Ултра лято Албена 2010 (Тема 4)

  • 59 709
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Привет дами!
Ние се върнахме от нашата кратка почивка! Беше за кратко, но затова пък хубаво....
Бяхме в Добротица. Доволна съм от всичко! Анимацияа основно на Френски, но пък ако някой нашенец се включи има превод и на БГ  Joy
Храната е повече от добра. Вкусна и разнообрана. Добро впечатление ми направи че има и храна за вегитарианци.
Стаите са сравнително малки. Но са достатъчни за двама или двама с дете и бебе.
Ако някой има конкретни питанки ще опитам да отговоря   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 181
Веднага се включвам с питане двойните стаи с трето легло ли са или с разтегателен фотьоил?Или има и от двата вида?
Ако пуснеш и снимки цена няма да имаш Wink

# 32
  • Мнения: 2 908
Аз в края на краищата смених резервацията и сме от 26 юли в Орхидея. От Съни изрично ми казаха,че буса спира до плажа с чадърите на Орхидея, дори момичето беше учудено защо имам информация,че не спира там и от къде я имам. Беше много сигурна-дали ме е лъгала-не вярвам.
Дано ни хареса.

# 33
  • Мнения: 132
Аз в края на краищата смених резервацията и сме от 26 юли в Орхидея. От Съни изрично ми казаха,че буса спира до плажа с чадърите на Орхидея, дори момичето беше учудено защо имам информация,че не спира там и от къде я имам. Беше много сигурна-дали ме е лъгала-не вярвам.
Дано ни хареса.
Ние сме от 25.07 в Магнолия

# 34
  • Мнения: 7 106
Приятна почивка на всички заминаващи   bouquet!

# 35
  • В.Търново
  • Мнения: 6 699
Привет дами!
Ние се върнахме от нашата кратка почивка! Беше за кратко, но затова пък хубаво....
Бяхме в Добротица. Доволна съм от всичко! Анимацияа основно на Френски, но пък ако някой нашенец се включи има превод и на БГ  Joy
Храната е повече от добра. Вкусна и разнообрана. Добро впечатление ми направи че има и храна за вегитарианци.
Стаите са сравнително малки. Но са достатъчни за двама или двама с дете и бебе.
Ако някой има конкретни питанки ще опитам да отговоря   bouquet

Страхотна си! HugАко пуснеш още малко инфо и снимки от Добротица ще е супер!И аз да питам за допълнителното легло,защото от снимките е легло,а не разтегляем фотьойл.Вие на кой етаж бяхте,гледката към морето ли беше?Кафе еспресо към Ол Инклузива ли е или се заплаща?Чистят ли стаите редовно?Много въпроси станаха,но горещо ме интересува! smile3503
За жалост  Weary ние сме чак след близо почти два месеца-на 27 август,тогава не знам дали ще има смисъл от моя коментар...Други почиващи в края на август има ли?

Kalentina,благодарности за страхотно започнатата тема newsm10 .Ще черпя информация и от Фейсбук.

Накрая да добавя леко пътуване на всички отпускари и весела почивка на Албена!Ще чакаме вашите отзиви!  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 1 433
наминавам само да кажа че нашите приятели с които трябваше да сме заедно на Орлов се върнаха и казаха че са повече от доволни Laughing
За сведение миналата година бяхме заедно в Магнолия, преди това те са били в Ком и Днепър. Стаите били перфектно поддържани, чистело се постоянно, били с нови матраци леглата. Храната повече от изобилна, чисто  и хубаво приготвена. Сладолед на корем Mr. Green Mr. Green
Анимацията перфектна и т.н. Ако има още въпроси питайте, току що ги изпратих от нас, така че живот и здраве сме и ние там от 16. август, ако има и други да свиркат Hug 

# 37
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние сме Добротица от 23 до 31, ще се засечем за няколко дни.Има и още една мама от форума с нас в края на август Laughing

# 38
  • Мнения: 206
Гледам,че Мимето вече се е отчела,но и аз да споделя,с мъжа ми сме на мнение,че това беше една от най-хубавите ни почивки. Mr. Green Heart Eyes
Обичам Албена и морето и хубавите хотели и обстановки и доброто обслужване.Heart EyesБяхме в Калиакра и Добротица ако до края на сезона се задържи това ниво на обслужване ,гарантирам на всики едно приятно и незабравимо изкарване.И двата хотела са страхотни за категорията си.С удоволствие ще се върна и в двата отново.Влюбена съм в ресторанта на Доброица-класа и красота Blush Heart Eyes

# 39
  • В.Търново
  • Мнения: 6 699
Ние сме Добротица от 23 до 31, ще се засечем за няколко дни.Има и още една мама от форума с нас в края на август Laughing
Е,супер! Simple SmileЗначи има и други с нас в края на август.Дано времето е хубаво тогава! Praynig

elyamоще един положителен отзив за Добротица и от теб!Дайте малко снимки,моля ви,поне от стаите,да ги видим от вътре как са,изглед от терасата към морето..моляяяя newsm17 yes

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Хубаво време пожелавам на заминаващите и вече почиващите. Peace

# 41
  • Мнения: 1 113
Ех, че хубаво ми стана! Mimito, elyam, благодаря за хубавите коментари! Много се радвам, че сте изкарали страхотно, дано и при нас да е така!
Аз имам въпрос относно льокането  Laughing  на аниматорите - какво значи "предимно на френски", че е анимацията, не говорят ли на френски и след това на български? Българските деца могат ли да схванат за какво се говори?
Росина, ние сме в средата на август, тъкмо като се върнем ще ви подготвя с пресни впечатления  Simple Smile

И накрая - новата тема е много хубава. Поздравления за авторката   bouquet

# 42
  • Мнения: 718
 И ние сме  в Орхидея от 19 до 27 юли.Само не разбрах кой точно е плажът на Орхидея? Пред кой хотел от тези на 1ва линия се пада ?

# 43
  • В.Търново
  • Мнения: 6 699
И ние сме  в Орхидея от 19 до 27 юли.Само не разбрах кой точно е плажът на Орхидея? Пред кой хотел от тези на 1ва линия се пада ?

Намира се най-открая в дясно пред хотел Арабела.Виж на картата са надписани кой хотел за кой плаже.
http://www.albena.bg/uf/Image/albena_hotels_map_big.jpg

# 44
  • Мнения: 2 865
Kalentina, би ли добавила линка от по-горния пост, с картата на плажовете и хотелите в първия пост в темата? Мисля че ще е полезно.

Общи условия

Активация на акаунт