🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 721
  • 892
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 082
Аз снощи не гледах, реших че е по добре да им вдигам рейтинга в най-скандалджийската вечер. За мен победител беше Ивайло. Момчето сготви и ги порещна с желание, а Курдела му оср@ вечерта.

Очаквам циркове и следващата седмица. Бойка е видна сеираджийка. Не знам дали някой освен мен помни, че Гани се яви на кастинг на първия МШ. Беше готвила някакъв буламач, не е одобриха естествено. 😆

# 31
  • София
  • Мнения: 12 409
Да не ви изпускам. bouquet
Следващата седмица само в Ева ми е надеждата за добре приготвена храна.

# 32
  • Мнения: 47 982
Да оставим цирка на страна, Луна все повтаряше че иска да види домовете, че иска нещо българско и сами да са готвили. А накрая точно обратното стори. Е това вече е чисто лицемерие

# 33
  • Мнения: 16
Луна президент ха ха ха - изкукукали кукувици -  тея оак ли ги пуснаха от лудницата та сценаристите решиха отново да ги показват по  тв-та....    То тяхното не е шоу, ами направо диагноза - само Ивайло ставаше.

# 34
  • Мнения: 31 181
Добре, че не гледах вчера. Нямам нужда от тъпотии и откачалки.

# 35
  • USA
  • Мнения: 7 297
А,изгледайте епизода,беше забавен и до някъде жалък.
Петкан не е нагаждач,при такава тегава,всеки момент да се взриви обстановка,се опитваше да разчупва атмосферата и не се е мазнил на никой,особено пък на Луна.Има едно такова скрито чувство за ирония.

Другата седмица ще е спокойно.

# 36
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Надявам се другата седмица наистина да е по-спокойно и да се наблегне на интересни рецепти и храна....не ми се гледат луди  Tired

# 37
  • Мнения: 14 079
Хич не е нагаждач Петканчо. Видяхме го в Брадъра колко струва.

# 38
  • Мнения: 3 120
Другата седмица само се чудя какво прави Ева в тази петица. Няма ли да видим седмица само с нормални хора.

# 39
  • Мнения: 5 998
Джугани ще има да се Фали с ненапаснатите си тапети D&G, на които толкова се смяхме в темата за компроматите.

# 40
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мислех, че седмицата с Кулагин и Нора беше дъното, но не, имало накъде още да се дълбае.  Tired
Благодаря за новата тема!  bouquet
Като каза Норчето и Кулагин, излязъл е запис на скандала им, който не излъчиха. Shocked Shocked
http://hotarena.net/ekskluzivno-v-hotarena-mega-skandal-tainiiat … -izleze-na-svetlo

Отврат! Нямам думи.

Да се настроим за следващата седмица:



http://eurocom.bg/shows/video/vremena-i-nravi/5700

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Бойка беше много провокативна/да не кажа цинична/преди години...сега вече майка,може и да се е променила

# 42
  • Мнения: 9 051
Надявам се другата седмица наистина да е по-спокойно и да се наблегне на интересни рецепти и храна....не ми се гледат луди  Tired
А,щото ДжуГани е от нормалните Simple SmileОсобено,ако някой ѝ пипне косата !!:D

# 43
  • София
  • Мнения: 20 082
Явно много си я харесва професорът. Снощи даваха в Господарите как обяснява, че английската кралица завиждала ужасно на Лейди Би. Сигурно имаше предвид принцеса Даяна, ама като все Бойка му е в акъла....  Joy

# 44
  • Мнения: 20 168
По-тегава и и неприятна вечер, от вечерята на Лудуна не бях гледала.

Общи условия

Активация на акаунт