Лято в Албена 2011 (тема5)

  • 42 330
  • 748
  •   1
Отговори
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Лято в Албена 2011



Горещи оферти
Официален сайт на КК Албена
Официална фейсбук група на КК Албена
Разпределение на плажната ивица по хотели
Карта с покритие на Wi - Fi в района на Албена
HolidayCheck - сайт с мнения и снимки от посетители на хотелите в Албена
Party Хубави снимки на Албена Party

За резервации и запитвания: holiday@albena.bg

Маргарита Хранова - Албена
  travel sun  Nature Sunny


Ти, моя случайна луда любов,
ти, необичайна лунна любов!
Там, дето зелена пее вълна -
там грее Албена във светлина!
Виж - скача морето като хлапак
Виж - ето небето дава ти знак!
Чуй мойта смутена плаха молба!
В нас влезе Албена като съдба!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
нашата Албена в нас, във нас!

Ти моя случайна луда любов,
ти необичайна лунна любов!
Виж - скача морето като хлапак!
Виж - ето небето дава ни знак!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
нашата Албена в нас, във нас!


~~~    Предишните теми    ~~~
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 1)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 2)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 3)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 4)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 5)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 6)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 7)
Лято в Албена 2011 (тема 1)
[/size]Лято в Албена 2011 (тема 2)
Лято в Албена 2011 (тема 3)
Лято в Албена 2011 (тема 4)


ВАЖНО за всички, които възнамеряват / са направили резервация за КК Албена чрез тур. агенция "Ретур" (цитат от миналия сезон - 2010) :
Здравейте на всички, тук съм пуснала тема за една измамна туристическа агенция Ретур, същата тема я има и във форума на часът на мама.
Там се е включила и агенция USB TRAVEL - Позволявам си да копирам поста им защото според мен е важно, и моля да бъде поместено на 1ва страница в новата тема.
Здравейте на всички, пиша от името на туроператорска фирма приемала и правила резервации за клиенти на фирма Ретур. Потресени сме от създалата се ситуация.Към нас се обръщат хора,чиито резервации са анулирани от фирма Ретур преди месеци, като такива с непостъпило плащане, а всъщност са одавна заплатени. Към момента имаме и не малък брой резервации за КК Албена, направени от фирма Ретур и неплатени към нас до този момент. Резервации, които ние съгласно договора си с КК Албена трябва да анулираме, поради непостъпило плащане. Тъй като нямаме друг начин да се свържем с клиентите, чиито са резервациите, бих искала да предоставя тук нашите кординати, за да могат хора които имат притеснения, че нещо не е наред с резервацията им да се обърнат към нас. За огромно наше съжаление няма да можем да направим много, ние също вече трети ден нямаме контакт с фирма Ретур, но поне ще можем да изясним статуса на резервацията/ стига тя да е направена при нас, тъй като ние не сме единствената фирма с която Ретур е работила/.
Знам, че за много от Вас, при така създалата се ситуация това ще звучи смешно, но си позволявам си от името на работещите в сферата на туризма, категорично да заявя, че това не е нормалния начин на работа на българския туроператор.
Оставаме на разположение, тел за контакт: 02/9581184, 9582668, 0888/429972

Последна редакция: пн, 18 юли 2011, 20:43 от [X]megelinka

# 1
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Белинда, имам въпрос относно изглед море в Маре. Кои стаи гледат към него?
Хайде да повторим въпроса в анкетата, предвид това, че вече доста хора минаха през Албена Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Упс. Без да искам постнах в старата тема. Нищо.
Ами 4ист изглед море май няма, защото то4но пред Маре, в посока морето е Лагуна Бий4. Но стаите с изглед към розариума имат и изглед към морето - много е красиво, просто страхотно Heart Eyes От стаята на нашите приятели се виждаше цялата градина, крайбрежната алея и плажът. Но пък тези стаи са с тези, грамадните тераси, които опасват целия хотел и са разделени между стаите само с преграда. От другата страна стаите са със самостоятелни тераси, което донякъде компенсира липсата на кой знае каква гледка.

# 3
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Значи пълно щастие няма. Аз искам стая изглед розариум, но и такава, в която има двойно и единично легло ( не искам голямото дете да спи на диванче), а такъв вариант явно няма:) Но щом казваш, че тези към розариума са по- шумни, явно две от три изисквания ми изпълняват стаите от другата страна. Лулумба, моля те напише ми телефона на рецепция, за да ми потвърдят изискванията от резервацията Simple Smile Благодаря предварително!

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Не бих раз4итала на потвърждение от рецепцията. На мен ми "потвърдиха" две дни преди простигането, 4е имаме две стаи, едната с кошара, а после управителата ми каза, 4е било записано не "резервирана кошара", а "искане за кошара", като поради липса на свободни, не можели да ни удовлетворят искането hahaha Някаква такава глупост избълва, а аз се 4удех да се смея ли, да пла4а ли на такова безо4ие ooooh! Без малко, при нали4ие на домашна кошарка, която преспокойно можехме да донесем, ако не бяхме подведени, 4е такава ще ни бъде предоставена на място, бебето щеше да спи на табуретка hahaha

