Лято в Албена 2023г. (Тема 1)

  • 50 550
  • 733
  •   1
Отговори
  • БГ
  • Мнения: 1 160
Лято в Албена 2023 г.!
Едно от най-красивите кътчета
по българското Черноморие – к.к. АЛБЕНА!



САЙТЪТ на Албена  

КАРТА на Албена 2022  

ФЕЙСБУК страница на Албена  

МЕСЕЧНА ПРОГНОЗА за времето през GISMETEO  

ПРЕДИШНИ ТЕМИ



Маргарита Хранова - Албена

Ти, моя случайна луда любов,
ти, необичайна лунна любов!
Там, дето зелена пее вълна -
там грее Албена във светлина!
Виж - скача морето като хлапак
Виж - ето небето дава ти знак!
Чуй мойта смутена плаха молба!
В нас влезе Албена като съдба!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
нашата Албена в нас, във нас!

Ти моя случайна луда любов,
ти необичайна лунна любов!
Виж - скача морето като хлапак!
Виж - ето небето дава ни знак!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
нашата Албена в нас, във нас!



Видео клип представящ АЛБЕНА!

Информация относно паркирането в курорта Албена
https://albena.bg/bg/transport-i-parking

Последна редакция: сб, 04 фев 2023, 20:23 от bubanka

# 1
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Благодаря за новата тема! 🌹Дано излязат и по-добри оферти за почивка в Албена. 😊

# 2
  • Перник
  • Мнения: 73
Благодаря за новата тема!
Дано пуснат по-приемливи оферти за сезон 2023г.

# 3
  • Мнения: 1 348
Благодаря за новата тема. Моля за миналогодишни отзиви за водата в морето и басейните през септември.

# 4
  • Мнения: 72
Снощи в хотел Боряна е имало за вечеря миди и калмари и др. ,което ме изненада за 3 звезден хотел ,вече извън пик сезона.

# 5
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Снощи в хотел Боряна е имало за вечеря миди и калмари и др. ,което ме изненада за 3 звезден хотел ,вече извън пик сезона.
в Марето тази година за 7 нощувки / от 19.07/имаше само първата миди и те не стигнаха за всички :/

# 6
  • Мнения: 1 348
В Мура преди няколко години дебелия управител на ресторанта ни слагаше миди в пластмасови чашки от 200 мл., тоест по 3-4 миди с черупката. Пълна подигравка. Заради този човек не искам и да чуя за Мура. Страшно мазен и противен човек! Гледам, че и тази година е все по снимките на хотела....

# 7
  • Мнения: 4 017
Щеше да ходи да си гледа доматите на село. Явно не е заминал

# 8
  • Мнения: 1 348
Щеше да ходи да си гледа доматите на село. Явно не е заминал
Жалко. Единствената причина да не ходя в любимия Славуна, респективно Мура, е точно този екземпляр!

# 9
  • София
  • Мнения: 274
В Мура преди няколко години дебелия управител на ресторанта ни слагаше миди в пластмасови чашки от 200 мл., тоест по 3-4 миди с черупката. Пълна подигравка. Заради този човек не искам и да чуя за Мура. Страшно мазен и противен човек! Гледам, че и тази година е все по снимките на хотела....

Този управител на ресторанта на Мура - Славуна е отврат  ....  държи се безобразно  нагло и подигравателно. До кога ще го държат ... Добре, че е русата дама ...
А, какви бяха ужасни на вид  и вкус тортите тази година. Абсурдни цветови съчетания - лилави, розови, оранжави,  зелени ... Joy

# 10
  • Мнения: 4 017
Да, като че ли ни изхранва от собствените си провизии, ей така, без пари.

# 11
  • Мнения: 35 107
Благодаря за новата тема. Моля за миналогодишни отзиви за водата в морето и басейните през септември.
7-13.09 2021
Обрули ни вятъра през всички дни. Водата в басейна не ставаше за къпане. За всичко тези дни, голямото дете влезе за 10 Мин в басейна.

# 12
  • Мнения: 6 689
Благодаря за новата тема!
В понеделник живот и здраве отиваме в Албена.
И аз очаквам по-добри оферти за лято 2023.

# 13
  • Мнения: 8 929
Миналата година бяхме на Албена от 6ти до 11ти септември. На 10ти само ставаше за плаж и бяхме на аквапарка и пак беше студено. Всички други дни сме били на плаж за по 2 часа, но с дрехи и без да влизаме в морето. В басейна абсурд, беше пълен с листа и водата беше студена.
Но това е най-хубавата ми почивка. Разходки, спокойствие. Албена е празна. Разкош.

# 14
  • Мнения: 6 689
Сега гледах старите си резервации в Букинг. През 2017 сме били в Албена от 7 до 11.09 в Парадайс блу.
Спомням си, че беше много приятно времето, бяхме на плаж всеки ден, морето беше тепсия. Водата беше леко хладна, но влизахме в морето. Беше разкошна почивка.

Общи условия

Активация на акаунт