На море в България 2018! - 2

  • 89 544
  • 760
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 401
Аз в буукинг не съм попадала на лоши отзиви за който и да е хотел. Просто споделям. Там влизам само за да гледам повече снимки на интересуващия ме хотел. Веднъж опитвах да правя резервация, но е толкова объркано всичко...

# 616
  • Мнения: 8 917
В Букинг търся обща оценка поне 8 от10. Въпросното място на Камчия е с 8.6, а в гугъл е с 4.8/5. Хвърлям поглед на отзивите в детайли и си преценявам.

# 617
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм почивала там, но чичото на мъжа ми работи на Камчия и сме ходили често при него. Та въпросният апартхотел си е близо до отбивката на главния път Варна-Бургас и на километри от плажа. Тоест ходене само с кола. Отделно е построено в средата на поляната, демек в нищото.

# 618
  • София
  • Мнения: 3 080
Ами ние сме в един ретро хард соц хотел и мен много ме кефи, все едно съм се върнала 20г. назад във времето....хотел Парк точно срещу северния плаж. Има уникално местоположение, от терасите се вижда морето, а в ляво под терасата са ми пясъчните скулптури. Хотелът е за крайно непретенциозни хора според мен, защото е доста овехтял като цяло, но пък е много спокойно, персоналът е любезен, има даже интернет. Единственото ново са леглата и матраците. Мен лично обстановката и старата баня не ме притесняват, наслаждавам се на гледката, прекарваме си супер и със сигурност ще дойдем пак!

Не планирам почивка в Бургас, но погледнах хотела и ми харесва. Какви хубави и огромни зелени площи има... Само за тичане и разходки. Всъщност по същата причина ми харесва и бившата резиденция в Сандански. А хубавото в Бургас е, че си има и цяла морска градина съвсем близо.

# 619
  • Мнения: 6 311
А някой случайно да е отсядал в комплекс "Оазис бийч ризорт' Камчия? Направих резервация днес и имам 5 дни да я потвърдя. Търсим спокойно място и не държа да е до плажа. В Буукинг има хубави отзиви, но реших да попитам и вас, ако някой има впечатление за комплекса и местоположението. За края на август става дума.
Имайте предвид, че Камчия не е просто тихо и спокойно място, а пусто място. Няма каква да се прави. Има страшно много комари. Морето и плажа, особено в близост до реката, са много мръсни. Клечки, бубулечки, щипалки, буклуци и т.н..Сега ат както го има СОК Камчия, собственост на община Мосва, е пълно с руски лагерници, така че ако сте на плаж до тях, не бих казала, че ще ви е тихо и спокойно. Морето бързо става дълбоко. За хотелът не мога да кажа нищо, освен, че от картата се вижда, че е мноооого далеч от плажа.

# 620
  • Мнения: 3 151
Ами ние сме в един ретро хард соц хотел и мен много ме кефи, все едно съм се върнала 20г. назад във времето....хотел Парк точно срещу северния плаж. Има уникално местоположение, от терасите се вижда морето, а в ляво под терасата са ми пясъчните скулптури. Хотелът е за крайно непретенциозни хора според мен, защото е доста овехтял като цяло, но пък е много спокойно, персоналът е любезен, има даже интернет. Единственото ново са леглата и матраците. Мен лично обстановката и старата баня не ме притесняват, наслаждавам се на гледката, прекарваме си супер и със сигурност ще дойдем пак!

Не планирам почивка в Бургас, но погледнах хотела и ми харесва. Какви хубави и огромни зелени площи има... Само за тичане и разходки. Всъщност по същата причина ми харесва и бившата резиденция в Сандански. А хубавото в Бургас е, че си има и цяла морска градина съвсем близо.

Това всъщност е общежитието на Колежа по туризъм, самият колеж се намира в същата сградата, както и частната английска гимназия. Зелените площи наоколо са самата Морската градина.

# 621
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Някой да е ходил в хотел Радиана в Созопол? Има чудесни отзиви, на центъра е. Но при условие че е до пристанището се притеснявам да не е шумно. Не съм ходила много отдавна на стария плаж на Созопол, а той е най-близкия до хотела. Имам спомен, че не беше много голям, но като че ли беше хубав. Сега дали още е добре или да ходим на Златна рибка? Има ли чадъри и как са цените? Чист ли е плажа и има ли добри заведения за хапване на самия плаж?

# 622
  • Мнения: 2 469
Здравейте
Ние най - после може да започнем търсенето на подходящо местенце за нас.
Търсим си семеен хотел или къща за гости на южното черноморие. Двама възрастни с дете на 2г сме.
Нещата, на които държим са да е студио, за да мога да готвя на детето. Терасата да е просторна, защото миналата година беше много малка. Да е близо до плажа и да има някакви атракции, площадки и подобни за детето.
Най на сърце ни е Созопол. Миналата година бяхме там. Останахме и много доволни от къщата, в която бяхме, просто единственото нещо, което ни отказва да отседнем пак там е малката тераса. Моят мъж много държи на това. Созопол ни е много любим и колкото и да повтаряме, че следващия път ще търсим нещо по-спокойно, мисълта, че ще отидем някъде другаде и няма да знам кое къде се намира ме ужасява. Като свикна на едно място после ми е трудно да експериментирам.
Моля, ако някой може да ни препоръча нещо, ще съм много благодарна. Ще почиваме средата на август.
Приемам предложения за  Созопол...а може и за някой друг курорт.
Комплекс Лазур в Созопол е страхотно местенце и мисля, че ще отговори на изискванията ти. Три години подред ходим там и сме много доволни.

