Помогнете да избера, изпокарахме се вкъщи!

  • 5 511
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ние скоро сложихме № 6. 5-камерен немски Трокал, с к-стъкло и аргон. Още нямам отзиви, но след щателно проучване стигнахме до нея:)

# 32
  • Мнения: 409
5. 3-камерен немски Рехау  Peace

# 33
  • Мнения: 191
Мили мамчета, много ви благодаря за отзивчивостта да ми помогнете.
Няколко пъти беше споменато, че е възможна замяна на един профил с друг чрез залепено тиксо от по-скъпа марка. Има ли някакви надписи на самия профил /върху пластмасата/, който да доказва произхода му?
А също как се познава К стъклото? И при него ли може да се фалшифицира? За аргона вече разбрах, че по никакъв начин не може да се докаже има ли го в стъклопакета/остава на съвестта на изпълнителите/.
Задавам ви тези въпроси и се чуствам зле от това. Но какво да направя -  в България сме...

# 34
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Няма надпис върху дограмата, но като гледаш няколко дограми, ще видиш, че има разлика в извивката и формата. Моите наблюдения (не меродавни) са, че по-старите и по-калпави профили имат и по-ръбести форми, ъглите не са заоблени, такива неща.

А за аргона вътре, почти не вярвам някой да слага, защото се изискват много специални машини (така ми казаха  Thinking)

# 35
  • Мнения: 1 311
5-камерен Саламандър с к-стъкло ! Много сме доволни !
Peace Peace Peace
и ние!

И ние на това сме се спряли

# 36
  • Мнения: 4 422
5. 3-камерен немски Рехау
Нащата е такава, само , че 5 - камерна , със стъклопакет 32 мм.
Доволна съм.
Не ти препоръчвам българска, след време пожълтява.
И ние  newsm10 оптимално съчетание м/у цена и качество
Нашата има надписи като печати по целия профил вътре..Някакви топли ли какви бяха печатите на Рехау...

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Боже, що не пишеш, че става дума за дограма ... Нямаше да пускам моята анкета ...

# 38
pyrviqt variant vi e nai udachen,zanimavam se ot mnogo godini s dograma i styklopaketi i moga da vi kaja che ne e vajna tolkova dogramat kolkoto samiqt styklopaket ,v kraq na kraishtata dogramata e samo 20 % a stykloto ostanalite 80%,taka che deistvaite spokoino po pyrvi variant

Общи условия

Активация на акаунт