Лято в Албена 2011 (тема 3)

  • 58 041
  • 716
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 472
Тази година на Компас ресторанта е ремонтиран и разширен с голяма тераса , за да могат да се хранят хората и навън.Имало и някакъв външен асаннсъор към ресторанта.Така ми обясни управителката.

# 16
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Е като казвате тесни стаи....че на плажа хотелите с по-тесни и от Алтея.Пример - Боряна и по-старо обзавеждане даже от Алтея!

Това изобщо не е вярно.  Naughty Стаите на Калиакра са по-големи, в Славуна бяхме в обикновена двойна стая (не разширена) и беше направо двойна в сравнение с тази в Алтея, в Орлов да не говорим. В Лагуните също имат големи стаи. В Добротица са по-малки, в Доростор са като в Алтея. Давам пример с Алтея, защото и ти сравняваш с този хотел. В Нона има стаи с двуетажни легла, които са много големи. Също и в Мура. Обзавеждането на Калиакра и Славуна, някои от Лагуните, Гергана и от тази година на Орлов, Нона и Мура, е просто несравнимо с хотелите от горската част (с изключение на Ралица супериор). Сравнението само с един хотел не може да служи като изходна база и да бъде приравнявано към всички останали. Naughty

# 17
  • Мнения: 1 722
От изложеното става ясно, че има по-добър избор от Алтея за човек, решил да почива в Албена. Трябва да посоча обаче, че основното при избора на този хотел за нас беше цената - 50 лв. и безплатно за детето. Така че ще се примирим с някои неудобства  Simple Smile. Не сме почивали др. години в Албена и не мога да направя сравнение, ОИ сме почивали в Черноморец, хотел "Роза" и много ми хареса, но там цената е 58 лв + 50 % за детето, което си е доста по-скъпо.

# 18
  • Мнения: 18 000
Стаите в Алтея са 1/3 от тези в Роза. На мен лично Роза много повече ми хареса  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 296
От изложеното става ясно, че има по-добър избор от Алтея за човек, решил да почива в Албена. Трябва да посоча обаче, че основното при избора на този хотел за нас беше цената - 50 лв. и безплатно за детето. Така че ще се примирим с някои неудобства  Simple Smile. Не сме почивали др. години в Албена и не мога да направя сравнение, ОИ сме почивали в Черноморец, хотел "Роза" и много ми хареса, но там цената е 58 лв + 50 % за детето, което си е доста по-скъпо.
Анита, в Компас и Панорама също цените са достъпни. Минус е, че тази година вече не са УОИ и няма възможност за храна и напитки в бар Хавана.
Ние резервирахме в Ком на УОИ, за 1425 лв. за 14 дни за 4-мата. От 30 юни до 14 юли. Но по цени от февруари, тогава беше доста по-изгодно.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 145
Хайде и аз тук. Grinning
Още не сме резервирали, чакам одобрение от цялата компания и докато се натуткат, ще свършат местата и в Лагуните. Crazy

# 21
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
От изложеното става ясно, че има по-добър избор от Алтея за човек, решил да почива в Албена. Трябва да посоча обаче, че основното при избора на този хотел за нас беше цената - 50 лв. и безплатно за детето. Така че ще се примирим с някои неудобства  Simple Smile. Не сме почивали др. години в Албена и не мога да направя сравнение, ОИ сме почивали в Черноморец, хотел "Роза" и много ми хареса, но там цената е 58 лв + 50 % за детето, което си е доста по-скъпо.
Оазис също предлагаха добра цена,а и децата във всички хотели са безплатно.Във Фейсбука са качили снимка от Добротица с новата детска площадка.Не е лоша!

# 22
  • Мнения: 123
Какъв е този лагер Бригантима, за първи път чувам за него. Видях, че на първа страница
stefaniika е писала за него.

# 23
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Какъв е този лагер Бригантима, за първи път чувам за него. Видях, че на първа страница
stefaniika е писала за него.
Бригантина е детски лагер. Много руски групи почиват там. Миналата година го видях с очите си и дори бях там..
Битовите условия в стаите са повече от кошмарни и мизерни! Стаята с радиото на Минзухар е просто като 5 звезден хотел. Ако искате подробности за стаите ще кажа.
Иначе храната е добра. Има много, много развлечения за децата. Хубаво е, но ако не се прибираш в стаите.
В Бригантина имаше миналата година един реновиран блок. Но не знам при какви усповия те настаняват там.
И на финала - не бих повторила там, докато не се ремонтира тотално!

# 24
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте с поздравления за новата тема Simple Smile  Hug Да споделя какво се случи с моята резервация. Както бях споделила, имах резервация за Оазис от 21 до 28 август. Останаха ми два - три дни да я платя и пуснаха отстъпката за клиентите на Доверие. Попитах дали ще имам отстъпка като клиент на Доверие и ми я приеха. Буквално бях на път за банката, когато ми се обадиха и ми казаха, че съм поканена на сватба на 21 август, на която няма как да не присъствам. Е, наложи ми се да канселирам и да правя резервация наново, за период 22- 29 август. Е, да, обаче местата в Оазис вече ги нямаше Simple Smile Та доста се потутках и се чудих между "Ралица" и "Лагуна маре" и все пак реших и резервирах вчера за Лагуната, май повече по сантиментални причини (там ни беше първата целувка с мъжа ми),също така отстъпката на Доверие важи и за този хотел, а после разбрах, че и там са правени разни обновявания. Та последно с децата сме в "Лагуна маре" от 22 до 29 август и със 100 лева отгоре и със сватбени емоции преди почивката.   Party