# 5
  • Мнения: 312
Няма отзиви от х-л Гергана тази година.

# 6
  • Мнения: 1 194
Вместо запис - 2009 бяхме в Лагуна Маре с изглед точно към Лагуна Бийч - за семейства с по-малки деца е по-добрия вариант, защото според мен е по-тихо.
Ние бяхме на 4-ти етаж, от по-високите може и да се вижда късче море, но точно пред нашата стая имаше дърво, което от друга страна си е предимство, тъй като в стаята почти не напича.
Както вече съм споделяла точно на тази почивка не бях особено впечатлена от храната, но пък вирус не ни е лепвал. Не изключвам, че ни се е разминал вируса, защото почти не сме стояли на басейна - за 8 дни имахме само 2 посещения.
На всички, на които им предстои почивката - слънчева и безпроблемна.

# 7
  • Мнения: 514
Аз да си повторя въпроса и в новата тема.Някой вече ходи ли тази година във Фламинго Гранд да сподели впечатления? Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 588
А има ли междинни хранения в Лагуна Маре?

# 9
  • Мнения: 10
здравейте ,завърнах се от Лагуна Бийч и искам да споделя с вас впечатленията си понеже преди да замина не открих коментари за него-накратко за мен това не е 4звезден хотел,най-хубавото на хотелът беше ,че е близо до плажът и вежливият персонал,всичко друго е въпрос на компромис и очаквания.Искахме тиха стая понеже сме с бебе -дадоха ни на 4етаж към розариумът чудесна гледка,но пък анимацията от съседният хотел я гледахме и чувахме от терасата.Храната по-скоро безвкусна ,но пък скара имаше винаги както и свежи салати което за нас беше ок,плодове също,десертите едни и същи сметанови и безвкусни,в  ресторана много бързо отсервираха.Едната вечер имаше рибна вечер -миди недобре почистени,което ме отказа да ги опитам,риба от Йонийско море на грил,тоя скара е на терасата и опушва цялата тераса,което не е особено приятно.Барът към басейна машината за вода не я охлаждаше и така си остана цяла седмица,към същият бар предлагаха кремверши,кюфтета,кебапчета,баница ,сладолед и салати даже и варени яйца,добре,че не огладнявахме,кроасани-голямата ми дъщеря веднъж си взе два и се оказа,че са смесени единият беше с шоколад а другият солен с кашкавал отиде пак и улучу с ягода-повече не е ходила.Сладоледът ни хареса.Кафето навсякъде има странен вкус на нас не ни допадна ,но на лоби бара има експресо,но след 9-късничко последният ден и в ресторанта сутринта.Стаята беше достатъчно широка 1легло персон и половина и едо единично плюс диван-недобре почистена,банята и терасата също докато оправям багажа децата бяха боси и краката им почерняха-помолих наизлизане камериерката да почисти ,чаршафите ги смениха на третият ден кърпите през ден.На вторият ден до към 16ч не беше почистена стаята и пак помолих да изхвърлят боклука понеже сме и с бебе и памперсите миришат и така.......Анимацията много слаба......Лошо впечатление ми направи,че никога не започваха на бг,а сменяха един път на руски после немски,румънски никога на бг макар че според мен мен българите даже бяхме болшинство.Интересно,че през кол центъра и през агенциите няма места а на място се оказва,че има макар,че аз с две деца без резервация не бих тръгнала-една позната искаше да дойде и питах на рецепцията и ми казаха,че има места,а прес кол центъра и казали,че няма,впоследствие се настани в Лагуна Маре разлика от 30лв на легло за една и съща база ходих в стаята и,храната като меню също/за вкусови качества незнам/......Като цяло за А лбена всички сте наясно/даже някой много/......Весело и слънчево лято и само положителни емоции
 
 
 Информирай модератор   
   

# 10
  • БГ
  • Мнения: 1 162
belinda, ти направо ме срази,   ooooh!   ние сме на същия хал, твърдо сме решили да си спестим кошарата от багажа?!   newsm78  Май ще се наложи да искам писмено потвърждение за "резервирана кошара"!   Mr. Green

# 11
  • Мнения: 53
записче и от мен:)Нещо ме притесняват отзивите за х-л Орхидея...Макар,че миналата година изкарахме същия вирус и в Св.Влас, а вчера едни познати се върнаха от Лозенец с 39 градуса Т ,повръщане и разстройство-цялото семейство...Не мисля,че само в Албена е така....

# 12
  • София
  • Мнения: 2 141
belinda, ти направо ме срази,   ooooh!   ние сме на същия хал, твърдо сме решили да си спестим кошарата от багажа?!   newsm78  Май ще се наложи да искам писмено потвърждение за "резервирана кошара"!   Mr. Green
И при нас е същия случай. Като звънях по телефона да им заявя кошарата ми казаха да звънна 2-3 дни преди пристигането, за да ми кажат дали ще има налична Crazy А на мен изобщо не ми се мъкне кошара и матрак, че и без това сме голям катун като тръгнем нанякъде. Освен да разчитам там на място да се разправяме, пък каквото дойде...

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
дано в Магнолия има кошари , че и на мен хич не ми се мъкне , ние сме я заявили още февруари месец  Crazy остава и да няма , ама и аз ще звънна 2 дена преди да идем , че ако трябва да я взимам , мъжът ми ще получи удар и ние сме голям катун , а като гледам и кафе машината ще си нося  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 53
Току що говорих с рецепционистка на х-л Орхидея относно кошара,казаха 2-3 дни преди датата на пристигането да се обадим или на място...

Общи условия

Активация на акаунт