тежи и глезените ми са направо като козунаци Mr. Green
да не говорим колко ми е трудно да правя маневри в леглото Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 849
Гадните киселини #Cussing outоще ги помня и болките в краката .

# 21
  • Мнения: 911
Киселините, беше ми постоянно ГОРЕЩО и липсата на въздух - към края имах чувството, че нося бебето точно под брадичката Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Киселините и задъхването.

# 23
  • Мнения: 4 668
Киселините просто ме разбиха .

# 24
  • Мнения: 3 089
нямах особени проблеми. повръщането в началото малко ме изнервяше, но като цяло имах читава бременнст.

# 25
  • Мнения: 5 391
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..
Laughing Peace

# 26
  • Мнения: 2 910
Най-гадно ми беше това, че краката ми много се подуваха и накрая вече едвам се придвижвах с 30кг. отгоре и накуцвайки.

# 27
  • Мнения: 1 030
Нищо не ми беше гадно - не съм имала нито гадене, нито киселини, нито отоци. Нямам 1 стрия, защото почти нямах корем. До последно можех да търкам пода на 4 крака. Както се шегувах - "Не бързам да родя, така мога да си изкарам още 1 година!"

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Най-гадното ми бяха 30-те кг Crazy.Отичаха ми краката,не можех да спя,не можех да стана сама от леглото,нито да си обуя обувките....За капак имах ужасни киселини последните 4 месеца #Cussing out......Абе,едва дочаках да се роди!Свалих 12 кг. с раждането,но се чувствах лека,като перце Laughing!

# 29
  • Мнения: 670
Това, че всичко падаше, като мина покрай него, а аз трябваше да се навеждам да го вдигна  Close Mr. Green пък то паднало на възможно най-тясното място
hahaha rotfImbo

# 30
  • sofia
  • Мнения: 562
Най-гадно ми беше, че поради сбъркан термин и преносване на бебето, родих 23 дни след първоначално определения термин.Беше много гадно чаках ли чаках а бебето все не идваше, на края ме сложиха на системи за предизвикване на раждането и.......ами не се роди  Embarassed , вече бях решила че ще няма да ми се роди това бебе, е все пак благоволи да се роди два дни след първия опит. Освен това поради преносването ме приеха в болница, идваха си момичета и стояха за по няколко часа а после раждаха само аз бях като обречена, сега ситуацията ми се струва комична но тогава голям рев му дръпнах.

# 31
  • Мнения: 209
Най-гадно ми беше, че поради сбъркан термин и преносване на бебето, родих 23 дни след първоначално определения термин.Беше много гадно чаках ли чаках а бебето все не идваше, на края ме сложиха на системи за предизвикване на раждането и.......ами не се роди  Embarassed , вече бях решила че ще няма да ми се роди това бебе, е все пак благоволи да се роди два дни след първия опит. Освен това поради преносването ме приеха в болница, идваха си момичета и стояха за по няколко часа а после раждаха само аз бях като обречена, сега ситуацията ми се струва комична но тогава голям рев му дръпнах.
И аз бях така 18 дни отгоре Полудях Най гадно ми беше че време не минава Накрая бях забравила какво е да нямаш корем Сега пак бавно ми тече времето  #Crazy

# 32
  • Мнения: 1 272
Киселините, отеклите крака, ръце, лице, необходимостта от пишкане през 5 минути и неизвестността какво ме чака. Сега съм ужасно щастлива, гледайки моята малка красавица.
Леко раждане!

# 33
  • Мнения: 4 621
Най-гадно ми беше това, че ставах по няколко пъти на нощ да пишкам #Crazy
Киселините също мога да определя като доста гаднички.... а всичко останало се търпеше Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Киселини почти не съм имала,подуване на краката въобще.Но пък ми беше тееежкооо,не можех да се навеждам,накрая едвам ходех.Стълби не можех да изкачвам.Падаше ми кръвното...Абе като изключа всички тези гадости ,бременността беше и най хубавият ми период-глезене,глезене и пак глезене. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 507
Май само пишкането през 5 минути ми беще особено досадно.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..

