Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 283
  • 214
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 254
   Вярно-непривлекателен е и то доста-ама пее БЯСНО .Обожавам да го слушам Simple Smile

# 196
  • Мнения: 304
Я вижте тук колко "хубостници" са развен4ани. Голям смях Joy : http://www.ebaumsworld.com/celeb.html


 #Crazy ауууууууууууууу Агилера е ... #Crazy
На мен Виолета Здравкова ми е най  Sick

# 197
  • Мнения: 5 622
И малко на футболна тематика - е това е моят фаворит, нема по-грозен от него  Mr. Green:





О, не, тоз е върха направо! С 10 см венец и 10 мм зъбки  Sick

# 198
  • Мнения: 3 569
О, не, тоз е върха направо! С 10 см венец и 10 мм зъбки  Sick

И 10 милиарда Евро  Joy

# 199
  • Мнения: 805
И НЕчовек. Бог !!!

# 200
  • Мнения: 5 622
И малко на футболна тематика - е това е моят фаворит, нема по-грозен от него  Mr. Green:





О, не, тоз е върха направо! С 10 см венец и 10 мм зъбки  Sick

Това: 
и това: 
са само малки подробности  Joy

# 201
  • Мнения: 3 569
Като заговорихте за футболисти и се сетих за Питър Крауч от Англия



# 202
  • Мнения: 5 622

 Е, стига де  Stop Спрете се. Имайте милост към необичащите големи венци и малки зъбета

# 203
  • Мнения: 3 153
И малко на футболна тематика - е това е моят фаворит, нема по-грозен от него  Mr. Green:





О, не, тоз е върха направо! С 10 см венец и 10 мм зъбки  Sick

Това: 
и това: 
са само малки подробности  Joy
На мен пък ми е сладък...............и  това дори няма нищо общо с 10те милярда Sunglasses

# 204
  • Мнения: 805
И на мен ми е много симпатичен. Страхотно присъствие има този човек. Много ярък и харизматичен. Един коментатор беше казал " Пристигне ли Роналдиньо, изгрява слънце "  Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 3 153
И на мен ми е много симпатичен. Страхотно присъствие има този човек. Много ярък и харизматичен. Един коментатор беше казал " Пристигне ли Роналдиньо, изгрява слънце "  Heart Eyes
Peace

# 206
  • Мнения: 1 616
И на мен ми е много симпатичен. Страхотно присъствие има този човек. Много ярък и харизматичен. Един коментатор беше казал " Пристигне ли Роналдиньо, изгрява слънце "  Heart Eyes
Peace

И аз го намирам за невероятен чаровник! Усмивката му е като на малко дете.. Heart Eyes Рекламата на Пепси само заради него я гледам! "Даа, даа, даааааа!"  Grinning

# 207
  • Мнения: 3 153
И аз го намирам за невероятен чаровник! Усмивката му е като на малко дете.. Heart Eyes Рекламата на Пепси само заради него я гледам! "Даа, даа, даааааа!"  Grinning
Да, да, даааа, не само рекламата гледам заради него, а и въобще той е причината да гледам футбол с кеф! Никой друг не ме карал да се наслаждавам на добрата игра!

# 208
  • Мнения: 3 569
И аз съм на мнение, че е чаровник Роналдиньо. И не само това - присъствието му се усеща винаги.

# 209
  • Мнения: 1 258
Леле,как може темата да започва с абсолютния ми любимец Никълъс Кейдж.Аз-възмутена.

Иначе непривлекателен за мъж ми е нещо от типа Долф Лунгрен.

Общи условия

Активация на акаунт