Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 281
  • 214
  •   1
Отговори
# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green
Брутално сексуална била според моя скъп

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 15:13 от ДЕ ВАня

# 46
# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Къдрокоске, Евгени Минчев и Глория ги разпознах, ама кои са другите две моделки?

едната е Жасмина от "Сделка или не" / в кафявото тоалетче /, а за другата и аз  newsm78

# 48
# 49
  • Мнения: 1 753

Румен Луканов  Crazy


Радост  Sick

# 50
  • Мнения: 6 623
http--rozali.com-photos-events-n_464.jpg


http--www.afbg.org-pictures-obsti-kulturna programa-image021.jpg

# 51
  • Мнения: 5 647
Къдрокоске, Евгени Минчев и Глория ги разпознах, ама кои са другите две моделки?

Тази от корицата на Плейбой е Жасмина /"Сделка или не"/, а тази с череното боди е Мис София 2006 /Галена еди коя си/

# 52
  • Мнения: 14 491
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

И си го чеша с кеф, защото моят мъж е от тези, които не я харесват. Направо не може да я гледа.
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green


и моят също не я харесва
а между другото нали знаете онази приказка, че на 40-50 години вече имаш лицето, което си заслужил /с характера си/ представям си анджелина на кво ще мяза на 50 - долу горе може да се досети човек

# 53
# 54
  • Мнения: 1 153
Аз само ще добавя Къцито Sick

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Ау, тоз хубавец как можах да го забравя. №3 в класацията ми /след Сегал и бате Арни/

# 56
  • София
  • Мнения: 6 802
Тази раждала ли е, че и е толова увиснал бюста? Sick

# 57
  • Мнения: 1 753


да добавя и тази



и този  Sick


ауу и този също

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 15:20 от Ал Бънди

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

И си го чеша с кеф, защото моят мъж е от тези, които не я харесват. Направо не може да я гледа.
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green


и моят също не я харесва
а между другото нали знаете онази приказка, че на 40-50 години вече имаш лицето, което си заслужил /с характера си/ представям си анджелина на кво ще мяза на 50 - долу горе може да се досети човек


Лично ли я познаваш? Ако  действаме само с подозрения, сигурно пак ще е готина,т.е. мацка-хулиганка.

# 59
  • Мнения: 7 914
Ми за тия двамцата кво ще кажете Wink:





Може и да са грозни ама са си лика прилика Joy и как се обичат #Crazy!
Ама ако можеха да имат и деца...щеше да ми е много любопитно какво щеше да се получи! newsm53


SLADURKATA
,

Цитат
и моят също не я харесва
а между другото нали знаете онази приказка, че на 40-50 години вече имаш лицето, което си заслужил /с характера си/ представям си анджелина на кво ще мяза на 50 - долу горе може да се досети човек
С толкова много пари не ми стига фантазията, честно! newsm62

Общи условия

Активация на акаунт