На море в България 2018! - 2

  • 89 520
  • 760
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 430
Някой с актуална информация за плажа на Ривиера тази година, и по точно след 10 юли, когато е влязъл новият концесионер - през бариерата дават ли да се минава за свободна зона, колко струва чадър/шезлонг, басейните как са. Иначе старата информация беше - 30 лева за сянката и два шезлонга, басейните -0 ако си платиш ги ползваш свободно, а минаването не беше разрешено за външни, това поне от миналия август.

# 631
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Благодаря за инфото! И на мен не ми се виждаше до пристанището. Созопол знам само стария град, дори не съм ходила на този плаж Хармани. Знам стария плаж и Златна рибка. Хотела изглежда добре, до някъкъв строеж е, надявам се да не чукат оттам и да не е прашно. Запазих вече и платих капаро. Да видим Simple Smile

# 632
  • Plovdiv
  • Мнения: 296
Някой с актуална информация за плажа на Ривиера тази година, и по точно след 10 юли, когато е влязъл новият концесионер - през бариерата дават ли да се минава за свободна зона, колко струва чадър/шезлонг, басейните как са. Иначе старата информация беше - 30 лева за сянката и два шезлонга, басейните -0 ако си платиш ги ползваш свободно, а минаването не беше разрешено за външни, това поне от миналия август.
polij от 1-ви до 10-ти юли бяхме там, входа през бариерата е 50 лв. /чадър+2 шезлонга+консумация 20лв./ Ако си с кола и ползваш паркинг - 60 лв. Вече влязъл през свободния вход може на место да си вземеш чадър + 2 шезлонга - 30 лв. Към днешна дата цените са същите. Тел. за инфо 052/386 706
През престоя ни от 1-ви до 10-ти юли 2-3 пъти правеха проверка на басейните дали сме си платили шезлонг и чадър Simple Smile Цените на бара на басейните пред "Лотос" са си същите като миналата година - фрапе 4 лв., бира  4 лв., цитронада - 6 лв. Чистота - на супер ниво, както басейните, така и плажа.
P.S. не съм наясно има ли нов концесионер, но цените са валидни и в момента. Не може да се влиза през бариерата, ако не си платиш, но може да се излиза от там Simple Smile

# 633
  • Мнения: 430
Някой с актуална информация за плажа на Ривиера тази година, и по точно след 10 юли, когато е влязъл новият концесионер - през бариерата дават ли да се минава за свободна зона, колко струва чадър/шезлонг, басейните как са. Иначе старата информация беше - 30 лева за сянката и два шезлонга, басейните -0 ако си платиш ги ползваш свободно, а минаването не беше разрешено за външни, това поне от миналия август.
polij от 1-ви до 10-ти юли бяхме там, входа през бариерата е 50 лв. /чадър+2 шезлонга+консумация 20лв./ Ако си с кола и ползваш паркинг - 60 лв. Вече влязъл през свободния вход може на место да си вземеш чадър + 2 шезлонга - 30 лв. Към днешна дата цените са същите. Тел. за инфо 052/386 706
През престоя ни от 1-ви до 10-ти юли 2-3 пъти правеха проверка на басейните дали сме си платили шезлонг и чадър Simple Smile Цените на бара на басейните пред "Лотос" са си същите като миналата година - фрапе 4 лв., бира  4 лв., цитронада - 6 лв. Чистота - на супер ниво, както басейните, така и плажа.
P.S. не съм наясно има ли нов концесионер, но цените са валидни и в момента. Не може да се влиза през бариерата, ако не си платиш, но може да се излиза от там Simple Smile

Много благодаря Simple Smile), явно от Ривиера са се договорили с новия концесионер - излезе официална информация, че е от 10 юли друг стопанисва плажа. Ще се ходи на северния плаж, пред базата на МВнР, там поне беше 15 лева шезлонг с два чадъра, сега не вярвам да са се променили нещата

# 634
  • Мнения: 6 301
А свободната зона може да се ползва на Ривиера, като се влезе не от парадния вход, нали?

# 635
  • Plovdiv
  • Мнения: 296
А свободната зона може да се ползва на Ривиера, като се влезе не от парадния вход, нали?
Да, абсолютно. Ние не сме плащали вход, минавахме си през вратичката до хотел Нимфа, вървяхме си по алеите на комплекса и си ходихме на свободната зона точно пред детската площадка. Свободната зона е наистина много голяма и прекрасно поддържана. Децата ползваха и басейните Simple Smile