Благодаря!
Гледам, че има Лазур 1 и 2, освен това и къща за гости Лазур. Съвсем се обърках.
И цени никъде не намерих. Може ли линк за кой Лазур става въпрос?

# 623
  • Мнения: 3 151
Някой да е ходил в хотел Радиана в Созопол? Има чудесни отзиви, на центъра е. Но при условие че е до пристанището се притеснявам да не е шумно. Не съм ходила много отдавна на стария плаж на Созопол, а той е най-близкия до хотела. Имам спомен, че не беше много голям, но като че ли беше хубав. Сега дали още е добре или да ходим на Златна рибка? Има ли чадъри и как са цените? Чист ли е плажа и има ли добри заведения за хапване на самия плаж?

Не съм била гост на хотела, но ако е този, за който си мисля, е доста далеч от пристанището. Как разбра, че е до пристанището? Дай линк, за да видя дали говориш за същия.

# 624
  • София
  • Мнения: 12 554
А някой случайно да е отсядал в комплекс "Оазис бийч ризорт' Камчия? Направих резервация днес и имам 5 дни да я потвърдя. Търсим спокойно място и не държа да е до плажа. В Буукинг има хубави отзиви, но реших да попитам и вас, ако някой има впечатление за комплекса и местоположението. За края на август става дума.
Имайте предвид, че Камчия не е просто тихо и спокойно място, а пусто място. Няма каква да се прави. Има страшно много комари. Морето и плажа, особено в близост до реката, са много мръсни. Клечки, бубулечки, щипалки, буклуци и т.н..Сега ат както го има СОК Камчия, собственост на община Мосва, е пълно с руски лагерници, така че ако сте на плаж до тях, не бих казала, че ще ви е тихо и спокойно. Морето бързо става дълбоко. За хотелът не мога да кажа нищо, освен, че от картата се вижда, че е мноооого далеч от плажа.

Това е така, защото е защитена зона и не се пръска срещу комари, заради лонгозите.

# 625
  • Плевен
  • Мнения: 14
Уау, момичета вие почти ме отказахте Anguished Благодаря все пак за мненията и ако не се появи нищо положително за това място, май ще го отказвам!

# 626
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Някой да е ходил в хотел Радиана в Созопол? Има чудесни отзиви, на центъра е. Но при условие че е до пристанището се притеснявам да не е шумно. Не съм ходила много отдавна на стария плаж на Созопол, а той е най-близкия до хотела. Имам спомен, че не беше много голям, но като че ли беше хубав. Сега дали още е добре или да ходим на Златна рибка? Има ли чадъри и как са цените? Чист ли е плажа и има ли добри заведения за хапване на самия плаж?

Не съм била гост на хотела, но ако е този, за който си мисля, е доста далеч от пристанището. Как разбра, че е до пристанището? Дай линк, за да видя дали говориш за същия.
В описанието в Букинг пише, че е до пристанището. От картата ми се струва друго, но не мога да преценя. Ето линк:
https://mob.pochivka.bg/semeen-hotel-radiana-o11724

# 627
  • Мнения: 3 615
Почти винаги бе съответства написаното за местоположение в  Booking ,не зная само дали от самите хотели не дават тази подвеждаща информация.

# 628
  • Мнения: 42
Здравейте,може ли мнения за Царево,никога не сме ходили,но тази година мислим да сме там. Търся апартамент за 4 възрастни и дете на 3,някой може ли да ми препоръча нещо проверено,също така ме интересува как са плажовете там,чувала съм че единия е каменист доста. Всяка информация ще ми е ценна,благодаря предварително

# 629
  • Мнения: 3 151
Сиренце, адресът е ул."Люлин" 14 - това е баирът зад ресторант "Черно море" /центъра на новия град/. Това е най-високата част на новия град, в която улиците са с имена на планини и върхове - колкото е по-високо улицата, толкова е по-висока планината. Най-високите са ул."Мусала"и "Вихрен"  Grinning
Районът има страхотна гледка към пристанището, но си е далеч от него /за созополските мащаби/. Спокойно и тихо е, ако това те притеснява.

Виж добре street view , щом си ходила в Созопол, трябва да можеш да се ориентираш
https://goo.gl/maps/apVar1FS6e42

За плаж - не знам какво да ти кажа, плажът на Стария град е най-близо, но може да ви дойде вповече голямото изкачване по баира след плажа. Най-добре ще е с колата - и на Златна рибка.


Общи условия

Активация на акаунт