Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 266
  • 754
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 260
Аз съм с ПИД около месец чаках за резултатите. Когато е готово изследването превеждаш по сметката на клиниката  и ти казват резултата !
Не си ли плащаш преди това като кажат колко ембриона ще иследват ?

# 616
  • Мнения: 251
След пункция си тръгваш, а не се знае колко яйцеклетки ще има оплодени и колко ще се развият до 5 ден и кои ще са годни за това изледване.

# 617
  • Мнения: 260
След пункция си тръгваш, а не се знае колко яйцеклетки ще има оплодени и колко ще се развият до 5 ден и кои ще са годни за това изледване.
Да разбрах сега ! Благодаря Simple Smile

# 618
  • Мнения: 251
Здравейте! Имам питане към тези, които са правили ЗЕТ в клиниката. Какво представлява прегледа на втори ден, пускат ли се хормони или е само вагинален?Какво се гледа тогава?

# 619
  • Мнения: 298
Здравейте! Имам питане към тези, които са правили ЗЕТ в клиниката. Какво представлява прегледа на втори ден, пускат ли се хормони или е само вагинален?Какво се гледа тогава?
На мен на втори ден ми искат кръвни-естрадиол и прогестерон, снимка от вагинален ехограф на (едно момиче бе така любезно да ми каже по-подробно какво да представлява,че аз не попитах доктора) брой и големина на фуликули в двата яйчника и дебелина на ендуметриума.
Аз пък имам питане колко приблизително ще ми струват лекарствата за след трансфера до теста?
И ако втори ден ми се падне събота или неделя в моя град не работят гинеколозите, ще трябва до Истанбул да ходя май, ако някой се е сблъскал с това моля да каже.

# 620
  • Мнения: 1 680
Аз имам един ЗЕТ при Карликая. На втори от цикъла отидох, прегледа ме, никакви изследвания не са ми правили, дадоха ми схема за лекарствата, и казаха да отида пак на 15-ти ден от цикъла.

# 621
  • Мнения: 251
Благодаря ви! На мен ми казаха на втори ден да съм там, аз нищо не питах и сега ми е неудобно да пиша на Хафизе. Лошото е че точно тогава май няма да успея да отида до Истанбул и се чудя да отлагам ли отново.

# 622
  • Мнения: 236
Здравей green tree. Аз на втори ден си пуснах кръвните изследвания, а на трети ден отидох на преглед в България. Изпратих резултатите на Хафизе, след което ми изписаха лекарствата по схема.
Според мен, не отлагай.

# 623
  • Мнения: 392
Здравейте момичета! На мен също ми предстои ЗЕТ при др. Карликая. Искам да ви попитам понеже бях при доц. Русев и той ми назначи вливки преди ЕТ трансфер проради високи НК клетки. Как процедирате? Понеже знам, че в турските клиники не обръщат внимание на имунологичня фактор споделяте ли с док , че ще правите такива вливки? Искам да попитам и колко прегледа се изискват за самият Зет трансфер. Разбирам, че ще има преглед на 2 ден от цикъла изписват се лекарства и след това? Трябва ли да се остава в Турция или от Бг могат да се следят нещата? Благодаря Ви предварително! Hug

# 624
  • Мнения: 236
Здравейте момичета! На мен също ми предстои ЗЕТ при др. Карликая. Искам да ви попитам понеже бях при доц. Русев и той ми назначи вливки преди ЕТ трансфер проради високи НК клетки. Как процедирате? Понеже знам, че в турските клиники не обръщат внимание на имунологичня фактор споделяте ли с док , че ще правите такива вливки? Искам да попитам и колко прегледа се изискват за самият Зет трансфер. Разбирам, че ще има преглед на 2 ден от цикъла изписват се лекарства и след това? Трябва ли да се остава в Турция или от Бг могат да се следят нещата? Благодаря Ви предварително! Hug
Доц. Русев почти на всеки изписва вливки. Имам чувството че едно си баба знае едно си бае. Аз преди година си направих вливката. След това имах 3 неуспешни трансфера в България.
Преди зет има 1 преглед на втори ден после има още един непосредствено преди трансфера, на който ти казват кога ще ти е самия трансфер.
Направи си вливката. Щом така са ти показали изследванията.
Аз лично не съм споменавала на др Карликая.

# 625
  • Мнения: 251
Благодаря El1t00 , този вариант с преглед в БГ е много удобен.                                                                       iovis и на мен доц. Русев ми предписа Интралипид заради високи НК клетки, както и клексан. Д-р Карликая каза нищо да не вземам и аз също се чудя какво да предприема, когато направя трансфера.

# 626
  • Мнения: 52
kremy82 лекарствата за след трансфер преди теста излизат около 130 лв

# 627
  • Мнения: 392
Благодаря момичета! Наистина ми помогнахте много! Heart

# 628
  • Мнения: 2 673
Аз знам, че д-р Карликая обръща внимание на имунология,
даже е искал такива изследвания на определени момичета,
според случая, освен това се изписват лекарства за сваляне
на имунитета преди трансфер, няма смисъл от вливки, аз лично не бих направила.
green tree, не отлагай! Hug
iovis, няма смисъл да оставаш в ТР.
Пухчето е написала, че са на 2-ри и 15-ти ден прегледите,
ако ще се осъществява трансфер, може да останеш там след 15-ия ден.
Според мен е най-добре в ТР да се прегледаш, а не у нас.
Много късмет желая на всички! Hug Heart

# 629
  • Мнения: 298
Ще трябва да сложа инжекция лукрин на 20 ден в месеца преди цикъла за ЗЕТ, с каква цел се слагаше и подкожно ли се слага като другите за стмулацията?

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 22:28 от kremy82

Общи условия

Активация на акаунт