Спечелете продукти от новата козметична линия на Kaufland - bevola!

  • 24 955
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Моята тайна за естествена красота е -здравословно хранене, пълноценна почивка и сън.

# 31
  • Мнения: 14 082
Моята тайна е достатъчно сън, здравословна храна - плодове, мляко и зеленчуци. И най- вече - общувам с хора с чувство за хумор, обичам да се смея.

# 32
  • Мнения: 836
На мнение съм, че щастливия човек е красив човек. А ако това бъди придружено с добра храна, активен живот, добри приятели и спокойствие, то няма как човек да не изглежда добре 🤗

# 33
  • Мнения: 1 711
Опитвам да спя поне 6 часа всяка нощ. Със здравословното хранене сме на приливи и отливи, стремя се всеки ден да съм физически активна . Използвам подходяща козметика, както за възрастта ми, така и за типа ми кожа.
Успех на всички участници !

# 34
  • Мнения: 819
Красотата е състояние , а не физика.Важното е да не се прекалява с гримове, да се ползват натурални продукти или продукти за съответната възраст.Да се ползва качествена козметика.

# 35
  • Мнения: 1 988
Качествена храна, много вода, чист въздух, сън и подходяща козметика.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Моята тайна е разнообразно хранене и основното, което е да се прави всеки ден почти по едно и също време и което според мен е най-важното е закуската, защото все пак организма след основния сън е изцяло празен и незакусването води до много и лоши неща Simple Smile

# 37
  • Мнения: 220
Старая се да отделям време за спорт, да се храня балансирано и здравословно, приемане на повече течности - вода и пресни сокове.

# 38
  • Мнения: 2 682
Моите тайни за естествена красота са на първо място качествен сън, здравословна храна и при всяка възможност физическа активност. Освен това почиствам лицето си ежедневно, а един път седмично нанасям маски. Останалата част от тялото поддържам хидратирана, особено през лятото.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 198
Сън , вода, качествена козметика и много разходки.

# 40
  • Мнения: 665
Моята тайна за естествена красота е: колкото се може повече сън, качествени натурални продукти за красота и по възможност - повече щастливи моменти. И много усмивки, разбира се!!! Simple Smile

# 41
  • Мнения: 14 793
Сън,плодове и зеленчуци,вода,движение,природни методи като маски,както и подходяща козметика. Това са моите методи. ☺

# 42
  • Мнения: 376
Много вода,позитивни мисли и добри дела!

# 43
  • Русе
  • Мнения: 764
Здраво тяло, достатъчно сън, много вода и балансирано хранене, чисти мисли и хубави емоции. И много любов, за да сияеш.

# 44
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Здравословно хранене, качествена козметика, достатъчно вода, сън, разходки и усмивки.

Общи условия

Активация на акаунт