СЕДМИ клас – 7 – Резултати, статистики и желания редим (04.06.2018–10.06.2018)

  • 175 109
  • 2 022
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 321
Успех на децата! Положиха много усилия и заслужават да попаднат в желаното училище.

Предварително се извинявам, ако е коментиран въпросът ми. При подаване на заявление за кандидатстване онлайн, трябва ли да се сканира и прилага някой документ или всичко необходимо е изпратено по служебен път от училището?
Гледам, че ако се подават документите в училище -гнездо е необходимо да се приложи копие от свидетелство за завършено основно образование.

# 31
  • Мнения: 21 455
Успех на децата! Положиха много усилия и заслужават да попаднат в желаното училище.

Предварително се извинявам, ако е коментиран въпросът ми. При подаване на заявление за кандидатстване онлайн, трябва ли да се сканира и прилага някой документ или всичко необходимо е изпратено по служебен път от училището?
Гледам, че ако се подават документите в училище -гнездо е необходимо да се приложи копие от свидетелство за завършено основно образование.
Медицинско свидетелство, ако се кандидатства за професионални гимназии и/ или паралелки.

# 32
  • Мнения: 101
Днес или утре - това е въпросът Simple Smile
Така или иначе малко остана - до резултатите. Като се замисля, че още месец и половина ще тръпнем за това или онова около кандидатстването и зле ми става. Дано не стигаме до трето класиране, че там играта на нерви загрубява.
Иначе вкъщи обстановката е спокойна. Тя се опитва да го кара ваканционно, аз още не давам "свободно". Не е оформена, предстоят тестове.
Хайде, много доволни дечица и семейства да има днес - утре Simple Smile

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Стискам и аз палци за добри резултати!
Тази нощ не ми се разминаха сънищата с резултати от изпитите. Но нещо твърде оптимистично-нереалистични бяха. Joy

# 34
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Моят дребен е супер спокоен, най-вероятно и не знае кога ще обявят резултатите или е забравил изобщо за тях.  Joy Аз също съм горе-долу на тази вълна, с редки изключения, когато се сепвам и се сещам, че чакаме нещо!  Joy И не бързам да редя желания, само поразгледах по-неелитните гимназии из града.  Laughing Пък дано му стигнат силите и за тях! Mr. Green

И аз съм била в седмокласната тема преди пет години заедно с Хедра и си спомням каква паника и ужас беше там.  Joy Затова тази година по-повърхностно четях тук, но искрено се радвам, че не виждам много общо с тогава. Имах чувството, че на ден се изписваше по една тема.  Joy Тук цари мир и спокойствие, дано и така си остане!  Hug
Надявам се, че днес вече ще видим оценките, защото утре се връщам на работа след двуседмичен отпуск и ще ми дойдат нанагорно толкова емоции. Mr. Green

Успех на всички! Hug

# 35
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
Аре на късмет да ни е Simple Smile ... Добре, че чакаме дружно, по-леко е за мен!

# 36
  • Мнения: 41
Ако не те приемат на трето класиране там , където искаш, запазват ли ти се местата от второ и първо класиране ?

# 37
  • Мнения: 21 455
Не. При участие във второ класиране ученикът или се придвижва на по-предно желание, или остава на мястото от първо класиране. На трето класиране всичко започва отначало, като се подава заявление само за обявените свободни места.

# 38
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
Моят дребен е супер спокоен, най-вероятно и не знае кога ще обявят резултатите или е забравил изобщо за тях.  Joy Аз също съм горе-долу на тази вълна, с редки изключения, когато се сепвам и се сещам, че чакаме нещо!  Joy И не бързам да редя желания, само поразгледах по-неелитните гимназии из града.  Laughing Пък дано му стигнат силите и за тях! Mr. Green

И аз съм била в седмокласната тема преди пет години заедно с Хедра и си спомням каква паника и ужас беше там.  Joy Затова тази година по-повърхностно четях тук, но искрено се радвам, че не виждам много общо с тогава. Имах чувството, че на ден се изписваше по една тема.  Joy Тук цари мир и спокойствие, дано и така си остане!  Hug
Надявам се, че днес вече ще видим оценките, защото утре се връщам на работа след двуседмичен отпуск и ще ми дойдат нанагорно толкова емоции. Mr. Green

Успех на всички! Hug
Какво е било различното преди 5 години? Аз не си представям с какво може да ме натовари споделянето в темата.

# 39
  • Мнения: 11 672
Хич не ми се иска да излизат резултатите, като се сетя моята какви ги е надробила Joy
Явно ще сме в Сорбоната с на Белинда синковеца Joy

# 40
  • Мнения: 41
Не. При участие във второ класиране ученикът или се придвижва на по-предно желание, или остава на мястото от първо класиране. На трето класиране всичко започва отначало, като се подава заявление само за обявените свободни места.

Значи има огромен шанс да не те приемат и на трето класиране?

# 41
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ааа... не Сорбоната, че моята хич не отбира от езици, пък и не иска да ги учи...та нещо с английски, ако може. Него от нет-а го поназнайва Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 21 455
Не мисля. Като гледам миналогодишните балове и обявените свободни места за трето класиране, едва ли някой е останал неприет, стига да е написал достатъчен брой желания.

Ааа... не Сорбоната, че моята хич не отбира от езици, пък и не иска да ги учи...та нещо с английски, ако може. Него от нет-а го поназнайва Joy Joy Joy
КенбриЧ? Joy

# 43
  • Мнения: 36
Успешна седмица и от мен Simple Smile След резултатите пак ще си чакаме - статистики, класирания..... Simple Smile

# 44
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Добро утро и благодаря за новата тема!
Ние също се редим за Сорбоната, тоз моя гений е само за там с на Белинда отрочето! 
Иначе, той си е съвсем спокоен и вероятно дори е забравил кога трябва да чака резултати, днес сутринта се сети, че ще изпитват по Биология, около 5 мин преди да излезе за училище, явно смята, че е във ваканция.
За класиранията - хич не ми се чака 2-ро, да не говорим за трето, ходи ми се на море! Хубавото е, че не се целим в елитна гимназия и ако има средни оценки и от трите изпита вероятно ще влезе.

Общи условия

Активация на акаунт