И освен сутрината, ставането през нощта 2-8 пъти до тоалетната. smile3550 Ох толкова ме болеше гърба и кръстта през нощта, че като дойдеше време, не ми се лягаше. smile3511 И все не намирах удобна поза за спане. smile3524 pregnant
Не искам да пропусна и киселините. newsm50

# 37
  • Мнения: 195
Отеклите крака са класика  Mr. Green

Много точно казано.И като добавиш и жегите.............

# 38
  • Мнения: 747
И при мен киселините, както и задъхването.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Най- гадно ми беше трудното ставане по доста пъти на нощ за ходене до тоалетната Crazy

# 40
  • Мнения: 670
И като добавиш и жегите.............
Ммм.. разкош  Joy

# 41
  • Мнения: 4 629
На мен най-гадна ми беше неизвестността кога и как ще се роди бебето. И дали всичко с него и смен ще е наред. Поне сега така ми се струва

# 42
  • Мнения: 1 910
Ужасяващата болка в костите и ставите. Но пък почти нищо не "разбрах" от другите стандартни за бременните оплаквания.

# 43
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като чета, направо супер се радвам, че така и не съм разбрала какво е това " киселини".
Досадно ми беше чакането последните 2 месеца и ставането по 2-3 пъти нощем до тоалетна, корема ми тежеше. Не напълнях много, но се чувствах като слоница. А и от 8 месец натам имах чувството, че мойта хубавица ми седеше нон стоп върху диафрагмата...

# 44
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
В общи линии се чувствах чудесно. В края на бременността имах киселини, но поносими ...
Може би, защото тичах на работа до последния ден ... Joy

# 45
  • Мнения: 3 092
Аз съм съвсем на края но да споделя.Краката ми са нон стоп отекли и ми се подуват та ме боли като ходя.Периодично си имам боли в ставите и костите , не мога да си намеря място да заспя нито наляво нито надясно а за по гръб ако легна само за да почина за 2-3 минути и започвам да се задушавам веднага. Sad
За киселините не ми се говори просто.За трудното дишане и притисната диафрагма...Много ми е ох в момента.Дано да ми мине всичко после.Сигурно е невероятно усещането като престанеш да си слон! newsm53

# 46
  • Мнения: 77
Да чукна на дърво (и дано така да е и при следващо) нямах оплаквания. Последната седмица не можех да заспивам вечер и това направо ме шаштиса. А и чувството, че не ми достига въздуха - направо излизах да спя на терасата  Laughing

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Най-неприятно ми беше качването по стълбите. Живеехме на 6-я етаж без асансьор Sad. Съчуствах на хората с наднормено тегло как преодоляват подобни трудности. Качих за цялата бременност към 14кг.

# 48
  • Мнения: 2 631
Вече  ни предстоят последните напъни от бременността. Малко, ама за сметка на това пък гадничко....  Twisted Evil
Естествено, че знам за пречещото шкимбе, умората и т.н.
Но ми се иска да знам кое от тези хубавинки води първенството по гадост newsm78
Единствените ми неудобства от цялата бременност  бяха - киселините в 8-я месец и това, че в 9-я вече не можех за си връзвам връзките сама Wink

и аз така  Party

# 49
  • Мнения: 22 935
Само първите 3 м се чувствах зле/гадеше ми се/Оттам-нататък бременността ми беше супер,даже не ми се раждаше. Grinning

# 50
  • Мнения: 7 474
Най ме тормозеше не спането през нощта и пишкането през 5 мин.   Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 600
най-гадно ми беше, когато бебето явно започна да се смъква и като ходех имах чуството, че наднича отдолу. докторът ми умря от смях като му се оплаках. каза ми 'споко, щом не свирка с уста, всичко е под контрол'.

