как да матирам русото

  • 9 930
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Аз като бивша фризьорка Grinningсе матирам така-25мл/30мл. боя(цвят перлен или пепелив)+25мл/30мл оксидант 6% или 9%+ вода на око може би около 50мл-трябва да стане кашичка малко по-рядка от боза.Тази смес я нанасям на суха коса и седя около 10-ина минутки и мия Simple Smileи така през 15-20 дни Grinningиначе пада ConfusedС черна боя става много хубав цвят ,нооо не ви съветвам да се пробвате в домашни условия защото трябва да се работи адски бързо, за да не стане некой сакатлък ooooh! Laughing

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Матирам си кичурите с тониращ балсам на Prestige (перлен) и съм много доволна Peace


   На мен въобще не ми хвана с престижа

# 17
  • Мнения: 3 743
Матирам си кичурите с тониращ балсам на Prestige (перлен) и съм много доволна Peace


   На мен въобще не ми хвана с престижа
Може би не си стояла достатъчно време. Аз първия път стоях намазана с балсама около 30 минути.  Следващите пъти стоях по 10-15 мин, и съм много доволна, кичурите ми са сивкаво-бели, точно каквито искам Peace

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз лично го правя с маската на avon за матиране на руси коси. Ефектът е  newsm10
Аз съм на кичури, но достатъчно  smile3503

Моля те,разкажи ми повече за тази маска Praynig

http://cyber-x.hit.bg/pic/maska.jpg
Това е маската. Нанася се на мокра измита коса, стои се с нея 3 минути и се изплаква.  Аз съм доволна от нея, но моите кичури не са много златисти. Според мен това зависи от самия рус цвят, който ти е направил фризьора. Цената на маската е 6,90 или 5,90 лв. Не съм сигурна. 

# 19
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Матирам си кичурите с тониращ балсам на Prestige (перлен) и съм много доволна Peace


   На мен въобще не ми хвана с престижа


Напротив, стоях два часа и отгоре и нищо. Да кажеш нещо да му има newsm78 не, защото и друг път съм вземала и пак нищо #2gunfire
Може би не си стояла достатъчно време. Аз първия път стоях намазана с балсама около 30 минути.  Следващите пъти стоях по 10-15 мин, и съм много доволна, кичурите ми са сивкаво-бели, точно каквито искам Peace

# 20
а нали и sunsilk имат някакъв балсам за подсилване на русото,той как е?

# 21
  • Мнения: 175
Значи първо трябва да го докараш с боядисване до хубаво пепеливо русо и после да го потдържаш с тониращи балсам,пяна или с обливка както са ти обяснили момичетата по горе.Ти какъв тониращ шампуан си използвала,да не би да е на желид?Да споделя аз как процедирам и съм доволна от резултата.Боядисвам се с българска боя GALANT старото име и беше регал,а номерът е 3.94.Наистина става страхотно пепеливо,но най-много едно две миенета и го няма разбира се,затова след всяко измиване на косата си слагам от тониращия балсам на престиж,защото е по удобноно отколкото  обливка.С него стоя 30 мин.,но трябва косата да е по суха защото става по добре.Пробвала съм с мокра,току-що измита коса но почти няма ефект.Това е за мен.Успех!

# 22
  • Мнения: 2 897
а нали и sunsilk имат някакъв балсам за подсилване на русото,той как е?

Слабичък Simple SmileНе ми е 'подсилил' русото,но пък и боята не ми се отми драстично,както като ползвам други шампоани и балсами,освен това дава блясък на косата.Ако те устройва...  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 6 959
Аз използвам матиращия шампоан на Лореал и съм много доволна  Peace Струва около 14-15 лв.,но е доста икономичен.

# 24
  • Мнения: 551
Аз използвам матиращия шампоан на Лореал и съм много доволна  Peace Струва около 14-15 лв.,но е доста икономичен.

Аз също го ползвам и съм много доволна.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ето моите кичури, ако някой се интересува как изглеждат.  Wink
http://cyber-x.hit.bg/pic/pri4eska1.jpg
http://cyber-x.hit.bg/pic/pri4eska2.jpg

# 26
  • Мнения: 1 080
Ползвам на Престиж един матиращ крем->сребристо-платинен, върши много добра работа!!!

# 27
Zdravei i az imah sy6tiq probmen,no 4estno da ti kaja,sama v ky6ti ni6to nqma da postignesh,drugo si e kogato ti go napravi profesionalist:)

# 28
Най добре става със синка има в синьо и зелено.Продава се във флакони,подобни на тези от боите с окислител,не изгаря косата и трае няколко месеца.Втрива се на мокра коса,аз стоя около половин час и се отмива.Много ефектен става цвета с него,стува 2.00лв.Успех

# 29
  • Мнения: 66
az li4no ne vi suvetvam da se matirate s 4erna boia ili sas sinka,i v dvata sly4aia ima ogromna opasnost da stanete sas sini ki4yri,ne 4e neshto losho(az biax na takiva,to4no ot takiva matirania):)nai dobre se poly4ava s niakakva perlena ili siva boia(naprimer LONDA)ima edin takav cviat ako ne gresha beshe skandinavsko ili neshto takova,ako sa svetli ki4yrite se poly4ava mn.dobre Wink

Общи условия

Активация на акаунт