Ултра лято Албена 2010 (Тема 4)

  • 59 704
  • 709
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Ултра лято в Албена 2010

Официален сайт на КК Албена
Официална фейсбук група на КК Албена
Разпределение на плажната ивица по хотели
Карта с покритие на Wi - Fi в района на Албена
HolidayCheck - сайт с мнения и снимки от посетители на хотелите в Албена

Ултра Лято в Албена 2010 (тема 1) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483053.0
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 2) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=500058.0
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 3) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504912.0



ВАЖНО за всички, които възнамеряват / са направили резервация за КК Албена чрез тур. агенция "Ретур" :
Здравейте на всички, тук съм пуснала тема за една измамна туристическа агенция Ретур, същата тема я има и във форума на часът на мама.
Там се е включила и агенция USB TRAVEL - Позволявам си да копирам поста им защото според мен е важно, и моля да бъде поместено на 1ва страница в новата тема.
Здравейте на всички, пиша от името на туроператорска фирма приемала и правила резервации за клиенти на фирма Ретур. Потресени сме от създалата се ситуация.Към нас се обръщат хора,чиито резервации са анулирани от фирма Ретур преди месеци, като такива с непостъпило плащане, а всъщност са одавна заплатени. Към момента имаме и не малък брой резервации за КК Албена, направени от фирма Ретур и неплатени към нас до този момент. Резервации, които ние съгласно договора си с КК Албена трябва да анулираме, поради непостъпило плащане. Тъй като нямаме друг начин да се свържем с клиентите, чиито са резервациите, бих искала да предоставя тук нашите кординати, за да могат хора които имат притеснения, че нещо не е наред с резервацията им да се обърнат към нас. За огромно наше съжаление няма да можем да направим много, ние също вече трети ден нямаме контакт с фирма Ретур, но поне ще можем да изясним статуса на резервацията/ стига тя да е направена при нас, тъй като ние не сме единствената фирма с която Ретур е работила/.
Знам, че за много от Вас, при така създалата се ситуация това ще звучи смешно, но си позволявам си от името на работещите в сферата на туризма, категорично да заявя, че това не е нормалния начин на работа на българския туроператор.
Оставаме на разположение, тел за контакт: 02/9581184, 9582668, 0888/429972

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 00:16 от Kalentina

# 1
  • Мнения: 1 951
Калентина,  благодаря за новата тема!   bouquet
Да се напълни само с хубави отзиви  Peace

# 2
  • Мнения: 132
Записче  Hug

# 3
  • Мнения: 71
Благодаря и аз за Тема 4 ! Първият пост наистина е страхотен!  Hug

# 4
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Вместо запис, да отчета че ни остават 24 дни до морето Laughing Искам слънце и страхотно време!

# 5
  • Мнения: 17 987
 В предната тема някой питаше за маршрута на бусчето от Орхидея и Магнолия. Аз звънях и питах на рецепцията на Орхидея- нямало да се променя маршрута на автобуса, ама "то не било далеч, пък и влакчето минавало". Ако и влакчето беше безплатно щеше да е чудесно направо, ама като променят плажовете е логично да пуснат и "нова линия" тъй да се каже. Защото когато започна рекламата за безплатни чадъри на плажа тази гоина, този факт естествено беше спестен. Аз лично не съм толкова притеснена, имам килца за смъкване, децата ни не са малки, но не е коректно.

# 6
# 7
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
калентина, страхотно оформление!   bouquet

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
В предната тема някой питаше за маршрута на бусчето от Орхидея и Магнолия. Аз звънях и питах на рецепцията на Орхидея- нямало да се променя маршрута на автобуса..

Не знам каккъв е бил маршрута миналата година, на мен ми обясниха, че буса, в крайна сметка /след една s разходка/ ще отвежда точно да плажа на Магнолия и съседния на Орхидея, както са и хотелите.

Как ще е всъщност, явно някой трябва да пише от тамл

# 9
  • София
  • Мнения: 9 517
Миналата година ходеше точно на другия край на плажа - аз говорих и с хотела и мейл пратих на мейла на албена - от всякъде ми казват, че бусчето не ходи на плажа на Орхидея и Магнолия, едва ли ще го казват, ако не е вярно  Peace

ПП Много хубава темичка, дано на края й се включа с впечатления от страхотно изкарване - на нас ни остават 17 дни до заминаването

# 10
  • Мнения: 719
Страхотна ни е новата тема, благодаря!  bouquet

На нас ни остават само 16 дена.   Whistling   Crazy
Само слънце и да сме здрави си пожелавам, нищо друго не ме притеснява.   Peace

# 11
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
На нас, живот и здраве, - точно 35 дни. Party

Хи-хи, тук са показани прословутите бани на "Орлов"... Mr. Green
http://www.holidaycheck.co.uk/hotel-Travel+pictures_Hotel+Orlov- … ediaId=1157283244

Между другото сайтът за мнения, който е отправила Калентина в първия пост е страхотен - има мнения на почивали в различните хотели и съответно снимки, правени от тях или от агенции, които няма как да се видят на сайта на Албена например. Много полезен линк. Peace

# 12
  • Мнения: 17 987
Ехе, че тя тая баня изглежда лукс направо, скоро гледах тук пак снимки, ама като не помня от кой хотел бяха, та там банята беше отврат направо.

# 13
  • Мнения: 199
Благодаря и аз за темата  bouquet!
Утре сутрин тръгваме  Grinning. Нямам търпение вече Wink. Слънчево време и хубава почивка на всички Simple Smile

# 14
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Kalentina, благодаря за новата тема!     bouquet    Нека я изпишем с повече положителни отзиви от почивките ни в хотелите в Албена!   Peace  Лек път на всички заминаващи и не забравяйте, ако имате възможност, да пишете и покажете мястото на събитието!   Peace

Общи условия

Активация на акаунт