Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 236
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 556
nadina47, аз бях в твоето положение, но бях посетила лекар в Бг преди да пиша на Фатме. Аз също пих Циклопрогинова за предизвикване на цикъл и чак тогава отидох на първичен.

# 706
  • Мнения: 80
Благодаря Ви момичета

# 707
  • София
  • Мнения: 1 537
Здравейте, момичета,
Благодаря на всички включили се покрай моите питания по-назад.
Имам молба - дали в момента някой е в Турция и мога ли да поръчам закупуването на лекарства за моя близка. Ако някой има възможност нека ми пише на ЛС да се уговорим възможни варианти за изпращане (в София сме, но може и по куриер от др.град за наша сметка). Става дума за естрофем - 2 кутии от 2 мг (не знам дали има друг), Кринон гел 2 кутии и 2 инжекции Пролутон депо (500 мг).
Ще сме много благодарни, ако някой може да се отзове.

# 708
  • Мнения: 106
Честито момичета ,много се радвам за вас.Всяка вечер чета това което споделяте и се моля за всяка една от вас.Дай боже на всички ни това щастие.И ние с ММ тръгваме по този път-Турция.

# 709
  • Мнения: 22
Честити на Svetti. Много се радвам за теб!

# 710
  • Мнения: 5

Имам въпрос. Как мога да намеря всички хотели, в близост до Бахчеджи, които са коментирани в групата? Става ли някак си с търсачка и как. че не мога да се оправя?
Хотели близо до клиниката: Оrya; Semsan, Canka Residence


Момичета, проверявайте  www.airbnb.com.  можете да наемете стая от апартамент с хазяи на прилични цени...от порядъка на 120-150 ТЛ.

# 711
  • Мнения: 2 673
Честито момичета ,много се радвам за вас.Всяка вечер чета това което споделяте и се моля за всяка една от вас.Дай боже на всички ни това щастие.И ние с ММ тръгваме по този път-Турция.
Благодаря! Много късмет ти желая! Hug Flowers Four Leaf Clover
Kaavaalaa, изтрий си писмата от пощата, не мога да ти изпратя ЛС. Blush

Последна редакция: пт, 02 ное 2018, 09:39 от sisi345

# 712
  • Мнения: 56
Dundiu86, Beni2017,  svetylka123, Ekaterin, nadina47 много ви благодаря за милите думи и пожелания момичета! HugFlowers HibiscusKissing Heart


# 713
  • Мнения: 106
Здравейте момичета,имам един въпрос ако някой може да ми отговори ще ви бъда много благодарна.Ако се възползвам от услугите на ТурМед плащам ли им нещо на тях и те ли ще ми усигурят координатор.Благодаря ви предварително.

# 714
  • Мнения: 459
Момичета подарявам: Прогестан 50 mg  - 1 кутия, срок на годност 12 2018 г.
Преднол 4 mg - отворена кутия с 10 таблетки вътре (точно колкото са необходими за ползване) -
срок на годност 07 2019 г.

# 715
  • Мнения: 2 673
Здравейте момичета,имам един въпрос ако някой може да ми отговори ще ви бъда много благодарна.Ако се възползвам от услугите на ТурМед плащам ли им нещо на тях и те ли ще ми усигурят координатор.Благодаря ви предварително.
Не, нищо не се заплаща на Турмед.
Клиниката има координатори, може да се свържеш с тях, за да ти запишат час.
Успех! Hug

# 716
  • Мнения: 106
sisi345 много благодаря за отговора,свързах се с ТурМед и сега чакам да ми изпратят какви изследвания трябва да направим.Казаха ми че те щяли да ми запишат час за преглед.А относно цветната снимка трябвало  4,5 ден след цикъл(на чист ден),това означавали че тогава трябва да запиша час за първичен преглед.Нали там се прави снимката.

# 717
  • Мнения: 2 673
sisi345 много благодаря за отговора,свързах се с ТурМед и сега чакам да ми изпратят какви изследвания трябва да направим.Казаха ми че те щяли да ми запишат час за преглед.А относно цветната снимка трябвало  4,5 ден след цикъл(на чист ден),това означавали че тогава трябва да запиша час за първичен преглед.Нали там се прави снимката.
Не бързай със снимката, аз чак сега я направих.
Обикновено я искат преди трансфер.
Прави се до 12 ден на цикъла, преди овулацията.
Аз я направих на 11 ден от МЦ.
Не се прави в "Бахчеджи", има други клиники.
Препоръчвам ти "Ачик Емар", съвсем близо е до "Бахчеджи".
Късмет! Hug

# 718
  • Мнения: 80
Здравейте момичета
Картите за пътуване в Истанбул имат ли някакъв срок за употреба
Ние последно ползвахме нашите април 2017 и останаха пари
Дали още са валидни или сме загубили салдото
Благодаря

# 719
  • Мнения: 1 039
Валидни са парите си седят вътре, моите са от 2014 и си ги ползвах това лято без проблем също имаше суми вътре.

Общи условия

Активация на акаунт