Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 277
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много ми е противна Евелина Павлова. Не знам как да и сложа снимка. Водеше с Ники Кънчев Big Brother и една тъпотия сега!

# 151
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
В класацията е вече Евелина Павлова  Mr. Green
Има я по-напред в темата с уникално лоша снимка, като за документи да беше - по-добре щеше да излезе Crazy

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Джереми Айрънс е един от мъжете, които аз много харесвам...Какво прави в тая класация, хора?!?




И аз се притесних, че е в класацията...Много готин актьор! Винаги играе в яки филми! Ама трябва да уважаваме мнението на другите, нали? Mr. Green

# 153
  • Мнения: 1 768
Фолкпевиците Глория и Рени. Sick

# 154
  • София
  • Мнения: 723

Ей този "велик" художник направо ми лази по нервите. Sick

# 155
  • Варна
  • Мнения: 974
Много ми е противна Евелина Павлова. Не знам как да и сложа снимка. Водеше с Ники Кънчев Big Brother и една тъпотия сега!

оффф и на мен!!!!

# 156
  • Мнения: 544
Много ми е противна Евелина Павлова. Не знам как да и сложа снимка. Водеше с Ники Кънчев Big Brother и една тъпотия сега!

и на мен!Толкова е изкуствена и дървена!

оффф и на мен!!!!

# 157
  • София
  • Мнения: 15 232
Много ми е противна Евелина Павлова. Не знам как да и сложа снимка. Водеше с Ники Кънчев Big Brother и една тъпотия сега!

и на мен!Толкова е изкуствена и дървена!

оффф и на мен!!!!

Бройте ме и мен. След Албена Вулева тя ми е на второ място в класацията на антипатични "журналистки".

# 158
  • Мнения: 433
Джереми Айрънс е един от мъжете, които аз много харесвам...Какво прави в тая класация, хора?!?




И аз се притесних, че е в класацията...Много готин актьор! Винаги играе в яки филми! Ама трябва да уважаваме мнението на другите, нали? Mr. Green
Това е един от любимите ми актьори. Страшен поглед има пича. Леко съм изненадана, че е попаднал тук.

# 159
  • София
  • Мнения: 1 481
Джереми Айрънс е един от мъжете, които аз много харесвам...Какво прави в тая класация, хора?!?




И аз се притесних, че е в класацията...Много готин актьор! Винаги играе в яки филми! Ама трябва да уважаваме мнението на другите, нали? Mr. Green
Това е един от любимите ми актьори. Страшен поглед има пича. Леко съм изненадана, че е попаднал тук.

Еееее, по вкус приятел няма  Wink Антипатичен ми е просто, какво толкова. Дано няма обидени  Hug   
btw, от години съм почитателка на  Marilyn Manson и знам, че на много хора им е противен, даже в тази темичка го мернах някъде, но не се сърдя, нито ми е гадно  bowuu

# 160
  • Мнения: 184
Венета Райкова-не е грозна, ама има някакво отрицателно излъчване. Неще ме потриса от нея.

# 161
  • Мнения: 183
Някой спомена ли Румен Петков
нема да пускам снимка, да не ме обвиният че искам да плаша мамите и тяхните деца

# 162
  • Мнения: 3 092
От Евелина Павлова  ми се  Sick
От Майкъл Джесксън ме втриса  Mr. Green
Искам да спомен Галя от Каризма , Миро от Биг Брадър  и Зара от Биг Брадър понастоящем водеща на " Ало къщата"Ето я тука :
http://www.bliasak.com/files/2005_44/zara1.jpg

# 163
  • София
  • Мнения: 5 289

Ей тоз лигльо не моа да го гледам.

# 164
  • Мнения: 208


Ето тия двамата.

Общи условия

Активация на акаунт