WIZZ AIR - 31

  • 65 284
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 107
Дали ще има проблем, ако нося в ръчния багаж преса или маша за коса

# 646
  • Мнения: 4 382
прочетете внимателно кои категории предмети са забранени и вижте пресата за коса дали е от тях

# 647
  • Мнения: 107
прочетете внимателно кои категории предмети са забранени и вижте пресата за коса дали е от тях
Дават я като забранен предмет, но по форумите чета, че хората я пренасят без проблем. За това питам и тук да видя дали някой е имал проблем с пренасянето.

# 648
  • Мнения: 1 316
Един спешен въпрос- в ръчния багаж нали не е проблем да има стек цигари?

# 649
  • София-Младост
  • Мнения: 23 370
Един спешен въпрос- в ръчния багаж нали не е проблем да има стек цигари?
Може според това:
https://www.esky.bg/turisticheski-patevoditel/poleti/chesto-zada … ozvate-v-samoleta

# 650
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 141
носила съм и цигари и от така наречените забранени предмети- носила съм и пинсети което се смята за остър предмет според техните глупости.
 ако е нещо малко няма да е проблем. за маша или преса не мога да кажа.

# 651
  • Мнения: 1 316
Ала-Бала, Deathcrush, много ви благодаря( и аз предполагах, че може, но като потвърдихте, ми е по- спокойно 👍).

п.п. От линка, който е дала Ала-Бала става ясно, че не може да има цигари в багаж на непълнолетно лице, т.е. ако пътуват възрастен и дете, всички цигари трябва да бъдат само в единия багаж, правилно ли разбирам?

# 652
  • Мнения: 200
Мога ли да ползвам Wizz Discount и след това преди плащане да въведа код от ваучер? И втори въпрос - мога ли да използвам няколко кога от ваучери едновременно?

# 653
  • Sofia
  • Мнения: 262
В началото на септември летях с Уиз и резервирах през Букинг, но нямам идея как да заявя Уиз кредита от резервацията си в Уиз акаунта си. Автоматично ли се начислява? Ще съм благодарна, ако някой обясни. Летяла съм доста пъти с тях, но не съм ползвала Уиз кредит досега.

За моите полети - нито едно куфарче с колелца не беше оставено на борда (говоря за хора, които не бяха купили Приорити) нито при излитането от София, нито при връщането. Имаше много възмутени хора, очевидно не четат нито сайта на Уиз, нито форуми. Най-неприятно беше за хората, на които взеха куфарчетата в момента, в който слязоха от автобуса, точно преди стълбата за качване в самолета. Нямаха време дори да реагират и да си вземат най-необходимото.

# 654
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Резевация за какво с Уиз?  Кредит се връща на акаунта, ако си резервирала през линк на сайта им хотел, рент-а-кар, атракции и т.н. Става, чрез въвеждане на номера на акаунта в съответния сайт за резервации.

# 655
  • In transit
  • Мнения: 11 901
Един малко спешен въпрос. На летището в Айндховен трябва ли да има разпечатани бордни карти или може през приложението?

# 656
  • Sofia
  • Мнения: 262
Резевация за какво с Уиз?  Кредит се връща на акаунта, ако си резервирала през линк на сайта им хотел, рент-а-кар, атракции и т.н. Става, чрез въвеждане на номера на акаунта в съответния сайт за резервации.

Резервирах хотел в Букинг, през линка на страницата на Уиз, по време на резервацията въведох номера на акаунта си. Сега какво следва? Необходимо ли е да правя нещо и как ще разбера кога ми е отпуснат кредита - ще получа имейл ли?

# 657
  • Мнения: 87
Аз понеже имам същия проблем и намерих това: https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/tseni-otstupki/v … -i-kompensatsii#/

# 658
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ще ти го преведат автоматично по Уизз сметката, това става до 15 число на следващия месеца, уж. Обикновено се забавят. Ако съвсем не се появи дотогава, а ти трябва за нови билети примерно спешно, пиши им.

# 659
  • Мнения: 4 382
Резевация за какво с Уиз?  Кредит се връща на акаунта, ако си резервирала през линк на сайта им хотел, рент-а-кар, атракции и т.н. Става, чрез въвеждане на номера на акаунта в съответния сайт за резервации.

Резервирах хотел в Букинг, през линка на страницата на Уиз, по време на резервацията въведох номера на акаунта си. Сега какво следва? Необходимо ли е да правя нещо и как ще разбера кога ми е отпуснат кредита - ще получа имейл ли?

нищо не следва, седиш и чакаш

Общи условия

Активация на акаунт