# 52
  • Мнения: 7 474
най-гадно ми беше, когато бебето явно започна да се смъква и като ходех имах чуството, че наднича отдолу. докторът ми умря от смях като му се оплаках. каза ми 'споко, щом не свирка с уста, всичко е под контрол'.

 smile3532  Щом не ти е подало ръка е добре!  Joy

# 53
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Гаденето

# 54
  • Мнения: 698
Килограмите. Мразя да съм повече от 50.  Close

# 55
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз още не съм родила, но в скоро време и това ще стане... Praynig
Кое ми тежи в момента:
от време на време болки ниско долу, втвърдяване на корема, схващане и болки в кръста и краката, трудно уриниране нощем /защото не мога да се събудя навреме/, трудно ставане от леглото или стола и т.н.
Но важното е всичко да е наред с бебока и с маминката му- другото се забравя! Praynig

# 56
  • Мнения: 27 524
Нищо, имах много лека бременност  Hug

# 57
  • Мнения: 2 381
Киселините в начална бременност; бях доста поспалива и едва изкарвах края на работния ден;имах зацапване в 10 г.с.;но най-най-гадното беше Гинипрал-а или по-точно страничните му ефекти Sick
Но си заслужава Wink

# 58
  • Мнения: 6 618
гаденето Cry

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Имах лека бременност, но последния месец се засили схващането на краката ми. Нощно време се убивах да ритам мъжа си  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 66
И двата пъти , качените килограми.Не можех да спя.Бях като слон.

# 61
Momicheta, koga zapochvat vsichk itezi gadni neshta??? Az sam v 17 gs, ama oshte ne sam razbrala, che sam bremenna..Tolova l ie strashno??? Confused

# 62
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Киселините! Sick Нямаше отърване, ужас!

# 63
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На първо място са ми глезените, то вече ги няма от отоци, само сутрин си ги виждам в оригинал. Киселините, ставането сутрин от леглото, мъка, мъкааааааа. Чат пат и кръста се обажда. Задъхвам се от най-малкото напрежение, това вече е върхът.

# 64
  • Мнения: 649
това, че не си влизах в хубавите дрешки  supermama и че трябваше да ставам всеки половин час да пишкам през нощта, защото бебо лежеше върху пик... мехур и натискаше  Twisted Evil  ама като се замисля, аз и до сега трябва по няколко пъти нощем да ставам  smile3515

# 65
  • Мнения: 1 489
Че не мога да си спя по корем.

# 66
  • Мнения: 182
Общо взето имах бременност с фул екстри Simple Smile Гадене в началото SickСърцебиене , задух  #CrazyПостоянна умора , вялост и поспаливост ... Най - странното е , че не ми се подуваха краката  newsm78 . Най - гадното беше , че развих страхова невроза от лекари , която в последствие прерастна в хипохондрия , която ме тормози до ден днешен ,комбинирана с депресийка съм горе на черешата  Crossing Arms Blush
Сега с новото бебе : прекрасно гадене първите три месеца , не можех да си вдигна главата . Нелекувана настинка в първия триместър , благодарение на повторението и не мога да се освестя трета седмица  #CrazyТаратора ми мирише на сапун  #2gunfire Топло ми е , пак сърцебиене и задух  Mr. Green
Ще ви информирам как върви по нататък

# 67
  • Мнения: 680
повръщането,киселините ставането ве4ер до тоалетна и много др.

# 68
  • Мнения: 1 860
 Аз имах доста лека бременност, от всичко по съвсем малко. Обаче ме влудяваше това, че постоянно се блъсках и изтървах всичко което хвана. Прекаленото внимание на околните също ме дразнеше и повтарях може би по 100 пъти на ден, че не съм болна просто бременна.

# 69
  • Мнения: 1 860

Ще ви информирам как върви по нататък
А не дей, че както съм се наумила за второ ще ме откажеш!  Mr. Green
(да не те кълне свекито, че като четох за нея ме втресе.)

