🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 827
  • 892
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 69 195
Къде кални бре....нали върху найлони растат. Кално съм виждала само от градината....
Последно ми донесоха домашни ягоди...то няма измиване. наблъскано с кал от дъжда....
А в тарелките от лидл чисти, чисти...облизани направо.

# 376
  • София
  • Мнения: 1 277
Не знам, но изпитвам отвращение да гледам тазвечершната домакиня...аз съм позитивен човек и широкоскроен, но това чудо - за мен визията е...малко казано потресаваща (и това няма нищо общо с 'провокация', както сигурно ще се опита да го изкара). Може да е гледала клипчета на изпълнители и да се опитва да пресъздава някакви елементи, но не и се е получило хич сполучливо и външният вид лъха на евтино и грозно. Честно, в сравнение с нея предпочитам да гледам Луна без звук.
Извинявам се, че се отплеснах от кулинарната тема, но не се сдържах.

# 377
  • София
  • Мнения: 20 208
Къде кални бре....нали върху найлони растат. Кално съм виждала само от градината....
Последно ми донесоха домашни ягоди...то няма измиване. наблъскано с кал от дъжда....
А в тарелките от лидл чисти, чисти...облизани направо.
Ами върху найлон, ама има и кални, не знам как става. То всъщност може да не е точно кал, не съм се задълбочавала точно какво е, но е нещо черно и поне според мен в никакъв случай не може да се ползва неизмита, дори и да го няма мръсното. В момента имаме само айсберг, иначе щях да ти снимам.
Онзи ден точно едни такива дъбов лист бяха толкова мръсни, че даже не видях, че имало някакво голо охлювче и го пипнах с ръка. Няма да казвам как опищях орталъка.  Blush

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 12:48 от Reinа

# 378
  • Мнения: 3 405
Само на мен ли ми се стори, че Бобо изпя "бело влакно   белиш"... Joy


# 379
  • София
  • Мнения: 20 208
Не, така го изпя. Laughing

# 380
  • Мнения: 9 865
Трябва да призная, че Бобо ме впечатли положително с това, че умее да готви, справи се сам и менюто беше интересно, без да е прекалено претенциозно. Нямаше и сьомга!!! Mr. Green.
Всичко, което приготви бих опитала и мисля, че по отношение на готвенето заслужава максимум точки.

За реакцията на раздразнение и псуването - беше грозно, но и донякъде го разбирам. Първо Ева е забележително кречетало и повтаря до откат едно и също. Например, тезата за гладните хора я затвърди около 18 пъти, ако има някой неразбрал. И това беше декларирано в началото, а после продължи да намила по всякакви теми. Нейното също беше малко отвъд границите на възпитаното. Да, може да е най-възрастна и с опит, но явно не умее да изслушва. Разбира се, не беше оправдано Бобо да избухва така селски. Има и други начини.
Лейди Би се държи отчаяно, а пък нейната вечеря нещо не ми е любопитна. А Искрата... това момче там ли е въобще, глас не му се чува.

# 381
  • Мнения: X
Трябва да призная, че Бобо ме впечатли положително с това, че умее да готви, справи се сам и менюто беше интересно, без да е прекалено претенциозно. Нямаше и сьомга!!! Mr. Green.
Всичко, което приготви бих опитала и мисля, че по отношение на готвенето заслужава максимум точки.

За реакцията на раздразнение и псуването - беше грозно, но и донякъде го разбирам. Първо Ева е забележително кречетало и повтаря до откат едно и също. Например, тезата за гладните хора я затвърди около 18 пъти, ако има някой неразбрал. И това беше декларирано в началото, а после продължи да намила по всякакви теми. Нейното също беше малко отвъд границите на възпитаното. Да, може да е най-възрастна и с опит, но явно не умее да изслушва. Разбира се, не беше оправдано Бобо да избухва така селски. Има и други начини.


Споделям същото мнение.

# 382
  • Мнения: 3 405

Защото само суперлативи получи за БГ изпълнението си, пък той дори текста не знаел... или просто след сочната псувня вече никой не смее да му направи забележка? Първоначално ми се струваха свежа и незлоблива компания, но с всеки следващ епизод ми доказват, че са абсолютно лицемери!

# 383
  • Мнения: 9 865
Еееее, сега сбъркал текста... той сигурно изобщо не вдява какво значи да "белиш платно" (почти сигурна съм, платно, влакно... все едно), обаче пък хубав глас извади, на мен ми хареса да го чуя особено преди другите да заблеят в хор.
Иначе... аз си казах и вчера мнението за Бобо, струва ми се самовлюбен, надут и нервак.

# 384
  • София
  • Мнения: 7 965
Не знам защо, ама винаги като видя този емотикон и ми прилича на поп  фолк певеца Константин.

Снощи в "Господарите" случайно видях кадри от предишната седмица - Нордел хвърля хляб по Луна ...
Не хвърля никакъв хляб, ами ония прословути „банички“, които всъщност бяха препечени кори за баница.

# 385
  • Мнения: 4 359
Чак пък грозно...драматизирате ми се струва. Просто мнение.
Ами,да.Точно,защото си падат по драмите/а сигурно и по турските сериали по ТВ-то/ им се вижда грозно и грубо мнението Simple Smile Скръбта си е лично занимание,почнеш ли да я развяваш насам-натам вече се превръща в друго. Аз изкл.епизода в тоя момент.Никой не е длъжен да слуша едно и също жалване.Всеки е преживял драма,преди 3 год и аз за година всикчи най-силни стресови ситуации.Т'ва го пиша,щото някоя дама да не скочи да каже,че незнам к'во е/
За да кажа и нещо по темата,все пак,и на мен ми дойде странно домакинята да не си сипе нищо.Можеше и да не яде,ако толкова иска,ама трябваше да има нещо пред себе си.И освен това-доста обидно звучяха констатациите и за размера на кухнята и апартамента.Все пак,хората и са го отстъли да го ползва,да има къде да си направи рекламата,беше чист и уютен,а тази не спря да мрънка..
Сега ще гледам и Бобо

# 386
  • Мнения: X
Макар да я харесвам Ева, искаше да изтъкне как у тях е с голяма и хубава кухня, маса и т.н., повтори го толкова пъти, че наистина стана неуважително спрямо собствениците.

За мен Бобо и Лейди Б са един дол дренки, виждам ги как се напиват, карат се и после се "сдобряват". 😲

# 387
  • Мнения: 11 575
Тия двамата (Бобо и Бойка) нищо чудно да са направили някой кекс след снимките.  Whistling

# 388
  • Мнения: 69 195
Тия двамата (Бобо и Бойка) нищо чудно да са направили някой кекс след снимките.  Whistling

Ама снощи ли ? Satisfied


.....кекс, кекс....

# 389
  • Мнения: 11 575
Тия двамата (Бобо и Бойка) нищо чудно да са направили някой кекс след снимките.  Whistling

Ама снощи ли ? Satisfied


.....кекс, кекс....
Не, след Бойкината вечер.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт