на плодово разтоварване

  • 14 407
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
СХЕМА НА 10-ДНЕВНО ЗАХРАНВАНЕ

1 ДЕН

8ч.-билков чай с мед и лимон или вода с лимонов сок или мин. вода - по желние.
10ч.-порция плодове
12ч.-чай с мед
12.30ч.- суров зеленчук - домат
14ч.-порция плодове
16ч.-чай с мед
18ч-краставица
20ч-чай смед

2 ДЕН

12ч- суров морков+ 1бр. средно голям картоф на пара
18ч.- домат + 1бр. средно голям картоф на пара
В 8,10,14,16 и 20ч. както първи ден.

3 ДЕН

12ч.- краставица + 1бр. препечена филийка пълнозърнест хляб
18ч- суров морков+ 3бр. средно голями картофи на пара

Останалите часове както първият ден.

4 ДЕН

8ч-чай с мед
10ч-порция плодове
12ч-домат+ 2бр. препечена филийка пълнозърнест хляб
16ч-чай с мед
18ч- морков+ порция овесени ядки / 1 малка кафяна чаша ядки в три такива чаши вода с шипка сол/
20ч- чай с мед и лимон

5 ДЕН
12ч-краставица+3бр. средно голями картофи на пара+1бр морков на пара
18ч-домат + порция овесени ядки или елда/ 1к.ч. елда +2к.ч. студена вода, след като заври се оставя на котлона докато поеме цялото количество вода/

В 8,10,16 и 20ч като четвърти ден.

6 ДЕН

12ч.- сурова камба + 3бр. препечена филийка пълнозърнест хляб
18ч-домат + печен пипер+ 2бр. препечена филийка пълнозърнест хляб

Останалите часове като 4 ден.

7 ДЕН

12ч- сурова камба + зеленчуци на пара 1-2ч.ч. или зеле на пара 300гр.
18ч-сурова пиперка+ зеленчукова супа/2ч.ч. вода завира с една щипка сол и в нея се поставят нарязани на ситно сезонни зеленчуци по избор/
Останалите часове като 4 ден.

8 ДЕН

12ч- сурова пиперка+ 30гр. сурови ядки-орехи, бадеми, лешници
18ч.- суров домат + зеленчуци на пара - 1-2 ч.ч.
Останалите часове като 4 ден.

9 ДЕН

12ч.- сурова камба + 50гр. сурови ядки - орехи, бадеми, лешници
18ч.- суров морков + зелен боб от консерва или готвен на пара
Останалите часове като 4 ден.

10 ДЕН

12ч.- суров домат + картофено пюре от 2-3 картофа с малко зехтин
18ч.- сурова пиперка + зеленчуци на пара 1-2ч.ч. или 50гр. соев кашкавал "Тофу"
Останалите часове като 4 ден.

Това е момичета, надявам се да съм била полезна   bouquet

# 61
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
На мен днес ми е доста гадно (5-ти ден ми е) жие ми се свят, повръща ми се и съм много гладна, но не мисля да се отказвам Rolling Eyes Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 1 183
petq по принцип след петия ден започва истинското прочистване и отслабване, но е така токсините като излизат е гадно, ако ти е много зле хапни малко мед или пък плодчета, винаги ободрява!
Ако ли не по-добре си лягай по-рано, сутринта ще се чувсташ по-добре!

# 63
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
petq по принцип след петия ден започва истинското прочистване и отслабване, но е така токсините като излизат е гадно, ако ти е много зле хапни малко мед или пък плодчета, винаги ободрява!
Ако ли не по-добре си лягай по-рано, сутринта ще се чувсташ по-добре!


Благодаря ти за съвета   bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 183
Хей, гладуващите да не се стопихте!
На мен днес ми е 10 ден и съм -3 кг, много е малко но няма да се отказвам!
Взех си майчил лист за прочистването, но по две чаши на ден ми идват много от вчера вечерта не мога да излезна от WCто, но лошо няма!
Продължавам!

