Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 274
  • 214
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 616
Ей тея двамцата са ми страшно антипатични и не мога да си обясня непреодолимото отвращение, което изпитвам към тях... newsm78

# 166
  • Мнения: 569
Имам непоносимост към онова българско "ВИП" създание Деси Тенекеджиева - външността й ме отвращава, ВИП-изявите й също. Сега последно видях, че се е набутала на корицата на "Ева" Sick Певица, актриса, манекенка - на всяка манджа-мерудия, вулгарна до безобразие. ooooh!

Само тази снимка намерих - жената вляво.




    Напълно те подкрепям!!!!!!

# 167
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Някой щеше да ме яде по повод това, че казах как кметЯ Борисов е добил тюленоподобен вид.
Я се убедете сами:

Преди:


Сега:

# 168
  • Мнения: 7 474
CTramell   Joy откъде го изрови това чудо!  Joy

# 169
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ами намирам ги такива в ръкава отвреме-навреме Wink  Mr. Green

P.S.  Освен това разчиствах из къщи стари списания и в едно от тях изрових статия 'Тайнственият мъж до царя', ама трябва да я сканирам, няма я из нета. Разликата е още по-фрапантна.

# 170
  • Мнения: 7 186
Някой щеше да ме яде по повод това, че казах как кметЯ Борисов е добил тюленоподобен вид.

Бе не знам ама на Бойко на дърти години по съм му навитак, като млад нещо не ми хваща окото. newsm78

# 171
  • Мнения: 1 840
А, забравих и Део - прилича ми на проскубано врабче, а като чуя, че е секссимвол - направо си падам от смях.

# 172
  • Мнения: 7 914
А, забравих и Део - прилича ми на проскубано врабче, а като чуя, че е секссимвол - направо си падам от смях.

Аз съм сигурна, че е за определена възрастова група , че от тази група , на още някоя подгрупа! smile3521

# 173
# 174
  • София
  • Мнения: 1 105

Туй чудо мяза на гаден долен травестит бачкал яко цяла нощ и заснет малко преди зазоряване на път за районното, но все пак щастлив, защото е известен Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 175
  • Мнения: 5 647
В класацията е вече Евелина Павлова  Mr. Green
Има я по-напред в темата с уникално лоша снимка, като за документи да беше - по-добре щеше да излезе Crazy

Добре, че ме подсети. По-напред попитах дали някой нещо знае за отношенията й с Ники Кънчев? Нещо ги спрягаха двамата, ама не знам точно за какво?

# 176
  • Мнения: 1 277

  smile3521

Към тях добавям  още:Майкъл Джексън, Евгени Минчев, Галя от Сатен, Николай Бареков, Мара Отварачката, Къци. Има още едно същество, но не съм сигурна как му беше името- май беше Ицо Петрофф newsm78

# 177
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Добре, че ме подсети. По-напред попитах дали някой нещо знае за отношенията й с Ники Кънчев? Нещо ги спрягаха двамата, ама не знам точно за какво?
Случайно го прочетох въпросното интервю в 'Максимум', докато чаках да ми измият колата. Твърди там девойката, че само професионални отношения имали.

# 178
  • София
  • Мнения: 2 846
Най-гаден и външно и всякак ми е ГЕОРГИ КОРИТАРОВ! #2gunfire

# 179
  • Мнения: 374
Венета Райкова е доста противно създание ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт