За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 64

  • 33 624
  • 767
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Колко пъти на ден се маже Дактарин?

Вие намирате ли си вода Бебелан, че тия дни не успявам?

# 631
  • Мнения: X
Колко пъти на ден се маже Дактарин?

Вие намирате ли си вода Бебелан, че тия дни не успявам?


Бебелан има в Кауфланд и Фантастико.

И мен ме изнервя някой непознат да ми пипа бебето, въпреки че се случи само веднъж. Една минаваща баба (с куче!) се спря пред нас на пейката и започна да разпитва от нищото на колко месеца е, какви големи очи имало и ме пита може ли да го пипне по ръчичката! Е почервенях. Rolling Eyes

# 632
  • Мнения: X
Аз прявя забележка, ако пипат бебето без да ме питат. Казвам да не го пипат, защото го пазим за ваксините.
 А Дактарина?

# 633
  • Мнения: 13 082
eldorado_f, голямата я водихме в болница “Здравето”, в Овча Купел. Личната ни прати там, попаднахме на много мила лекарка. Пращахме и приятели там и те останаха доволни. Малчо пак там ще го водя.

# 634
  • Мнения: 2 361
Бебелан има също в Лекси,Метро и Триумф Simple Smile

# 635
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Дактарин съм мазала по 4-5 пъти

# 636
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Момичета, в какво слагате домашно приготвени пюрета, когато излизате навън и храните навън? За съхранение в хладилник, фризер също какво използвате? Ако може да споделяте конкретни продукти. Ще пътуваме и се чудя какво е по-удачно и удобно да купя.

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 19:46 от Priqtelka

# 637
  • София
  • Мнения: 5 619
Когато излизаме навън, слагам в стъклени буркани. Купени са от Джъмбо.
Не съм стерилизирала иначе, правя ден за ден.

# 638
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Една приятелка ми даде купички на авент, с капаче. Водят се за кърма но стават и за пюре. Може да се замръзява в тях. Аз още не ги ползвам, че не съм захранила, но ще ги комбинирам със стъклени бурканчета, че мисля да стерилизирам

# 639
  • Мнения: 499
Предложете нещо засищащо за следобедна закуска. Сутрин давам овесени ядки или кус-кус, на обяд давам пюре + сухар, а следобяд само плодово пюре, но не го държи много..макс час и половина.

# 640
  • Мнения: X
Давам следобеда плодовото пюре с безглутенова каша или царевичен грис, също кисел правя с царевично нишесте.
Само с плодово пюре издържа максимум час. Simple Smile

# 641
  • Варна
  • Мнения: 25 258
E, много ясно Simple Smile Плодовото пюре и плодовете се дават между храненията, не заместват хранене. Вие колко ще издържите сити след една ябълка Laughing За колко голямо дете става дума?

# 642
  • Мнения: X
Ааа, има бебета, дето държат по 3+ часа само на плодово, например момченцето на Неизвестна. Simple Smile

Пропуснах да пиша в горния пост, че за СЗ с плодово пюре давам и кисело мляко, в което натрошавам домашни бисквитки.

Май на 7.5 месеца е бебчето на glamz доколкото помня.

# 643
  • Варна
  • Мнения: 25 258
Раничко ми се види за кисело мляко на 7,5 месеца. Но някаква каша или грис с плод би свършила работа.

# 644
  • Мнения: X
Раничко е, да. Ама аз да си кажа за по-нататък Wink

Общи условия

Активация на акаунт