Хотелите във Велинград - 15 тема

  • 6 312
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 386
Нека сме си полезни за почивките и престоя си във Велинград!

Тук споделяме мнения и отзиви за настаняване, обслужване, храна, материална база, цени и най-вече лични впечатления, за да си помогнем при избора на хотел  или къща за гости.

Линк към предишната тема:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1493492

# 1
  • Мнения: 2 957
И аз се интересувам за Камена и Аура?

# 2
  • Мнения: 19 485
В Аура басейните са с перфектна температура. В Камена не сме били. Като ви чета, то цяла България се е насочила към Велинград да се кисне в басейните....

# 3
  • Мнения: 1 775
Здравейте група, имаме резервация за март за хотел Елбрус, какво да очаквам? Спа-то, храната, имате ли отзиви?
В букинг има добри отзиви.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Здравейте,
Може ли да споделите мнение за Св.Спас?

# 5
  • Мнения: 2 132
Снощи се прибрахме от Елбрус!Ми както винаги на нас ни хареса- всичко!Не ми харесва това, че е адски топло из хотела и по стаите...
Чисти стаи, хубава храна и перфектни басейни.Пак беше пълно, но успявахме да се вреждаме без проблем дори и на солния басейн отвън.Четири семейства бяхме, две от тях не бяха стъпвали в хотела, че бил занемарен...Ми много им хареса и на тях, на никой не му се прибираше.
П.П.Понеделник идваха хора от Инфинити и Санте при нас, оплакаха се от братята там...Искрено се радвам, че Елбрус не е "на скъпото" и да не го налазват!

# 6
  • Мнения: 2 851
Здравейте,
Може ли да споделите мнение за Св.Спас?
Имам резервация за там в началото на март. Гледах тук доста противоречиви мнения, повечето отрицателни. Ние сме с 2 малки деца, надявам се да не е толкова зле, заради тях отиваме основно.

Последна редакция: сб, 03 фев 2024, 20:41 от Melusine

# 7
  • София
  • Мнения: 157
За Камена съм писала , бяхме 2 пъти миналата година. Има много топъл вътрешен басейн, който го пълнят всяка сутрин и външен голям басейн , но не толкова топъл, става за плуване .Ако е топло времето е приятно, но ние случихме на доста хладно време. Храната е много добра за бюджетен хотел, поне беше така миналата година.

# 8
  • Мнения: 2 851
Мнения за "Кашмир"? Става ли за отбелязване на годишнина от сватбата, спокойно ли е, качеството отговаря ли на цената?

# 9
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Мнения за "Кашмир"? Става ли за отбелязване на годишнина от сватбата, спокойно ли е, качеството отговаря ли на цената?
Да. Лукс и наслада  за всички сетива.

# 10
  • Мнения: 2 851
Много благодаря. 🌹
Това е старата "Велина", нали, която е била преди резиденция?

# 11
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Много благодаря. 🌹
Това е старата "Велина", нали, която е била преди резиденция?
Да.

# 12
  • Мнения: 2 044
Мнения за "Кашмир"? Става ли за отбелязване на годишнина от сватбата, спокойно ли е, качеството отговаря ли на цената?
Спокойно е, дори прекалено. Но мен лично тези кози навсякъде ме натовариха..

# 13
  • София
  • Мнения: 1 304
Макси - За 5-звезден хотел е недопустимо за три нощувки, 4 дни, нито веднъж да не се изхвърли боклука, почисти стаята, сменят кърпи, халати, хавлии. Кошът за боклук преливане, не се появи никой 4 дни, за да го изхвърли. Поне торби за сметка да имаше, тоалетна хартия също не се донесе, нищо. Няма сешоар, поисках халат за 11г. дете и тре пъти ми даваха за 3 годишно. Накрая се отказах да искам. Нямаше една лъжичка, виличка, бъркалка или каквото и да е, за да си разбъркам кафе, чай. Поне беше топло в стаята и в спа зоната. Спа зоната е хубава. Бяхме без вечеря и цените на свободна консумация са безумно високи и неоправдани. Няма допълнителна възглавница или завивка. 4 възглавници и 4 завивки, това е всичко налично. Няма пепелник на терасата. В 15.10 часа една ни ностаниха и даже вътре стаята беше още с мокър под и миришеща на препарати. Басейните са хубави, чисти, но всичко останало не. Не бих се върнала. И от хотела не ми пишете и давайте отговор, че ми благодарите за коментара и ще го имате на предвид. Преди мен доста са писали същите коментари и нищо не се е променило. Реших да рискувам и направя резервация, уви. Грешен избор, хората си пишат истината. Даваш толкова пари за 5 звезден хотел, а дори не се появи чистата. Това е подигравка. Какво остана да ти слагат консумативи в банята всеки ден....  Срещнах жена в асансьора и каза, че в техния апартамент било студено, уж два климатика, а не могат да стоплят. Ходила духалка да взима. При нас поне топло беше.

# 14
  • Мнения: 1 034
kroki_kk, стресира ме, ние сме там края на месеца. И да, и аз четох  коментари за халатите и чистотата в стаите, е може ли да са толкова нагли. Елементарно е.
Да попитам поне за храната как беше, и забелязахте ли тези с включена вечеря на блок маса ли беше?

Общи условия

Активация на акаунт