Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 314
  • 214
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами този... #Crazy Sick


Само тази снимка успях да намеря в нета... newsm78

Не се сещам за друг, който да ми е по-гнусен от Вучков Sick
Бля,бля Sick Sick Sick.Е този е на голяма почит у нас-мъжо го гледа и се залива от смях сам като луд,а на мен ми иде да Sick

Ама бях забравила и Леонардо Ди Каприо.Ей как ми е гнусно да го гледам този мазен тип Sick

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 21:29 от ками

# 136
# 137
# 138
  • Sofia
  • Мнения: 4 227

Весела Драганова


Кати



Диди Дрингова - ужаааааааааст !

# 139
  • Мнения: 1 629
Ето я:




И този супер мазен дъртак Sick


# 140
  • София
  • Мнения: 4 884
Джереми Айрънс е един от мъжете, които аз много харесвам...Какво прави в тая класация, хора?!?



# 141
  • Мнения: 812
1.ФОЛК ПЕВИЦАТА - К А М Е Л И Я -отвратителен миризлив кон             2.ДИДИ ДРИНГОВА-е...ти  крокодила

# 142
  • Мнения: 431
Имам непоносимост към онова българско "ВИП" създание Деси Тенекеджиева - външността й ме отвращава, ВИП-изявите й също. Сега последно видях, че се е набутала на корицата на "Ева" Sick Певица, актриса, манекенка - на всяка манджа-мерудия, вулгарна до безобразие. ooooh!

Само тази снимка намерих - жената вляво.

# 143
  • Мнения: 14 654
никъде не намерих подходяща негова снимка из нета ,ама за мен той води класацията на грозниците : дени желязов -водеше преди време нощен магазин и после взе и да пее . толкова е мазен и противен, а и всички, които си бръснат главите ме отвращават - не мога да понасям гологлави мъже  Sick

# 144
  • Мнения: 1 841
Азис

Сара Джесика Паркър (сериалът го харесвам, но тя всеки път ми се струва потресаващо грозна)

Анджелина Джоли (има някаква особена "грозна" красота - някак едновременно хем красива, хем ми грознее, а мъжът ми въобще не я харесва)

# 145
  • Мнения: 3 447


този май не го срещнах до момента

# 146
  • Мнения: 7 474
А този някой спомена ли го??  Mr. Green Sick Mr. Green Sick

# 147
  • София
  • Мнения: 2 958
Къде забравихте Галя от Сатен и Нина Николина? А и онази Диди от БГ ТОП 100 (тя всъщност на живо е многосладка, но на екрана  Sick )!

# 148
  • Мнения: 14 654
точно си мислех за галя от сатен и нина николина - чудни хубавици !

# 149
  • Мнения: 7 914
Leo,
 да споменат е ама май в темата с  най- предпочитанете мъже Sick Mr. Green

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт