Лято в Албена 2024г.! (Тема 1)

  • 7 484
  • 82
  •   2
Отговори
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Лято в Албена 2024 г.!
Едно от най-красивите кътчета
по българското Черноморие – к.к. АЛБЕНА!



САЙТЪТ на Албена  

КАРТА на Албена  

ФЕЙСБУК страница на Албена  

МЕСЕЧНА ПРОГНОЗА за времето през GISMETEO  

ПРЕДИШНИ ТЕМИ



Маргарита Хранова - Албена

Ти, моя случайна луда любов,
ти, необичайна лунна любов!
Там, дето зелена пее вълна -
там грее Албена във светлина!
Виж - скача морето като хлапак
Виж - ето небето дава ти знак!
Чуй мойта смутена плаха молба!
В нас влезе Албена като съдба!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
нашата Албена в нас, във нас!

Ти моя случайна луда любов,
ти необичайна лунна любов!
Виж - скача морето като хлапак!
Виж - ето небето дава ни знак!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
нашата Албена в нас, във нас!



Видео клип представящ АЛБЕНА!

Информация относно паркирането в курорта Албена
https://albena.bg/bg/transport-i-parking

# 1
  • Мнения: 1 348
Моля за мнения за Калиопа и Малибу от 2023 г.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 472
Благодаря за темата!

Tommelise, за двойна стая море е цената за Гергана (от предната тема)

# 3
  • Мнения: 6 714
Благодаря за новата тема!
Голям сантимент ми е курортът, но миналата не го посетихме. Не знам дали ще го посетим и тази година при тези цени.

# 4
  • Мнения: 2 475
Благодаря и аз за темата. Имаме резервация за Арабела тази година, до края на месеца ще трябва да платим капарото, дано да стане, че при мене в момента финансово нещата са турболентни.

# 5
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Моля за мнения за Калиопа и Малибу от 2023г.

И за двата - стара, нереновирана база. Почистване, смяна на кърпи - ежедневно.
Гостите на Калиопа се изхранват в ресторанта на Малибу. Храната - разнообразна и вкусна закуска. Обяд/вечеря - средна хубост, не са уау. Снек барът на басейна следобед предлага плодове, сладолед, сладки, гофрети, сандвичи.
Плюс и за двата хотела - близо до плажа, в центъра на комплекса. В Калиопа сме били и в трите корпуса - в двойни стаи и двустаен апартамент. Басейни не ползваме, имат детски, без пързалки.

# 6
  • Мнения: 49
Калиопа не е ол инклузив хотел,  закуска или HB в Малибу , разбира се, може да се доплати за обяд пак там. Аз също съм била в двата корпуса. Ако сте в стая от страничните, срещу басейна, обезателно вечер затваряйте прозорчето в банята. Докато се усетя и бях станала храна на комарите Cry Ако човек е с ограничен бюджет и не много претенциозен, Калиопа е добър избор за хотел на плажа.

# 7
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Благодаря за темата!

Tommelise, за двойна стая море е цената за Гергана (от предната тема)
ясно! Значи не съм прецакана.
Миналата година бяхме в Гергана и моя мъж беше категоричен че тям няма да се върнем и да търся пак от северния край-Мире и Калиакра бийч, обаче като дойде ред за резервация и “ Гергана беше добре” . Разбира се,че има какво да се желае, но е спокойно и вечер беше голям кеф. Разходка след вечеря(прилична), а след това децата с ролери и тротинетка пред хотела, ние с питие на пейката , разкошно.
Аз с кеф бих резервирала Фламинго (за да няма такова плюскане), но не знам какви са ни опциите за хранене( половинката яде като бебетата ,на 3часа….78кг е, но си яде)

# 8
  • Мнения: 35 110
А има ли имейл , на който да се пусне запитване за наличност?

# 9
  • Русе
  • Мнения: 679
А има ли имейл , на който да се пусне запитване за наличност?
През сайта или КОЛ центъра.

# 10
  • някъде там
  • Мнения: 97
Здравейте, има ли още отстъпки за хората, които са към Доверие? Последно преди 10г ходихме с такава отстъпка, а сега не намирам информация.

# 11
  • Мнения: 21
Здравейте! Как става подновяването на абонамента за карта Priority Club Albena? В сайта има опция само за закупуване на нова карта и когато кликна, ми изписва, че вече имам карта.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 679
Здравейте! Как става подновяването на абонамента за карта Priority Club Albena? В сайта има опция само за закупуване на нова карта и когато кликна, ми изписва, че вече имам карта.
Влезте в профила си в сайта и там има опция за подновяване на карта, сумата е 160,00 лева.

# 13
  • Мнения: 21
Здравейте! Как става подновяването на абонамента за карта Priority Club Albena? В сайта има опция само за закупуване на нова карта и когато кликна, ми изписва, че вече имам карта.
Влезте в профила си в сайта и там има опция за подновяване на карта, сумата е 160,00 лева.

Благодаря за отговора, но при мен не излиза тази опция. Възможно ли е да се появи, когато картата вече не е активна?

# 14
  • Русе
  • Мнения: 679
Здравейте! Как става подновяването на абонамента за карта Priority Club Albena? В сайта има опция само за закупуване на нова карта и когато кликна, ми изписва, че вече имам карта.
Влезте в профила си в сайта и там има опция за подновяване на карта, сумата е 160,00 лева.

Благодаря за отговора, но при мен не излиза тази опция. Възможно ли е да се появи, когато картата вече не е активна?
Моята карта е активна и ми дава тази опция.
https://albena.bg/bg/priority-club-albena
На този линк най-отдоло има бутон Влез в системата.

Общи условия

Активация на акаунт