# 70
  • Мнения: 47 991
и аз имах много екстри-гадене,повръщане,качени килца,болки,световъртежи и т.н.,но за мен най-ужасното бяха мислите и страховете ми,много се притеснявах и при двете бременности,и разни страшни истории хич не ми помагаха

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
КИСЕЛИНИТЕ Mr. Green  НАЙ-ГАДНОТО НЕЩО ОТ ЦЯЛАТА МИ БРЕМЕННОСТ

# 72
  • Мнения: 2 957
На мен най-гадна ми беше неизвестността кога и как ще се роди бебето. И дали всичко с него и смен ще е наред. Поне сега така ми се струва


И на мен това ми беше по-гадно и от киселините, и от схващането на краката сутрин и от трудното и болезнено обръщане сутрин...и от всичко.

# 73
  • Мнения: 683
за сега нищо не ми пречи - нито имах гадене, нито киселини, нито ми тежи коремът.
гадничко ми беше заради дрехите, които в последно време ми стават тясни за около 2-3 седмици, а искам да съм СЕКСИ мама.
Цялата бременност изкарах с много положителен заряд. Проблем бяха само дрехите /пък и ми се струваше кощунство да давам пари за дреха, която ще облека един месец, че няма и толкова.../

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Подутите глезени и киселините,но след това много ми липсваше коремчето и исках пак да съм бременна.

# 75
  • Мнения: 595
КИСЕЛИНИТЕ!!!
Мислех си че гаденето и драйфането са отврат ама да драйфаш от киселини е извинете лошия ми френски ама баси отврата! Sick Sick Sick

# 76
  • Мнения: 2 673
Киселините! Никога преди бременността не бях имала киселини и ми се видяха ужасна гадост.

и аз така

# 77
  • Мнения: 426
На мен нищо ми нямаше. Но едно ме мореше много, сърбенето на корема. С какво ли не се мазах и пак ме сърбеше. Като отидехме някъде с мъжът ми той застава пред мене да не ме виждат хората пък аз си се чеша. Лекаркат ми каза че било нармално тъй като ми се разтягала кожата.

# 78
  • Мнения: 2 047
  Киселините водеха първенството по гадост.

# 79
  • Мнения: 3 929
Най-неприятното нещо за мен бяха киселините и честото ходене по малка нужда нощем. Иначе имах една супер лека и хубава бременност.

# 80
  • Мнения: 239
нищо ми нямаше, аз по принцип съм си корава preggo и сега нищо ми няма  newsm78 гледам си децата  newsm64 newsm79 1ironing wash hang 1dishes knit newsm71  food002 ама те колко слушат , малеееееееееееееее

# 81
  • Мнения: 2 237

 Най-вече напрежението и стахът от неизвестното....
Физически неразположения не съм имала,но психическите ми стигаха.

# 82
  • Мнения: 498
най-гадно ми беше, че не мога сама да си измия краката, че едва си обувах обувките, често казано чувствах се не особено комфортно, ама няма как- коремчето си расте и си тежи Hug

# 83
  • Мнения: 1 028
Мъжеството ми се грижеше за педикюра ми и за връзването на обувките,а като гадно за себе си отчитам това че носих щерката 10 месеца,бях определена за 3 май,а се роди на 26,а в помеждутъка на тези дати 5 пъти ме прибираха за по 2-3 дни в болницата да ме наблюдават,всички раждат и си тръгват,пък аз всеки ден гледам разни ужасии и слушам писъци,и кисна там запряна.Не искам и да си спомням,а като ми почнаха болките направо бях на 6 небе от радост,че най-после и моя ред дойде.Спокойно мога да кажа,че с кеф съм си родила детето.

# 84
  • Мнения: 2 040
при мен:
- схващания на крайниците сутрин като се събудя, а понякога се събуждах от болка точно заради тях..
- неможех да стана от спалнята ... движех се в легнало положение до края на спалнята, пусках двата крака на земята и с дясната ръка се набирах да се изправя ....

