🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 795
  • 892
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 848
Допадна ми вечерята на Ева. Беше претиснена, че няма посуда и не е собствената си кухня, но се справи. Не разбирам от икономии ли не хапна нищичко или от преумора. Бях останала с впечатление, че доста чепат характер, но явно с годините се примирила, а може и само за пред камерите. Харесвам я, както и цялата група Тоника. Почти няма тяхна песен, която да не мога да запея.
Та за Ева нищо лошо няма кажа.
Смайлис,  като си далеч, би било в реда на нещата да забравиш и да простиш. Hug

# 211
  • Мнения: 630
Аз видях само пълнените домати и изненадата. Колко точки дадоха на Ева?

# 212
  • Мнения: 9 865
И аз много харесвам песните на Тоника (и всичките конфигурации), но те самите така се изложиха с караници и скандали помежду си, че си сринаха целия имидж в моите очи, за жалост.

На Ева със сигурност ѝ беше криво да готви в чужда и не особено оборудвана кухня. По прнцип и аз се чувствам като в небрано лозе в чужди кухни, но като готвиш за непознати хора, с камери наоколо сигурно е още по-изнервящо. Затова донякъде съм склонна да разбера, ако не са се получили нещата съвсем добре.
Предястието от сьомга ми е любимо, по думите на Джулка салатата е била направо феномен Wink, хаха, десертът също им хареса. За основното не чух много добре коментарите. На мен не ми хареса как изглежда в чиниите, може да е било вкусно.

Бобо е някакъв нервак и явно се и мисли за особено важен, след като според него някой си "взима бележка" съобразно неговия вкус.
И този Искрата и той е някакъв самовлюбен. Той, всъщност... какъв е тоя, май някакъв рапЕр (аман от тия). Поправям се: композитор бил и бийтбокс правел. Аз го обърках с един друг димчоу (да, да, знам че не си приличат)... но те са толкова много, че и майките им сигурно ги бъркат.

Накрая ще се окаже, че най-много са ми харесали Бойчето и Джулито от тази седмица.

# 213
  • Мнения: 630
Аз мернах някакви филийки черен хляб, които ме впечатлиха, защото иззглеждаха вкусни, а и аз много обичам хляб Simple Smile.

# 214
  • Мнения: 7 848
Искрата не е ли написал песньовката за кекса? Или от толкова много аФтори, рапЕри вече ги объркАх. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 215
  • Мнения: 630
Искрата не е ли написал песньовката за кекса? Или от толкова много аФтори, рапЕри вече ги объркАх. Stuck Out Tongue Winking Eye
Да, четох, че той е авторът.

# 216
  • Мнения: 9 865
Написал бил музиката, да (то па една музика, ама хаааайде, да не съм като някоя недоклатена леля), но текстът е на Трендафилов изглежда.
И работел за/с цялата пасмина рапери на компанията на Графа. Нямам нищо против, аз дори им харесвам някои неща, ама наистина не мога много да ги различавам.

# 217
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Смайлис,  като си далеч, би било в реда на нещата да забравиш и да простиш. Hug

А аз какво написах?

отдавна съм ѝ простила /и на нея, и на останалите от групата/, заради таланта и песните им.

Искрата не е ли написал песньовката за кекса?


Този Искрата, дето пее “Кекс” ли е?

Не. Той е написал музиката.


Искрата е талантливо момче.

# 218
  • Мнения: 7 848
Да, де. Прочетох те и се радвам, че е така. Чеша си клавиатурата, сабахлям. Не е необходимо да ми отговаряш. Hug ❤️
Изчитам всичко!
Но има дни, в които не ми се пише, и други- с логорея.😂😁
 Редактирам се да благодаря за систематизирана та информация за Искрата, защото освен, че са с почти еднаква визия, и тази музика не е моята, та  наистина ги обърках с папи Ханс.

Последна редакция: ср, 13 юни 2018, 09:07 от Билян@

# 219
  • Мнения: 3 794
Бобо ужасно изпсува в промото за неговата вечер 🙊 Не знам дали бих останала на масата, ако някой се държи така.
Лейди Б и Джулиана са най-позитивни...Да видим как ще е до края на седмицата 📆

Някой знае ли още колко седмици ще дават Черешката 🍒?

# 220
  • София
  • Мнения: 8 148
Лейди-то не е грозна жена, защо е с този клоунски грим не ми е ясно.

# 221
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Някой знае ли още колко седмици ще дават Черешката 🍒?

4

# 222
  • Мнения: 5 692
Колко точки ѝ дадоха на Ева?
Тази женица не ми харесва - никога не ми е харесвала като глас, като визия, като държание, поведение. Така и не разбрах как е станала певица. Вярно е, че аз не разбирам от музика, но все пак и аз имам ухо за хубав глас и музика. А за мен тя си вие...

# 223
  • София
  • Мнения: 4 397
Колко точки ѝ дадоха на Ева?
 
38т.  получи , с една повече от Гани

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 310
Смятам за много негостоприемно, грозно и невъзпитано, че Ева не яде нищо по време на цялата вчеря. И не е защото изведнъж се е почувствала изморена, тя съвсем съзнателно приготвяше по 4 порции. Смятам, че от куртоазия (по Джулката) трябваше да си сложи нещичко в чинията.

Общи условия

Активация на акаунт