# 65
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet
На мен днес ми е 7 ден и сам дотук -5кг. Но този резултат беше на 5-тия ден, а тези два дни нищо не съм свалила newsm78 , но продължавам няма да се отказвам до 15-тия ден.Странно ми е само,че до 5-тия ден свалях,а след това......не...... newsm78 newsm78

Успех на всички  bouquet  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 15 252
Днес ми е 16-ти ден и съм -7,5кг. newsm44
Ако успея да  smile3550 сигурно ще съм най-малко -8,5.
Може ли да се пие Дуфалак по време на гладуването? Пия чай с листа от сена-нищо не става. Ям череши-тц.
Дуфалакът уж е супер-безвреден newsm78 Досега не съм пила такова чудо, но днес си взех 3 пакетчета.

# 67
  • Мнения: 522
Днес ми е 16-ти ден и съм -7,5кг. newsm44
Ако успея да  smile3550 сигурно ще съм най-малко -8,5.
Може ли да се пие Дуфалак по време на гладуването? Пия чай с листа от сена-нищо не става. Ям череши-тц.
Дуфалакът уж е супер-безвреден newsm78 Досега не съм пила такова чудо, но днес си взех 3 пакетчета.
В санаториума на д-р Емилова се разрешава единствено Laxena за разхлабване, защото е на билкова основа.Ако искаш пробвай с това.

# 68
  • Мнения: 522
Днес ми е 7-ми ден и съм -5 кг.
От вчера обаче се чувствам малко гадничко, гади ми се и ми горчи в устата нещо?

# 69
  • Мнения: 4 806
за проблемите с тоалетната - препоръчвам киви, поне едно на ден. Може и повече, действа безпогрешно. Емилова предписваше Лаксена. Ползвала съм - също има ефект.

# 70
Здравейте, плодчета   wavey love001! Аз преди време много редовно практикувах този тип разтоварване и се чувствах много добре. След 4год. прекъсване, тази година пак се включвам, много е стимулиращо да си имаш съмишленици!!!  alert Не забравяйте сутрин като станете преди да сте си измили зъбите или да сте пили  нещо да си изчегъртате езика с една суп./чаена лъжица! През нощта по него се отделят много токсини-езика се облага при гладуване. За тези които пият чай за разхлабване   food010  им препорачвам да го правят вечер преди лягане, защото отделителните процеси в организма са по-интензивни докато спим. Пожелавам на всички много воля с глада и най вече със захранването!

# 71
  • Мнения: 1 183
Днес ми е 7-ми ден и съм -5 кг.
От вчера обаче се чувствам малко гадничко, гади ми се и ми горчи в устата нещо?
Нормално е, да се чувстваш така на този, може да последваш съвета на Мама Лени, мен ми е вече 11 ден и още ми е горчиво в устана, а така като се замисля предния път ми горчеше до 15-16 ден, но това е от токсините!
Аз да се отчета вече съм -4 кг, мерките ми от предната седмица са мръднали -2,5 см на талията, бедрата и ханша, на другите места по средно по 1 см, най-малко на бюста -0,5 см, не че искам там повече  Laughing
Успех Ви пожелавам, на всички, не се отказвайте, става все по-лесно, колкото напредват дните! smile3521

# 72
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Аз искам да попитам някои знае ли сега като гладувам 15 или 20 дни и направя захранването от 10 дни след колко време мога пак да гладувам, но не дълго време за пречистване, а по малко (5-6 дни) само за отслабване?И съответно колко пъти в годината може да се гладува по 15-20 дни за пречистване на организма?Чувала съм, че само за отслабване се гладува по 5-6 дни,а за пречистване и лечение по 15-20 дни-това вярно ли е???

Успех на всички гладуващи  bouquet

На мен вече ми е 8-ден, но продължавам да съм само -5кг.,както на 5,6 и 7 ден,но не се отказвам Wink

# 73
За всички плодчета само да вметна, че е препоръчително да се прави ежедневен душ, защото кожата е най-големия отделителен орган на човека. Аз лично след това се клепам обилно с антицелулитно олио, хем да стимулирам отделянято гадния целулит(който си е задръстване на клетките с токсини и шлаки, а оттам и натрупване на лимфа), хем да не ми провисне "органа"(кожата-хи хи), хем да минимизирам нацепването(стриите). Между другото аз, за да  smile3550  пия от прословутия китайски чай за отслабване вечер преди лягане(продава се във всяка аптека, зелена опаковка, ок. 4,50-5,50лв., има го и в Лечител)

# 74
  • Мнения: 522
И аз искам да попитам след калко време мога да повторя гладуването с лечебна цел.В момента възнамерявам да гладувам 30 дни.

Общи условия

Активация на акаунт