# 85
  • Мнения: 3 205
Най-ме влудяваше ставането нощем до кенефа - по два птъи на нощ, с корем, който просто не ми позволяваше да се изправя. Трябваше да будя съпруга ми, за да ми помага  #Cussing out

# 86
  • София
  • Мнения: 3 827
Подутите крака,неуспяването да си обуя обувките,ходенето до тоалетна по 100 пъти на нощ,схващането на мускулите на краката и т.н.

# 87
  • Мнения: 3 760
Мускулните крампи - следствие от разширени вени.
Киселините.
Ниското кръвно, от което ми се виеше свят и се чувствах безпомощна.
Болките в кръста.
Нуждата от 100-на посещения в тоалетната (особено нощем  Wink )
Страхът от неизвестното...

# 88
  • Мнения: 2 274
    Първата си бременност не я усетих! Никакви проблеми нямах почти до края! В последните месеци най-неприятното ми бяха силните ритничета! Имах много тесен таз и голямо бебе, което стоеше точно под ребрата ми! Известно време след като родих ребрата още ме боляха, а от едната страна стърчаха повече  Embarassed!
    Сега с тази бременност до момента най-гадното е това че прокървих и имам чести контракции! За това главно лежа и почти не виждам свят  Tired!

# 89
  • София
  • Мнения: 3 787
От всичко най-гадни ми бяха киселините.Направо имах чувството,че ще умра като лягнах вечер Sick

# 90
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Отеклите крака са класика  Mr. Green

и аз щях да напиша това. не само краката-цялата бях отекла  Sick беше ужасно, но пък резулата си заслужава  Peace

# 91
  • Мнения: 1 040
Определено киселините най ме мъчеха последния месец SickА и корема ми понатежа към края и пуфтях като локомотив Mr. Green

# 92
  • Мнения: 193
С изключение на първия и последния месец от бремеността ми се чувствах прекрасно - пръщях от енергия и щастие. През първия зспивах права, а последния ме беше хванало шубето от предстоящото раждане.

# 93
  • Мнения: 657
Цитат
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..
smile3501 smile3501 smile3501
Колко ми е познато. Таткото помагаше понякога да ме изтика от там ама не всеки път беше до мен  Wink. Накрая всичко ми тежеше, качих 30кг и нали се сещатате, че не за връзки ами за обикновенни обувки неможеше да се сгъна  Embarassed
Peace

# 94
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
КИСЕЛИНИ, КИСЕЛИНИ И ПАК КИСЕЛИНИ Rage tantrum Banghead Последните 2 месеца съм спала седнала, подпряна с възглавници отвсякъде. Вечер не смеех да хапна почти нищо, наливах се с прясно мляко, за да залъжа глада ooooh! Иначе другите "класики" ги пропуснах - не ми се е гадило, не са ми се подували краката, дори и корема не ми тежеше кой знае колко, че даже и обувките си обувах сама, ама седнала Mr. Green Ааааа, пропуснах запека първия триместър Sick

# 95
  • Мнения: 5 183
до 7-8 месец бременността ми беше песен, но към края бях като болна - киселини, отекли крака, тежест, болки отдолу, разсеяност, изпусках вси4ко, което хвана, не можех сама да си обуя обувките /без обувалка с дъъъъълга дръжка/ ... накрая имах и ужасно главоболие. Оказа се 4е е имало проблем наистина - прееклампсия, последвана от предизвикано раждане седмица преди термина.

# 96
  • Мнения: 590
Връзването на обувките.Нищо друго.

# 97
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Киселините и това, че постоянно ми се пишкаше към края.
Като родих, това бяха първите две неща, които забелязах, че ги няма и изпитах огромно облекчение.

А проблемът с обувките го бях решила лесно - носех чехли, но сезонът ми позволяваше  Sunglasses

# 98
  • Петрич
  • Мнения: 321
Киселините бяха най-ужасни Sick.От началото на бременността до края си имах киселини.Появяваха се дори само от вода.Към края на бременността не можех да си движа десния крак и имах албумин,в резултат на което се бях издула навсякъде.

