Лято в Албена 2011 (тема 3)

  • 58 039
  • 716
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Лято в Албена 2011


Горещи оферти
Официален сайт на КК Албена
Официална фейсбук група на КК Албена
Разпределение на плажната ивица по хотели
Карта с покритие на Wi - Fi в района на Албена
HolidayCheck - сайт с мнения и снимки от посетители на хотелите в Албена

За резервации и запитвания: holiday@albena.bg

Маргарита Хранова - Албена
  travel sun  Nature Sunny


Ти, моя случайна луда любов,
ти, необичайна лунна любов!
Там, дето зелена пее вълна -
там грее Албена във светлина!
Виж - скача морето като хлапак
Виж - ето небето дава ти знак!
Чуй мойта смутена плаха молба!
В нас влезе Албена като съдба!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
нашата Албена в нас, във нас!

Ти моя случайна луда любов,
ти необичайна лунна любов!
Виж - скача морето като хлапак!
Виж - ето небето дава ни знак!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
нашата Албена в нас, във нас!


~~~    Миналогодишни теми    ~~~
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 1) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483053.0
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 2) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=500058.0
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 3) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504912.0
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 4) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=508898.0
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 5) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512346.0
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 6) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=515983.0
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 7) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524707.0
Лято в Албена 2011 (тема 1) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=559929.0
Лято в Албена 2011 (тема 2) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=567614.0


ВАЖНО за всички, които възнамеряват / са направили резервация за КК Албена чрез тур. агенция "Ретур" (цитат от миналия сезон - 2010) :
Здравейте на всички, тук съм пуснала тема за една измамна туристическа агенция Ретур, същата тема я има и във форума на часът на мама.
Там се е включила и агенция USB TRAVEL - Позволявам си да копирам поста им защото според мен е важно, и моля да бъде поместено на 1ва страница в новата тема.
Здравейте на всички, пиша от името на туроператорска фирма приемала и правила резервации за клиенти на фирма Ретур. Потресени сме от създалата се ситуация.Към нас се обръщат хора,чиито резервации са анулирани от фирма Ретур преди месеци, като такива с непостъпило плащане, а всъщност са одавна заплатени. Към момента имаме и не малък брой резервации за КК Албена, направени от фирма Ретур и неплатени към нас до този момент. Резервации, които ние съгласно договора си с КК Албена трябва да анулираме, поради непостъпило плащане. Тъй като нямаме друг начин да се свържем с клиентите, чиито са резервациите, бих искала да предоставя тук нашите кординати, за да могат хора които имат притеснения, че нещо не е наред с резервацията им да се обърнат към нас. За огромно наше съжаление няма да можем да направим много, ние също вече трети ден нямаме контакт с фирма Ретур, но поне ще можем да изясним статуса на резервацията/ стига тя да е направена при нас, тъй като ние не сме единствената фирма с която Ретур е работила/.
Знам, че за много от Вас, при така създалата се ситуация това ще звучи смешно, но си позволявам си от името на работещите в сферата на туризма, категорично да заявя, че това не е нормалния начин на работа на българския туроператор.
Оставаме на разположение, тел за контакт: 02/9581184, 9582668, 0888/429972

# 1
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Ох този Ком и аз съм го харесала, но май нямат вариант за 2+2. Трябват ми хотели със стаи 2 с обща врата. Моля кажете ми кои хотели в Албена имат такава опция.

# 2
  • София
  • Мнения: 472
Cydonia, писах ти на лични.Вече бях публикувала по-напред тази инфо за свързаните стаи , щото и мен ме вълнуваше.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
Ох този Ком и аз съм го харесала, но май нямат вариант за 2+2. Трябват ми хотели със стаи 2 с обща врата. Моля кажете ми кои хотели в Албена имат такава опция.

Доколкото аз разбрах, няма вариант за свързани стаи,  всички са двойни, отделни.  Peace

Калентина, благодаря за темата!  bouquet

# 4
  • Мнения: 123
Ох този Ком и аз съм го харесала, но май нямат вариант за 2+2. Трябват ми хотели със стаи 2 с обща врата. Моля кажете ми кои хотели в Албена имат такава опция.

Доколкото аз разбрах, няма вариант за свързани стаи,  всички са двойни, отделни.  Peace

Калентина, благодаря за темата!  bouquet

Да, в Ком няма свързани стаи, а стаите са доста теснички, така, че 2+2 е невъзможно

# 5
  • Мнения: 3 993
Калентина, и аз благодаря за новата тема.  Hug

Вчера във фейсбук Албена са качили много рекламни снимки от различни хотели. Повечето снимки са стари, но от реновираните хотели явно са нови.
Най- много ми харесва Добротица  Heart Eyes, а също Гергана и Боряна.

# 6
  • Мнения: 299
И аз си кажа мнението - повече харесвам хотелите в парковата зона.Били сме в Панорама,Компас и то тъкмо като беше реновиран.Е, стаите са много по-добри отколкото на тези по плажа.Например били сме в Боряна - е не сме доволни.Много е старо всичко,тесни стаи, неуплътнени врати,баните са стари.Ресторната е много малък.А в горните хотели всички ресторанти са много големи,басейните са по-хубави и големи. В Компас всичко беше много по-уютно и чисто.В Добротица - добре са стаите,но те са като в Панорама и Компас.-едно голямо легло и едно единично.От тази гледна точка е добре,и стаята е по-широка отколкото в Боряна.И в Елица е като Боряна,също и Лагуните.2 единични легла и може би затова изглеждат по-тесни.

# 7
  • Мнения: 17 987
В Алтея бяхме през септември, писала съм май подробно. Стаите на първите етажи са адски мрачни, студени и влажни- тип маза. На 3-тия етаж стаята беше добре, т.е. добре в стил Албена- тясна и нищо особено.
Хранехме се в ресторант, който е през улицата, вярно 20 м, ама не е в самия хотел. Ресторанта беше отвратителен, мрачен и потискащ, без маси навън. Храната обаче беше в пъти по- вкусна от в Орхидея /сравнявам само с където съм била, въпреки че минавайки 2 вечери през Ком по масите имаше абсолютно същите десерти например като в Орхидея, та подозирам, че част от менюто е еднакво/.
Басейна в Алтея е малък и наистина няма нищо.

# 8
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Kalentina,     bouquet  !!!

Привет в новата тема, с пожелания за слънчево и незабравимо лято, изпълнено само с положителни емоции!!!    Hug

Относно студиата - май наистина всеки си слага това наименование както и когато си иска. Били сме в различни хотели в студиа, е, едно с едно не си приличат, може би и затова има разновидности - стандарт, лукс, делукс...   Thinking

Нашата резервация за х-л Оазис е от 2-ри до 12-ти август, ще се засечем ли с някой?

Допълвам нещо, което се коментираше в миналата тема: Магазини в Албена има - и евтини и скъпи, на влизане в комплекса, преминавайки през автогарата, свивате в дясно, това е базата - бунгала и къщички - на Министерството на финансите, незнам дали вече не е бивша, та там има магазин, който си е на нормални цени.

И още нещо за семействата с деца над 12 години: добър вариант за съвместна почивка е включването на детето в лагер Бригантина.

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 09:19 от stefaniika

# 9
  • Мнения: 6 714
И аз да благодаря за новата тема.  Simple Smile
Различните хора харесват  или не някой хотел според предпочитанията си за почивка. Аз и моето семейство предпочитаме хотелите на първа линия защото сме на плажа още от ранни зори. Разхождаме се по морския бряг докато стане време за закуска. И след това през целия ден сме на плажа.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 17 987
Различните хора харесват  или не някой хотел според предпочитанията си за почивка. Аз и моето семейство предпочитаме хотелите на първа линия защото сме на плажа още от ранни зори. Разхождаме се по морския бряг докато стане време за закуска. И след това през целия ден сме на плажа.  Simple Smile

Точно, аз също харесвам това, съжалявам че се оставих да ме убедят, че хотелите в гората са по- спокойни, с по- хубави басейни, по- просторни....
Когато сме на море за мен е важен плажа, басейни има навсякъде, дори и в нашия град  Peace

# 11
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Привет и честита нова тема.  Grinning
Да, и аз съм на мнение, че когато човек е на море най-важно е морето. Басейн наистина може да си намери и в собствения град. Но разбира се, това е моето мнение. На друг гората по ще му е на вкуса. Peace
Сега се сетих, че аз преди 7-8 години съм била в Алтея. Беше на някакъв музикален фестивал, съпътстващ телевизионния през юни. Тогава обаче хотелът се казваше Лайпциг и беше току-що ремонтиран. Помня само, че беше чистичко, но стаите бяха доста тесни. Ние бяхме на някакъв етаж, защото имаше гледка. А басейнът си беше малък. Ресторантът беше точно през улицата (всъщност точно това описание на Рая ме подсети за хотела) - мрачен, соц, но и тогава имаше вкусна храна. Всъщност ние имахме само закуска, но не беше лоша. Обаче това са спомени отпреди години, както вече казах. Единственото меродавно оттогава могат да бъдат тесните стаи и малкия басейн. Thinking
 

# 12
  • Мнения: 299
И в Алтея сме били за 2 нощувки,допълно към другите 7, тъй като само там имаше места.Е като казвате тесни стаи....че на плажа хотелите с по-тесни и от Алтея.Пример - Боряна и по-старо обзавеждане даже от Алтея!

# 13
# 14
  • Мнения: 133
Да се запиша и аз Crazy
Ние ще сме в Добротица. За хотелите в парковата част - не са лоши, за толкова пари-толкова. Пътя на отиване е лесен, на връщане има шатъл бус. Но лично ние не бяхме доволни от ресторанта на Компас. Той е общ с Панорама и вечер ставаше пренаселено. Самата храна я биваше. Но не ви препоръчвам хотел в парковата зона без инклузив и на плажа, просто в никакъв случай. Hug
По мое мнение за парковата зона Ком е добър и Ралиците. Останалите не.

Общи условия

Активация на акаунт