кое ви беше най-гадно?

  • 3 692
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
Най-гадно ми беше спането в полусенало състояние( задъхвах се като легна) , ставането до тоалетната по 100 пъти на нощ и КИСЕЛИНИТЕ,разбира се.Общо взето дните си бяха екстра, нощите обаче (последния месец) направо ме караха да копнея за раждането.

# 106
  • Мнения: 1 938
Не съм имала никакви физически неразположения, но за сметка на това пък психиката ми беше направо лабилна. #Silly Banghead newsm45 rotfImbo Joy smile3511 smile3514 smile3512
Яд ме беше на всичко и всички. Или се карах, или плачех. Като се замисля, май само за озоновата дупка в атмосферата не съм плакала. Абе луда работа...

# 107
  • Мнения: 558
Аз съм в началото- почти нямам корем още, и практически карам много лека бременност, само непрекъснато се оплаквам на всички, че ме боли опашката и чат-пат като си легна се чувствам сякаш не ми достига кислород, което ме кара да си мисля, че съм истеричка...

# 108
  • София
  • Мнения: 225
Промяната в настроенията ми, така известните хормони. Понякой път немога да понасям себе си дори. Confused

# 109
  • Мнения: 90
имах повече психически притеснения,отколкото физически,доста време мина докато свина с новия си обем и форма,иначе бях ок.

# 110
Аз физически нямам кой знае какви оплаквания, освен, че ми е тъпо, че вече не съм толкова слаба, колкото бях...още не ми личи, но .....Най-гадното от всичко е, че рева непрекъснато, видя възрастен човек и почвам да плача истерично, виждам майка с дете и пак плача, спирам на светофара и се заливам от рев...без видима причина...Може и да съм си луда просто, но чак толкавалуда май не съм била преди...знам ли... Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 2 700
Най-гадно ми беше, че ми се ходеше по малка нужда на всеки 15-20 минути, което затрудняваше изключително много придвижването ми и ми налагаше предварителен избор  на маршрут със съответна идея за тоалетна.

# 112
  • Мнения: 295
Най-гадни са контракциите.Не съм предполагала, че съществува такава болка.Имах чувството, че ще умра.....................
ТОЧНО!!!!!!
И жегата! Едвам издържах..... sweating sweating sweating

Общи условия

Активация на акаунт