# 636
  • Мнения: 2 524
Здравейте,може ли мнения за Царево,никога не сме ходили,но тази година мислим да сме там. Търся апартамент за 4 възрастни и дете на 3,някой може ли да ми препоръча нещо проверено,също така ме интересува как са плажовете там,чувала съм че единия е каменист доста. Всяка информация ще ми е ценна,благодаря предварително
Към Царево общо взето се водят три плажа - централния (тесен, с ями и камъни по дъното), Арапя  (около 3-4 километра от Царево, отчасти се кара по черен път, плажът е хубав, става за деца) и Нестинарка (там не съм била). Ако не ти е късно - след 5 август мога да пиша как е на Нестинарка.
В какъв ценови диапазон търсиш в Царево и дали в хотел или къща за гости? На Арапя по дефаут по това време всичко читаво като бунгала и къщи за гости е резервирано по принцип.
Мога да ви пиша къде да не ходите - хотел Диана. https://www.visit.bg/hoteli/hotel-diana-carevo-371/
Гледам във Букинга следните апартаменти с високи оценки:
https://www.booking.com/hotel/bg/la-mer-apartments.bg.html?aid=3 … total;ucfs=1& - по снимките се ориентирам, че е на Нестинарка;
https://www.booking.com/hotel/bg/studios-grace-port-tsarevo.bg.h … total;ucfs=1& - това е в самото Царево мисля;

Ходила съм няколко пъти в Царево, включително и служебно. На мен ми харесва, че не е толкова голяма дънданията като Китен и Приморско. Общинската здравна служба също се намира в Царево с денонощна медицинска помощ, което си е плюс, когато почиваш с малко дете. Има и малък парк, но без много шумотевици като батути, виенски колела и прочие атракции.

# 637
  • Мнения: 1 980
Здравейте, чудим се дали да не отскочим до Лозенец за почивните дни, но сме с малко дете, и ме интересува водата топла ли е.

# 638
  • София
  • Мнения: 1 226
А свободната зона може да се ползва на Ривиера, като се влезе не от парадния вход, нали?
Да, абсолютно. Ние не сме плащали вход, минавахме си през вратичката до хотел Нимфа, вървяхме си по алеите на комплекса и си ходихме на свободната зона точно пред детската площадка. Свободната зона е наистина много голяма и прекрасно поддържана. Децата ползваха и басейните Simple Smile

Бихте ли обяснили тази детска площадка къде точно се намира, до(между) кой(кои) хотел(хотели) е ?
Откъде е по-близо да се мине, по стълбите под МВнР станцията ли или от друго място?
Благодаря !

# 639
  • Мнения: 267
Момичета,как е времето на морето?Става ли за плаж и къпане тези дни?

# 640
  • Мнения: 3 922
Прекрасно е времето. Следобед се опита да ръми съвсем леко, но истински дъжд нямаше.

# 641
  • Мнения: 267
Прекрасно е времето. Следобед се опита да ръми съвсем леко, но истински дъжд нямаше.


Супер!!Обнадеждих се!Приятно изкарване!

# 642
  • Мнения: 7
Здравейте! Търся мнения за бунгала Романтика на Камчия, има ли някой който е бил таю? В какво състояние са бунгалата, плажа? Има ли на лизо магазинче и ресторант(освен този в къмпинга)?

# 643
  • Мнения: 22
Здравейте! Търся мнения за бунгала Романтика на Камчия, има ли някой който е бил таю? В какво състояние са бунгалата, плажа? Има ли на лизо магазинче и ресторант(освен този в къмпинга)?

Моя позната ходи там всяка година. Тази още не са били. Част от бунгалата са реновирани и са много комфортни и добре направени. Но има и такива, които все още не са оправени и са в доста окаян вид. Иначе казва, че е чисто, но захабено.
Плажът казва, че е много хубав, а в ресторанта готвели много вкусно и май има отстъпка в определени часове.
Тя все пак е с две малки деца и щом ходят там за по десет дни вероятно си заслужава, особено в реновирано бунгало.

# 644
  • Мнения: 2 466
Здравейте
Ние най - после може да започнем търсенето на подходящо местенце за нас.
Търсим си семеен хотел или къща за гости на южното черноморие. Двама възрастни с дете на 2г сме.
Нещата, на които държим са да е студио, за да мога да готвя на детето. Терасата да е просторна, защото миналата година беше много малка. Да е близо до плажа и да има някакви атракции, площадки и подобни за детето.
Най на сърце ни е Созопол. Миналата година бяхме там. Останахме и много доволни от къщата, в която бяхме, просто единственото нещо, което ни отказва да отседнем пак там е малката тераса. Моят мъж много държи на това. Созопол ни е много любим и колкото и да повтаряме, че следващия път ще търсим нещо по-спокойно, мисълта, че ще отидем някъде другаде и няма да знам кое къде се намира ме ужасява. Като свикна на едно място после ми е трудно да експериментирам.
Моля, ако някой може да ни препоръча нещо, ще съм много благодарна. Ще почиваме средата на август.
Приемам предложения за  Созопол...а може и за някой друг курорт.
Комплекс Лазур в Созопол е страхотно местенце и мисля, че ще отговори на изискванията ти. Три години подред ходим там и сме много доволни.

Аз пак да помоля за линк към този комплекс, защото има Лазур 1 и 2, и освен това къща за гости с това име. Съвсем се обърках.

Общи условия

Активация на акаунт