# 99
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ставането до тоалетна по 5 пъти на нощ, трудното обръщане и ставане от леглото, последния месец не можех да стоя седнала на маса в заведение повече от 25мин. защото ми беше некомфортно с този голям корем, краката ми отичаха и ме боляха ужасно, абе има и още ама айде да не те отчайвам повече  Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 1 559
  Контракциите - страх ме беше дали ще успея да износя беб (той пък не искаше да излиза и преносих)
  Иначе бях много щастлива,че съм бременна и като ме сриташе дребното, забравях и за отеклите крака, и за постоянното тичане до тоалетната, и за ниското кръвно Grinning

# 101
  • София
  • Мнения: 2 434
Непрекъснатото гадене и повръщане. Един път даже не устисках мъжа ми да спре и повърнах в колата. Embarassed

# 102
  • Мнения: 86
Определено КОНТРАКЦИИТЕ..няма такава болкаа просто-Но всъщност аз родих доста трудно.Много се измъчих CryНо си заслужаваше  Hug





02.05.2006-50см. 3250кг.
07.05.2006-51 см. 3065 кг.
22.05.2006-54 см. 3900 кг.
02.06.2006-55 см. 4400 кг.

# 103
Най-гадни са контракциите.Не съм предполагала, че съществува такава болка.Имах чувството, че ще умра.В началото бях много смела, но когато бебето заседна, изпаднах в паника.Помислих, че ще умре в мен.Мисля, че като имам второ дете, ще съм по подготвена - но знае ли  човек.И въпреки всичко болката си заслужава, защото да имаш дете е нещо, което не мога да опиша с думи.Който не го е изпитал, не знае за какво става въпрос.

# 104
  • Мнения: 217
Първо беше много горещо тогава аз родих август Rage
Големия ми корем ,който ми тежеше
много ме боляха краката Sad

# 105
Най-гадно ми беше спането в полусенало състояние( задъхвах се като легна) , ставането до тоалетната по 100 пъти на нощ и КИСЕЛИНИТЕ,разбира се.Общо взето дните си бяха екстра, нощите обаче (последния месец) направо ме караха да копнея за раждането.

# 106
  • Мнения: 1 938
Не съм имала никакви физически неразположения, но за сметка на това пък психиката ми беше направо лабилна. #Silly Banghead newsm45 rotfImbo Joy smile3511 smile3514 smile3512
Яд ме беше на всичко и всички. Или се карах, или плачех. Като се замисля, май само за озоновата дупка в атмосферата не съм плакала. Абе луда работа...

# 107
  • Мнения: 558
Аз съм в началото- почти нямам корем още, и практически карам много лека бременност, само непрекъснато се оплаквам на всички, че ме боли опашката и чат-пат като си легна се чувствам сякаш не ми достига кислород, което ме кара да си мисля, че съм истеричка...

# 108
  • София
  • Мнения: 225
Промяната в настроенията ми, така известните хормони. Понякой път немога да понасям себе си дори. Confused

# 109
  • Мнения: 90
имах повече психически притеснения,отколкото физически,доста време мина докато свина с новия си обем и форма,иначе бях ок.

# 110
Аз физически нямам кой знае какви оплаквания, освен, че ми е тъпо, че вече не съм толкова слаба, колкото бях...още не ми личи, но .....Най-гадното от всичко е, че рева непрекъснато, видя възрастен човек и почвам да плача истерично, виждам майка с дете и пак плача, спирам на светофара и се заливам от рев...без видима причина...Може и да съм си луда просто, но чак толкавалуда май не съм била преди...знам ли... Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 2 700
Най-гадно ми беше, че ми се ходеше по малка нужда на всеки 15-20 минути, което затрудняваше изключително много придвижването ми и ми налагаше предварителен избор  на маршрут със съответна идея за тоалетна.

# 112
  • Мнения: 295
Най-гадни са контракциите.Не съм предполагала, че съществува такава болка.Имах чувството, че ще умра.....................
ТОЧНО!!!!!!
И жегата! Едвам издържах..... sweating sweating sweating

Общи условия

Активация на акаунт