притеснявате ли се постоянно за бебетата

  • 1 780
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Притеснявам се и още как. Но както педито казва: "На теб това ти е работата-да се притесняваш. Нали си майка." Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 381
Oпределено ДА.Но не ме притеснява това, че се притеснявам за бебка.Напълно нормално  Grinning

# 17
  • Мнения: 7 186
И аз съм в клуба. Crazy

# 18
  • Мнения: 22 935
не съм се притеснявала излишно.И сега не го правя.

# 19
  • Мнения: 3 089
Нали знаеш поговорката: "Дано не ти се случи това, което майка ти мисли". Не се притеснявай, нормално е, майка си все пак!

 newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
Нали знаеш поговорката: "Дано не ти се случи това, което майка ти мисли". Не се притеснявай, нормално е, майка си все пак!

всъщност не му се притеснявам чак толкова много - поне не и като няма причина за това, не мисля, че и за детето е добре да изпадаш чак в такива притеснения и истерии - те усещат, най-много да стане и то по-раздрезнително и несигурно Wink

 newsm10

# 21
  • Мнения: 552
Ами явно е нормално... Аз още не мога да се отърва от това да се будя и да го слушам дали диша  Embarassed
Иначе сутринта много се шашнах, защото през нощта бащата, като е сложил детето да спи, е забравил да му закопчае спалния чувал и то се беше отвило... а беше доста хладно през нощта - сега се притеснявам да не е настинало ooooh!

# 22
  • Мнения: 670
Притеснявам се, но в рамките на нормалното. Постоянна паника и суетене не помагат на никого. Дори и бебетата се изнервят от неспокойните мисли на майката.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 938
В началото да......с второто живот и здраве ще си спестя мнооого излишни емоции....

# 24
  • Мнения: 686
И аз постоянно имам лоши мисли и се мразя, когато ми дойдат такива, но явно така съм си устроена. Направо не ми се изговаря (изписва) колко страшни неща си мисля. Така че поговорката, дето я цитираха по-горе, я разбирам напълно  Peace
И също като други мисля, че детето обаче не трябва да усеща постоянните притеснения. Аз израстнах в семейство на хора, които са, да са ми живи и здрави, големи фаталисти. И, честно казано, постоянните им огромни притеснения ми докараха психически проблеми - фобийки разни например  Crazy Много ще внимавам да не предам фатализма си на детето. Предпочитам да е по-спокоен от мен, но, разбира се, разумен.
Честит празник  Hug

# 25
  • Мнения: 748
Oпределено ДА.Но не ме притеснява това, че се притеснявам за бебка.Напълно нормално  Grinning
newsm10

# 26
  • Мнения: 1 040
Разбира се, че се притеснявам - то е нормално PeaceНо като че ли като съм с него и съм много по-спокойна FlutterАма не съм ли CrazyНаправо се подърквам от притеснение Whistling

# 27
  • Мнения: 495
Охоооо, и още как Cry! Не го оставям на никого да го гледа, защото "мама знае най-добре" Flutter!

# 28
  • Мнения: 46 520
Най-лошото е, че с времето се засилва  Confused

# 29
  • Мнения: 529
Цитат
Най-лошото е, че с времето се засилва 

e ти добре ме успокои  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт