🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 804
  • 892
  •   1
Отговори
# 555
  • USA
  • Мнения: 7 359
Mari_Mar,да не би видеата да не се отварят само за тези,които гледаме от чужбина?
Аз въобще не стигам до лентата за управление,5 минути зарежда докато най-накрая не изпише,че линка не може да се зареди.Това е така от началото на тази седмица.

Последна редакция: нд, 17 юни 2018, 15:19 от Adorasmile

# 556
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 152
Mari_Mar,да не би видеата да не се отварят само за тези,които гледаме от чужбина?
Аз въобще не стигам до лентата за управление,5 минути зарежда докато най-накрая не изпише,че линка не може да се зареди.Това е така от началото на тази седмица.
https://imgur.com/BXE9z07
И на мен не ми се отварят отскоро (гледам от САЩ). Свалих си VBOX7 приложението и там добрите души качват и гледам.
Гани ме изненада приятно- смятах, че ще е пълен сакатлък в кухнята, но освен кавърмата със сьомга, останалите неща й се получиха. Глуповата е и е забавна, но на мен ми се стори, че занижава оценките. Ева ми се видя превзета и на мен лично не ми бе приятна. Много соц някак си, а на вечерята у Бойка на караокито не ми хареса и как пее. Бобо изобщо не ме изкефи, нито пък не харесах нещата, които приготви и смятам, че Манчев прекали със суперлативите за него. Заядлив и с държание на вечно напушен. Отделно даваше целенасочено ниски оценки на останалите за щяло и нещяло. Лейдито ми беше ок останалите дни, но на нейната вечеря очевидно си се напи и взе да ръси глупост след глупост. Тая нелепа, вмирисана перука е просто потресаващо гнусна и не знам защо я влачи всяка вечер. Прилича на някой парцал, с който са минали пода на кухнята в някой китайски ресторант.  Sick Немитият микрофон и подпяванията й също бяха дразнещи подробности..  Rolling Eyes Най-много ми хареса Искрата, въпреки че в началото ми се видя много претенциозен с критиките си към другите. Сготви добре, разкри подробности от личният си живот, които другите не знаеха. Плакетът трябваше да е за него, според мен.  Peace
Ще видим следващата седмица как ще е. От групата съм чувала само за Калканджиева и Джина. Така ми се иска в предаването да участват какъо преди само обикновени хора. Беше много интересно и истинско- реални оценки, мерене на кулинарни умения и сблъсъци на характери.  Peace

# 557
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Извинете, но се ядосах. Mari_Mar не е длъжна да качва нищо и за никого. Оценявам желанието ѝ да помогне, ама тези оплаквания на последните страници...

Плащам и гледам българска телевизия. Не смятам, че някой е длъжен да се грижи за мен.

# 558
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 152
Извинете, но се ядосах. Mari_Mar не е длъжна да качва нищо и за никого. Оценявам желанието ѝ да помогне, ама тези оплаквания на последните страници...

Плащам и гледам българска телевизия. Не смятам, че някой е длъжен да се грижи за мен.
Аз не видях някой да се ядосва, а просто да отбелязва. И ние ще имаме скоро neterra,но след като се преместим. Аз ги гледам чрез Нова Плей, но напоследък не зареждат, не знам какво стана.

# 559
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И ние ще имаме скоро neterra,но след като се преместим.

Не ползвам този сайт. Както и да е.

# 560
  • София
  • Мнения: 4 429
Смайли, всичко е наред
Линковете ги поставям и заради живеещи извън България, и заради всички които не са имали възможност да гледат епизода в осем часа, а Нова плей трудно или изобщо не им се зарежда, но също така, хубаво е да ги има тези линкове в темата, защото те остават активни и след премахване на епизодите от сайта на Нова. Благодарение на тези линкове, успях да дам на момичетата от темата за сериала ,,Откраднат живот'', целия пети сезон, който вече не е в Нова плей и е заменен с епизодите от първия сезон, който в момента повтарят.

 Яд ме е, че линковете са спрели да се отварят в чужбина и много ми се иска да разбера, каква е причината
Може би, от Нова правят някакви промени и затова да е нужно повече време за зареждане, а може и да са поставили някаква защита, но дано, не е това. Порових се из Нета, за да потърся някакво решение за грешката която дава при зареждане и открих много видеа в Тубето с предлагани решения - повечето са с много бърникане в настройките, но аз избрах това, като най-безопасно.

През Хром, промяна на настройките на сървъра



ако снимката не се вижда добре, отворете я в нов раздел, че форума много смалява изображенията.
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
___________________________________________________________________________

Друго за което се сетих, е да се отвори мое мнение(цитира) и от там да се копира линка и да се постави в нов инкогнито прозорец, без всякакви добавки.

********************************************************************************
********************************************************************************
Mari_Mar,да не би видеата да не се отварят само за тези,които гледаме от чужбина?
Аз въобще не стигам до лентата за управление,5 минути зарежда докато най-накрая не изпише,че линка не може да се зареди.Това е така от началото на тази седмица.
https://imgur.com/BXE9z07
Като временно решение, качих епизодите в Гугъл диск - надявам се, там да нямате проблем

Джулиана Гани

 Ева Найденова

Бобо

 Лейди Би

 Искрен - Искрата


Последна редакция: нд, 17 юни 2018, 15:28 от Mari_Mar

# 561
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 871
ПУ питка, каква е връзката между Нетера и местенето. Трябва ти интернет, таблет, компютър или тел.

# 562
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
ПУ питка, каква е връзката между Нетера и местенето. Трябва ти интернет, таблет, компютър или тел.
И сайт, който да и се отваря в Щатите...

# 563
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 871
И аз живея в САЩ и гледам Нетера от години. И в Канада се гледа без проблем. Почити всичките ми познати българи тук също използват Нетера.

# 564
  • Мнения: 4 358
Mari_Mar,благодаря много,че се занимаваш с това!
не мисля,че някой е мрънкал.Още по-малко,че някой е длъжен да се грижи.Аз бг тв не гледам,както и ТВ като цяло.Нямам намерение и да си купувам.Гледам епизодично разни нашумели неща.Ако не мога,не е драма.

# 565
  • Мнения: 28 923
Мари Мар,браво! Добре, че има хора като теб....да мислят безвъзмездно и за другите!  Heart Eyes

# 566
  • София
  • Мнения: 15 486
Извинете, но се ядосах. Mari_Mar не е длъжна да качва нищо и за никого. Оценявам желанието ѝ да помогне, ама тези оплаквания на последните страници...

Плащам и гледам българска телевизия. Не смятам, че някой е длъжен да се грижи за мен.
newsm10 Тъкмо това си мислех.Такива претенции към нея, все едно е длъжна, а тя не е длъжна да качва нищо.

# 567
  • Мнения: 11 560
Аз няма да спирам да благодаря всеки път на Мари_Мар, за линковете, които пуска във всички теми, въпреки, че рядко се възползвам от тях. Оценявам го.  Hug
И ние сме в чужбина, но сме с Булсатком. Всичко си гледам, единствено заради часовата разлика изпускам началото на някои предавания, но после наваксвам с линковете.  Hug
Мари_Мар  bouquet

# 568
  • София
  • Мнения: 23 069
https://nova.bg/accents/view/2018/06/15/218938/%D0%BB%D1%8E%D0%B … 0%B0%D1%82%D0%B0/

Извинявам се, ако съм пропуснала и е било споделяно вече.

# 569
  • USA
  • Мнения: 7 359
Никой не е мрънкал или имал претенции към Мари_Мар.Момичето е така любезно да доставя линкове в 100 теми - за предавания и сериали,не само в Черешката и аз лично,многократно съм й благодарила.
Ако има проблем с линковете,просто я известявам,че нещо не е наред без да очаквам инвестиране на още труд от нейна страна.
Вие си мислете каквото желаете,изключително неважно ми е.

Общи условия

Активация на акаунт