# 25
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Хайде и аз тук. Grinning
Още не сме резервирали, чакам одобрение от цялата компания и докато се натуткат, ще свършат местата и в Лагуните. Crazy

И аз така Peace, само да не останем и без тези места, че в Лагуна Гардън са ограничени.. Laughing

# 26
  • Мнения: 3 993
Здравейте с поздравления за новата тема Simple Smile  Hug Да споделя какво се случи с моята резервация. Както бях споделила, имах резервация за Оазис от 21 до 28 август. Останаха ми два - три дни да я платя и пуснаха отстъпката за клиентите на Доверие. Попитах дали ще имам отстъпка като клиент на Доверие и ми я приеха. Буквално бях на път за банката, когато ми се обадиха и ми казаха, че съм поканена на сватба на 21 август, на която няма как да не присъствам. Е, наложи ми се да канселирам и да правя резервация наново, за период 22- 29 август. Е, да, обаче местата в Оазис вече ги нямаше Simple Smile Та доста се потутках и се чудих между "Ралица" и "Лагуна маре" и все пак реших и резервирах вчера за Лагуната, май повече по сантиментални причини (там ни беше първата целувка с мъжа ми),също така отстъпката на Доверие важи и за този хотел, а после разбрах, че и там са правени разни обновявания. Та последно с децата сме в "Лагуна маре" от 22 до 29 август и със 100 лева отгоре и със сватбени емоции преди почивката.   Party

Ха честито, и на сватба, и в Лагуна, а!  Laughing
Радвам се да чуя, че някой реално се е ползвал от прословутата отстъпка на "Доверие".  Peace

# 27
  • Мнения: 123
Здравейте с поздравления за новата тема Simple Smile  Hug Да споделя какво се случи с моята резервация. Както бях споделила, имах резервация за Оазис от 21 до 28 август. Останаха ми два - три дни да я платя и пуснаха отстъпката за клиентите на Доверие. Попитах дали ще имам отстъпка като клиент на Доверие и ми я приеха. Буквално бях на път за банката, когато ми се обадиха и ми казаха, че съм поканена на сватба на 21 август, на която няма как да не присъствам. Е, наложи ми се да канселирам и да правя резервация наново, за период 22- 29 август. Е, да, обаче местата в Оазис вече ги нямаше Simple Smile Та доста се потутках и се чудих между "Ралица" и "Лагуна маре" и все пак реших и резервирах вчера за Лагуната, май повече по сантиментални причини (там ни беше първата целувка с мъжа ми),също така отстъпката на Доверие важи и за този хотел, а после разбрах, че и там са правени разни обновявания. Та последно с децата сме в "Лагуна маре" от 22 до 29 август и със 100 лева отгоре и със сватбени емоции преди почивката.   Party

Ха честито, и на сватба, и в Лагуна, а!  Laughing
Радвам се да чуя, че някой реално се е ползвал от прословутата отстъпка на "Доверие".  Peace

А може ли някой да ми обясни за "Доверие", как сте станали техни клиенти, чрез Албена ли ?

# 28
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Здравейте с поздравления за новата тема Simple Smile  Hug Да споделя какво се случи с моята резервация. Както бях споделила, имах резервация за Оазис от 21 до 28 август. Останаха ми два - три дни да я платя и пуснаха отстъпката за клиентите на Доверие. Попитах дали ще имам отстъпка като клиент на Доверие и ми я приеха. Буквално бях на път за банката, когато ми се обадиха и ми казаха, че съм поканена на сватба на 21 август, на която няма как да не присъствам. Е, наложи ми се да канселирам и да правя резервация наново, за период 22- 29 август. Е, да, обаче местата в Оазис вече ги нямаше Simple Smile Та доста се потутках и се чудих между "Ралица" и "Лагуна маре" и все пак реших и резервирах вчера за Лагуната, май повече по сантиментални причини (там ни беше първата целувка с мъжа ми),също така отстъпката на Доверие важи и за този хотел, а после разбрах, че и там са правени разни обновявания. Та последно с децата сме в "Лагуна маре" от 22 до 29 август и със 100 лева отгоре и със сватбени емоции преди почивката.   Party

Ха честито, и на сватба, и в Лагуна, а!  Laughing
Радвам се да чуя, че някой реално се е ползвал от прословутата отстъпка на "Доверие".  Peace

А може ли някой да ми обясни за "Доверие", как сте станали техни клиенти, чрез Албена ли ?
Моя мъж има осигуровки към Доверие,от тия доброволно пенсионно осигуряване,от там може би.Някой друг да ни светне по въпроса,че ако това важи и за другата година да се възползваме....

# 29
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ами нали всички родени след 31 дек 1959 година плащат още 2 %  допълнително обществено осигуряване към някой УПФ или ПОК. Та навремето като въведоха това, ни дадоха право на избор към фонд да се осигуряваме и ако не изберем, ни разпределяха служебно. Аз тогава избрах Доверие. Това е, надявам се да съм го обяснила добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт