кое ви беше най-гадно?

  • 3 715
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 595
КИСЕЛИНИТЕ!!!
Мислех си че гаденето и драйфането са отврат ама да драйфаш от киселини е извинете лошия ми френски ама баси отврата! Sick Sick Sick

# 76
  • Мнения: 2 674
Киселините! Никога преди бременността не бях имала киселини и ми се видяха ужасна гадост.

и аз така

# 77
  • Мнения: 426
На мен нищо ми нямаше. Но едно ме мореше много, сърбенето на корема. С какво ли не се мазах и пак ме сърбеше. Като отидехме някъде с мъжът ми той застава пред мене да не ме виждат хората пък аз си се чеша. Лекаркат ми каза че било нармално тъй като ми се разтягала кожата.

# 78
  • Мнения: 2 047
  Киселините водеха първенството по гадост.

# 79
  • Мнения: 3 929
Най-неприятното нещо за мен бяха киселините и честото ходене по малка нужда нощем. Иначе имах една супер лека и хубава бременност.

# 80
  • Мнения: 239
нищо ми нямаше, аз по принцип съм си корава preggo и сега нищо ми няма  newsm78 гледам си децата  newsm64 newsm79 1ironing wash hang 1dishes knit newsm71  food002 ама те колко слушат , малеееееееееееееее

# 81
  • Мнения: 2 237

 Най-вече напрежението и стахът от неизвестното....
Физически неразположения не съм имала,но психическите ми стигаха.

# 82
  • Мнения: 498
най-гадно ми беше, че не мога сама да си измия краката, че едва си обувах обувките, често казано чувствах се не особено комфортно, ама няма как- коремчето си расте и си тежи Hug

# 83
  • Мнения: 1 028
Мъжеството ми се грижеше за педикюра ми и за връзването на обувките,а като гадно за себе си отчитам това че носих щерката 10 месеца,бях определена за 3 май,а се роди на 26,а в помеждутъка на тези дати 5 пъти ме прибираха за по 2-3 дни в болницата да ме наблюдават,всички раждат и си тръгват,пък аз всеки ден гледам разни ужасии и слушам писъци,и кисна там запряна.Не искам и да си спомням,а като ми почнаха болките направо бях на 6 небе от радост,че най-после и моя ред дойде.Спокойно мога да кажа,че с кеф съм си родила детето.

# 84
  • Мнения: 2 040
при мен:
- схващания на крайниците сутрин като се събудя, а понякога се събуждах от болка точно заради тях..
- неможех да стана от спалнята ... движех се в легнало положение до края на спалнята, пусках двата крака на земята и с дясната ръка се набирах да се изправя ....

# 85
  • Мнения: 3 205
Най-ме влудяваше ставането нощем до кенефа - по два птъи на нощ, с корем, който просто не ми позволяваше да се изправя. Трябваше да будя съпруга ми, за да ми помага  #Cussing out

# 86
  • София
  • Мнения: 3 860
Подутите крака,неуспяването да си обуя обувките,ходенето до тоалетна по 100 пъти на нощ,схващането на мускулите на краката и т.н.

# 87
  • Мнения: 3 760
Мускулните крампи - следствие от разширени вени.
Киселините.
Ниското кръвно, от което ми се виеше свят и се чувствах безпомощна.
Болките в кръста.
Нуждата от 100-на посещения в тоалетната (особено нощем  Wink )
Страхът от неизвестното...

# 88
  • Мнения: 2 274
    Първата си бременност не я усетих! Никакви проблеми нямах почти до края! В последните месеци най-неприятното ми бяха силните ритничета! Имах много тесен таз и голямо бебе, което стоеше точно под ребрата ми! Известно време след като родих ребрата още ме боляха, а от едната страна стърчаха повече  Embarassed!
    Сега с тази бременност до момента най-гадното е това че прокървих и имам чести контракции! За това главно лежа и почти не виждам свят  Tired!

# 89
  • София
  • Мнения: 3 787
От всичко най-гадни ми бяха киселините.Направо имах чувството,че ще умра като лягнах вечер Sick

Общи условия

Активация на акаунт