🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 766
  • 892
  •   1
Отговори
# 570
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
ПУ питка, каква е връзката между Нетера и местенето. Трябва ти интернет, таблет, компютър или тел.
ТИ тина, връзката е, че няма да ни има целият юли, понеже сме на ваканция в Б-я, а след това ни предстои местене. Аз наскоро открих тази телевизия, която почИти всички твои познати имат, и възнамерявам да си взема сет топ бпокса и да заплатя за една година.
Мисля, че правят някакви промени от Нова, понеже доскоро нямах никакъв проблем да гледам предаването. Изгледах целия сезон на Hell's Kitchen също. Сега се мъча да пускам Мастършеф, но на БТВ сайтът е жив кахър и всичко е много разпиляно.
Браво на Мари за оформлението и трудът, който е вложила. Не съм ползвала линковете, които е дала, понеже пусках от Нова Плей директно, но ще пробвам. Simple Smile

# 571
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 824
Не знам по др телевизии как е, но Нетера имат и записи. Специално за Черешката на тортата, записите са от 2014, ако си спомням добре.
Погледни им 2годишният пакер, имат добра цена там... споменах познати, във връзка с пост, че трябва сайт за САЩ

# 572
  • София
  • Мнения: 4 429
Момичета , моля ви, не си разменяйте остри реплики заради мен и линковете които пускам.
Не искам аз да съм причина, да се натяга обстановката в темата.
От утре ще има нови интересни епизоди и много за коментиране, затова нека всички се забавляваме заедно.
___________________________________________________________________________________
Мисля, че правят някакви промени от Нова, понеже доскоро нямах никакъв проблем да гледам предаването. Изгледах целия сезон на Hell's Kitchen също.
 Сега се мъча да пускам Мастършеф, но на БТВ сайтът е жив кахър и всичко е много разпиляно.
Браво на Мари за оформлението и трудът, който е вложила. Не съм ползвала линковете, които е дала, понеже пусках от Нова Плей директно, но ще пробвам. Simple Smile
Епизодите на Мастер шеф, вече не са в БТВ плюс - преместени са във VOYO, но пък линковете които давах, все още са активни.

За целта, трябва да влезеш в темите на Мастера, да избереш ,,отпечатай''(от менюто трите точки) Ето последната ОТПЕЧАТАНА
след това търсиш в страницата mari_mar  и  отваряш линковете(дано се отварят и в чужбина)



***************************************************************************************

Хубаво е, да си изчистиш преди това кеша на браузъра, ама не за ден или месец назад, а от самото начало.

***************************************************************************************
Ето първите 10 епизода. В началото мислех да запазвам всеки нов, но после се отказах.

Последна редакция: нд, 17 юни 2018, 18:27 от Mari_Mar

# 573
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Ще ги гледаме с интерес. Така ми се иска да и а предаване с обикновени хора, калто беше преди. Щеше да е много по-интересно. Hug
Титина, точно тях гледах и наистина са изгодни. Скоро и ние ще се радваме на тази телевизия, нямам търпвние. Grinning

# 574
  • Мнения: 1 288
Ева явно е чувала песента “Кекс” , но незнайно защо я нарече “Кейк”, както и приятелите, които “прислонили” Искарата 🐘
Ха-ха, и мен ме разсмя това " прислонили"! В къщи коментирахме, че вероятно е искала да кажа "приютили", но в последния момент се е сетила за "подслонили" и така се е получило .....И на мен ми се е случвало Simple Smile

# 575
  • Мнения: 3 794
Ева явно е чувала песента “Кекс” , но незнайно защо я нарече “Кейк”, както и приятелите, които “прислонили” Искарата 🐘
Ха-ха, и мен ме разсмя това " прислонили"! В къщи коментирахме, че вероятно е искала да кажа "приютили", но в последния момент се е сетила за "подслонили" и така се е получило .....И на мен ми се е случвало Simple Smile

Права си, смеси думите, но това с Кейк беше абсолютно преиграване според мен Simple Smile
Иначе аз вечер ръся такива бисери за смях на детето и мъжа 🤪

# 576
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не е задължително Ева да е чувала великото музикално произведение "Кекс". А думата "кейк" съществува в българския език и няма нищо смешно в употребата ѝ.

http://ibl.bas.bg/rbe/lang/bg/%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D0%BA/

КЕЙК, кѐйкът, кѐйка, мн. кѐйкове, след числ. кѐйка, м. Вид печен тестен сладкиш от брашно, мляко, захар, яйца, вещество за бухване и др.; кекс. Жената нареди върху покривката прост, глинен сервиз за чай и извади от шкафа голям, кръгъл кейк, целият обсипан със захар и бадеми. Бр. Йосифова, БЧМ, 66. Баба забърка някакъв бърз кейк, мама подреди студените закуски, сложи пържолите на електрическата скара. Ст. Христозова, ДТСВ, 62. В ослепително бяла елипсовидна чинийка палавата Соня носеше голямо парче портокалов кейк. В. Сотиров, ЛНП, 18. Кейкът бухна.
— Англ. саkе.

# 577
  • Мнения: 3 794
Песента е супер тъпа, спор няма. На мен ми направи впечатление, че някак изкуствено се замисли и го каза. Може и да бъркам.

# 578
  • София
  • Мнения: 22 856
Искрен се представя с 2 артистични имена - Искрен Искрата и Папи Ханс. Нали не бъркам?!

# 579
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Искрен се представя с 2 артистични имена - Искрен Искрата и Папи Ханс. Нали не бъркам?!

Бъркаш. Искрен не е Папи Ханс /Константин Трендафилов/.

Папи Ханс  

Искрен Тончев - Искрата

# 580
  • София
  • Мнения: 20 145
Бъркаш. Папи Ханс е Константин Трендафилов, настоящето гадже на Дара.  Peace

Смайлис, писали сме заедно.  Hug Т.е. аз малко по-бавно.  Blush

# 581
  • София
  • Мнения: 3 717
И аз първоначално ги направих на един и същ човек, много са ми еднакви на външен вид просто Grinning

# 582
  • софия
  • Мнения: 2 463
Ааа този Трендафилов ми е направо гнусен.......да не кажа по-остра дума. Добре са се намерили с Дара....но определено той е по-неприятната половинка. Още си го спомням от черешката....такова пусто самочувствие ....ще рече човек  , че е Паулу Коелю Младши...

# 583
  • Мнения: 68 903
Сигурно кекс ще им заджурка Joy

# 584
  • Мнения: 5 435
Той ли ще участва тази седмица?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт