Смешни случки зад волана

  • 42 687
  • 212
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 323
С пълно съзнание за кифленското мислене го направих, бях длъжна да опитам всичко, отчаяна бях 😄

# 91
  • Варна
  • Мнения: 36 642
Пред работата ми има едни колчета, за да предотвратяват паркиране пред входа за гаражите. Въпреки това мнозина опитват. Един ден спира едно намазано бмв, ама от ново по-ново, чисто бяло. И пишлемето зад волана решава, че няма да даде два лева за платения паркинг на 20 метра, а ще спре точно там. Разбира се, до него се вози типичната кифла с вид на чалга звезда. Опита да намести колата максимално близо до колчетата и надра предния калник. Остана яка драскотина с ярко червен цвят на искрящо бялата, новичка кола. Онзи слезе, наплюнчи си пръста и започна да търка. Ние умряхме от смях. Накрая се качи обратно в колата и си замина с много гузна физиономия.

# 92
  • Мнения: 1 049
 Миналия месец един идиот се заби отзат в колата ми на едно кръстовище, където чаках предимство. И той избяга докато си взема телефона за да викна КАТ.
Откарах колата при едно момче, което оправя брони и лепи пластмаса. Оправи всичко по нея само за 5лв. И ми показа един трик за боядисването й - със спрей за джанти, ако колата е сива. Става за прикриване на по-малък участък.

# 93
  • при него
  • Мнения: 1 231
А моите драскотини не са страшни, карам си с тях. Застрахователя даже казал, като очукаме хубаво калника, тогава да ходим, та имам още да се вихря... То не знам, в големите градове има ли кола, която да не е с някакви поражения... Иначе преди няколко години, паркирам на заден, гледам в огледалата всичко е ОК, обаче малко по навътре имало една бетонна кашпа, не мога да я видя в страничните огледала... Давам хубаво назад и направо се качих върху кашпата, по-висока е колата, та не я ударих, а я цопнах отгоре със замах... Смениха ми тая ламарина която стои там отзад... От тогава внимавам...
А като бях съвсем млада шофьорка и където работех, в уличката можеше да се паркира само успоредно. Хубавото беше, че и от двете страни имаше магазини със витрини и в тях виждаш отпред-отзад колите. Една сутрин обаче мястото се оказа много късо. Хем гледам внимателно във витрините, хем, чукнах първо този отзад, после и този отпред. Оставих бележки, никой не ме отрази Simple Smile

# 94
  • Варна
  • Мнения: 36 642
О, аз съм качвала колата така на стълбище на заден Simple Smile

# 95
  • Мнения: 2 406
Това с лака за нокти "си е класика". Като "случайно се появи драскотина Laughing" замазваш с лак, за да не "тръгне да се прецаква лака, който е върху боята".

# 96
  • Мнения: 2 323
О, така ли, аз това сама го измислих, не съм го прочела никъде Sunglasses
JoyJoy

# 97
  • Мнения: 234
Като цяло съм добър шофьор, но се сещам за една смешна ситуация. Паркирам си аз след работа в двора зад блока на едни перпендикулярни места, зад тях стената на двора. До мен колата на един съсед, абсолютно същата като мойта. Давам назаден и викам сега ще ги изравня и гледам страничното ми огледало да се изравни с неговото и изобщо не поглеждам в огледалото за задно виждане(нали са еднакви, щом той е спрял до там и аз мога Grinning), обаче аха да се изравнят- още 3-4см и чувам "туп" и колата се връща напред. Съвсем бях забравила, че стената върви леко косо и   той като е спрял плътно назад, аз няма как да се изравня с него Grinning.  Ужулена броня и дълго си мълчах от къде Grinning

# 98
  • Мнения: 3 732
Оня ден спирам на паркинга, свърших си работата и тръгвам. От малката уличка до големия булевард разстоянието е малко, но колата не ще да върви, като спъната е. Чудя се гума ли спуках, какво става? Като спрях да чакам да се включа в булеварда случайно погледнах таблото - ръчната.

Днес отивам до едно място. Има възможност да се паркира и пред платения паркинг, точно преди бариерата. Спирам малко преди нея,  вярно - малко по - далеч от тротоара, гледам да не запуша някой. Връщам се и ще тръгвам. Една кака с бял Жип се паркирала малко по - назад от мен и си пуши. За да изляза, въртях първа, задна, два бакшиша - един назад дава да излиза, другия ни чака. Какичката пречи и си пуши. Тръгнах и тогава тя се сети да се премести малко напред но то вече нЕмаше смисъл.

# 99
  • София
  • Мнения: 19 253
Бях спряла успоредно в тъмна уличка под  1 дърво, давам ляв заден за да изляза и чувам хррррр - от дървото стърчал някакъв чеп и единият стоп с дупка. ММ го смени, след време се наложи да върна на по-широко и да изчакам 1-2 минути да натоварят кола и да тръгне. Ядосана от чакането, тръгнах рязко.....назад, само успях да кажа: олеле, олеле....и подпрях една ограда, при което счупих същия стоп. ММ се шегува, че не е изтраял и месец.
Също така при паркиране чудесно си сгънах вратата в бронята на един джип, а на него нищичко му нямаше. Платих си 200 лв. като поп, та още ме е яд.
Един чичо-дядко леко ме чукна с бариера, въпреки че карах съвсем близо до предната кола, че се опита и да ми се кара. Сякаш съм невидима.

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 16:44 от Cuckoo

# 100
  • софия
  • Мнения: 1 245
1 юни 2018, 14:39 ч.
Начинаещ шофьор съм, миналия месец ми подариха кола и още й свиквам.. да премина по същество обаче! Паркирала съм на паркинга на Билла, но ми се стори леко полегато, реших да дръпна ръчната ей така за всеки случай...ходих напред назад и се връщам до колата да си ходя, паля и тръгвам. Брей таз кола защо не иска да ускорява?!  Гледам на таблото свети червена удивителна..защо ли свети..ще взема да звънна на баща ми да го питам..няма време обаче..започва да ми мирише натрапчиво..отбивам на бензиностанцията и установявам че миризмата идва точно от моята кола..слизам и гледам от задните гуми излиза бял дим на кълба.. моля първия видян мъж за малко помощ - извинете, защо излиза дим от задните гуми? - да не би да карате на ръчна? Светна ми на момента..пред баща ми нищо не казах че иначе може и да си вземе подаръка Grinning

И още една случка, местата при нас са кът и това да се намериш читаво място си е постижение..паркирам аз, даже бях изненадана колко добре бях оставила колата, тръгвам да си ходя вече и гледам двама седят на една пейка и ръкопляскат! Викам им - ама не се шегувайте, нова съм! А те в един глас ме похвалиха че съм се справила наистина добре. Е надух се Grinning

# 101
  • София
  • Мнения: 4 548
Като ходя да зареждам винаги викам някой служител и изрично му казвам да сипе бензин. Нали все чета как на някой му сипали нафта, пък той с бензин или обратното. Последния път пак така. Изскачам от колата, човекът вече ме чака до колонката, казвам му бензин и за колко лева, а той "еее, ма то си пише, че е бензин". Така и не разбрах къде е това дето си го пише.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 36 642
Хах, пише отвътре на капачката Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 4 548
Хах, пише отвътре на капачката Simple Smile
Предположих, че е там, но нали аз не я отварям Simple Smile

# 104
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Преди години майка ми влиза в забранена улица и 'хоп!', насреща полицаи. Следва обичайния въпрос "И ко прайм ся?". Решила тя, че ще ги подкупва с 20 лв. (били двама) взима ги единия и след малко идва и ѝ връща 10 лв. Много се смях, не били алчни.

Общи условия

Активация на акаунт