Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 283
  • 214
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 418
Абе имаше една манекенка дето ходеше със сина на някакъв известен пластичен хирург.Яко съм запецнала в момента и не мога да се сетя за името и.Ако някой се сеща да ми помогне моля.Е те тая убавица направо ми разваля настроението за дни на ред като я видя някъде.Няма такова чудовище. ignore2

# 181
  • Мнения: 7 474
Абе имаше една манекенка дето ходеше със сина на някакъв известен пластичен хирург.Яко съм запецнала в момента и не мога да се сетя за името и.Ако някой се сеща да ми помогне моля.Е те тая убавица направо ми разваля настроението за дни на ред като я видя някъде.Няма такова чудовище. ignore2

Тази е - Теди Велинова!

# 182
  • Мнения: 1 418
Точно този дръглив кон.
Айде скапа ми се настроението вече Mr. Green
Много благодаря за помощта.

# 183
  • Мнения: 7 837
Бившият мъж на Джулия Робъртс  Sick

# 184
  • Мнения: 7 474
Бившият мъж на Джулия Робъртс  Sick

Черпя те! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 185
  • Мнения: 1 269

Кейт Мос е абсолютен фаворит на семейството ми  в класацията за най-непривлекателна жена!(на горната снимка била нейна двойничка! и тя е грозна!!!)

# 186
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Ей този и аз не мога да го трая.Много ми е противен.

# 187
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ми за тия двамцата кво ще кажете Wink:





Лика прилика са си !

# 188
  • Мнения: 124
И малко на футболна тематика - е това е моят фаворит, нема по-грозен от него  Mr. Green:

# 189
  • Мнения: 1 462
Абе имаше една манекенка дето ходеше със сина на някакъв известен пластичен хирург.Яко съм запецнала в момента и не мога да се сетя за името и.Ако някой се сеща да ми помогне моля.Е те тая убавица направо ми разваля настроението за дни на ред като я видя някъде.Няма такова чудовище. ignore2

Тази е - Теди Велинова!

Е защо да е непривлекателна?  Гледам, че операцията е сполучлива...

# 190
  • София
  • Мнения: 1 352
Айде и аз да се включа. Мартин Карбовски - много ми е неприятен визуално.
 

# 191
  • Мнения: 14 654
тази ми е любимка, а като започне и да говори....

# 192
  • Мнения: 7 914
тази ми е любимка, а като започне и да говори....



Що, ти не ти допадат гаЦсета и ПелЮдки ли? newsm78 newsm62 rotfImbo

# 193
  • Мнения: 1 418
Абе имаше една манекенка дето ходеше със сина на някакъв известен пластичен хирург.Яко съм запецнала в момента и не мога да се сетя за името и.Ако някой се сеща да ми помогне моля.Е те тая убавица направо ми разваля настроението за дни на ред като я видя някъде.Няма такова чудовище. ignore2

Тази е - Теди Велинова!

Е защо да е непривлекателна?  Гледам, че операцията е сполучлива...
Успешна ама от врата надолу.

# 194
  • Мнения: 1 100
 Я вижте тук колко "хубостници" са развен4ани. Голям смях Joy : http://www.ebaumsworld.com/celeb.html

Общи условия

Активация на акаунт