Защо много ясновидци чистят и правят ритуали без да поискат разрешение?

  • 5 462
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 201
Само на мен ли ми се падат такива или вече е често срещано да отидеш само за гадание, а врачката да започне да те чисти и да си играе с енергиите без да поиска разрешение?

Емилия от Пиротска без да ме попита “Може ли?” започна да ме чисти с някаква пирамидка. Боряна Ангелова от Дианабад също. И след двете чистения нещата се влошиха, не е хубаво това проникване и играене с чуждата енергия според мен. Не е ли редно да ме попитат искам ли такова, а не да грабват пирамидките и другите простотии и да се намесват енергиино? И толкова бързо го правят, че те шашват и не може да се осъзнаеш ако ходиш за първи път. Страшно е некоректно и няма да излъжа ако кажа че тези двете ми обърнаха живота надолу с главата. След ходене при тях ми тръгна зле, след Боряна даже имах моменти виждах като през бяла пелерина.

# 1
  • Мнения: 10 704
Не е редно да те чистят без да те питат. Обикновено след чистене ( ако е направено както трябва ) на човек му прилошава, гади му се, боли глава, вие се свят - може да продължи няколко дни. Всичко зависи от това, какво е чистено и до каква степен. Но може да му стане лошо и на човек докато му гледат.

# 2
  • Мнения: 31 726
Извода какъв е?
Не е редно и разумно да се ходи по врачки, ясновидки и други подобни.

# 3
  • Мнения: 10 704
Извода какъв е?
Не е редно и разумно да се ходи по врачки, ясновидки и други подобни.
Извода е, че трябва да внимаваш къде ходиш !
Опре ли ножа до кокала ... почваш да мислиш по друг начин.

# 4
  • Мнения: 46 520
Опре ли ножа до кокала ... почваш да мислиш по друг начин.
Не е вярно. И на мен ми е опрял ножът до кокала, но не ми е минавало през ума да ходя при врачки.
Магии, енергии и т.н. всичко за мен са чисти щуротии.

По темата - защото с нещо трябва да си оправдаят парите.

# 5
  • Мнения: 10 704
Всеки сам решава за себе си. Никой на сила не може да те накара да отидеш при някого, както и да вярваш в нещо си - това е твое право и избор.

# 6
  • Мнения: 46 520
Така е, коментирах само, че като опре ножа, започваш да мислиш по друг начин. Не е вярно. Важи само за хората, които по принцип са склонни да вярват в такива неща.

# 7
  • Мнения: 10 704
Когато почнат да стават подобни неща, на които най-често им викат "измишльотини", първо почваш да мислиш трезво, кое от къде и как се е получило. А ако в последствие започнеш да намираш някой неща, на места където изобщо не им е място или е абсурдно да бъдат намерени такива неща точно там,започваш да си задаваш едни други въпроси. Та след много въпроси, безсънни нощи, мислене, четене, питане и ред "приятни" новини, случки и инциденти решаваш да видиш и проучиш други неща, които за момента ти са се стрували фантасмагории. После пак си вземаш едни решения за себе си какво да правиш.

# 8
  • Мнения: 46 520
Намирали сме Simple Smile забавление на скучаещи бабки или деца без работа, друго никога не ми е минавало през ума. И вкъщи, зад вратата на спалнята на сватбата ми намерихме след като си тръгнаха гостите. Майка ми се панира, аз не му обърнах никакво внимание.
17 годинки изтекоха, както и всички други - имали сме и болести, и смърт, и всякакви неща, приемам ги съвсем нормално, такъв е животът. Сега като го написа се сетих, но нито съм го мислила, нито съм имала и една безсънна нощ, няма шанс дори да се замисля Grinning

Но темата не е вярваме ли или не, а защо го правят - причината е същата като тази, защо са врачки или там, каквито се водят - за пари.

# 9
  • Мнения: 10 704
Тези, които искат пари - то е ясно, че печелят от хорската мъка. Аз говоря за друг тип хора, които не вземат и стотинка - но те се намират мноого трудно. 

# 10
  • Мнения: 201
Извода какъв е?
Не е редно и разумно да се ходи по врачки, ясновидки и други подобни.
Аз искам да отида за съвет и за бъдещето. Не ме интересуват чистенията им. Както казах съвсем ми затвориха късмета и се чувствах изпит, кой знае какво са правили. Повече при тези двете няма да стъпя. Иначе те не видяха правеното на апартамента, а безплатните от нета го виждат.

# 11
  • Мнения: 46 520
Аз говоря за друг тип хора, които не вземат и стотинка - но те се намират мноого трудно. 
Не съм чувала за такива. Само за взимащи или такива от типа - оставяне на "нещо от благодарност", които пак на това разчитат.

...безплатните от нета го виждат.
Кои са безплатните от нета? И на какво "гледат"?
От това, което съм виждала по телевизиите - на всички виждат нещо. Досега не съм видяла един да се обади и да кажат - нищо няма Laughing

# 12
  • Мнения: 31 726
Извода какъв е?
Не е редно и разумно да се ходи по врачки, ясновидки и други подобни.
Аз искам да отида за съвет и за бъдещето. Не ме интересуват чистенията им. Както казах съвсем ми затвориха късмета и се чувствах изпит, кой знае какво са правили. Повече при тези двете няма да стъпя. Иначе те не видяха правеното на апартамента, а безплатните от нета го виждат.
Не би трябвало да стъпваш и при други.
Човек сам си прави живота, оттам и бъдещето. Без да ми се обиждате, но ходенето по врачки е признак за нисък интелект и неспособност човек да носи отговорност за действията си.
Насочи усилията си да си оправиш живота - работа, учене.
Майка ми е фен на ясновидци. Имаме познат, гледа на кафе и наистина познава, но донякъде.
За забавление съм ходила при него. Някои неща, които е казал, са станали, други не.
Веднъж за нещо, което бе предсказал и не стана ме попита защо не съм направила еди какво си като ми бил казал. Просто му казах, че правя каквото си искам, а не каквото някоя врачка ми каже.
Като ти предскаже бъдещето някоя врачка, какво ще направиш. Ще седнеш и ще чакаш то да се случи  Joy И после не се случва, ама пък сменяте врачката.

# 13
  • Мнения: 201
Безплатните от интернет са една жена, която по имейл гадаеше и един форум за мистичното. Не помня нито имейлът, нито форумът, той май беше англо езичен, не български. А имейлът го бяха пуснали тук в старите теми.

А искам да отида защото тотално ме объркаха - една ми казва Германия ти била на късмет, друга Ирландия и т.н. Ми не ме влекат, харесвам други страни, но едната напусна ЕС, другите пък са с много студени и дълги зими... Светлана от Герена ми вика “страна с Г, град с А”, не ме влече Германия, още по-малко пък Гърция и то наблъсканата Атина дето само бетон.

Искам да уча втори чужд език и не искам пак да попадна на държава където няма да се чувствам добре... Едно емигриране не е шега работа и от 3 страни досега не съм доволен. AstroClick Travel действително показва някои места че са по-подходящи за мен от други.

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 15:49 от Iwan87

# 14
  • Мнения: 46 520
А как гадаят, в смисъл каква информация им подаваш?
Според мен е нормално да има разминавания. Просто си имат заучени изрази и на случаен принцип ги пускат.
Ето, аз например ще ти кажа, че ще идеш в А, в град с Л. Имаш направена магия, която трябва да развалиш. Жена с тъмна коса ти мисли лошото.
Същото правят и те. Свободни съчинения.

Вземи живота си в ръце, ако искаш да ходиш в чужбина, иди, където ти харесва. Ако искаш в България - остани.

# 15
  • Мнения: 247
За гледането онлайн и аз се чудех, дали пък няма да е доходно да започна такава измама. Но явно не съм достатъчно безсърдечен.

# 16
  • Мнения: 10 704
Как ще познаеш дали човека казва истината - без да му казваш нищо ( има някой, които искат рожденна дата малкото ти име и това на майка ти ) казват неща от миналото. Но ги казват с точност и са неща които само ти си знаеш. Някой описват къде живееш, какви близки и роднини имаш. При това абсолютно нищо не им казваш. И след това ти казват какво е сегашното ти състочние, дали има нещо направено. Това е. При всеки има определени неща които са специфични. И ако човека насреща ти ги каже ясно, може да му вярваш.

# 17
  • Мнения: 31 726
Безплатните от интернет са една жена, която по имейл гадаеше и един форум за мистичното. Не помня нито имейлът, нито форумът, той май беше англо езичен, не български. А имейлът го бяха пуснали тук в старите теми.

А искам да отида защото тотално ме объркаха - една ми казва Германия ти била на късмет, друга Ирландия и т.н. Ми не ме влекат, харесвам други страни, но едната напусна ЕС, другите пък са с много студени и дълги зими... Светлана от Герена ми вика “страна с Г, град с А”, не ме влече Германия, още по-малко пък Гърция и то наблъсканата Атина дето само бетон.

Искам да уча втори чужд език и не искам пак да попадна на държава където няма да се чувствам добре... Едно емигриране не е шега работа и от 3 страни досега не съм доволен. AstroClick Travel действително показва някои места че са по-подходящи за мен от други.

Ти след година ще ходиш по врачки за да питаш - Да пръдна или не?  Joy

Губенето на време и енергия по врачки го вложи в учене.
Или още не си намерил врачка, която да ти каже какъв език да учиш?
Искаш да мигрираш. Имаш ли професия. Ако нямаш, където и да отидеш, няма да ти се получи. Ако си способен и работлив, където и да отидеш, ще ти се получи.

Имам пък една позната. Уж умна, ама всеки месец е на астролог и живее според това, което и каже. Дори не се усеща, че 80 не и познава. И си вкарва автоголове с малоумни решения. Все за зодии да говориш, не е хубаво.

# 18
  • Мнения: 201
Ами аз харесвам няколко държави, но в тези които бях до сега (които не харесвах предварително) не ми хареса. От друга страна шведски ми казват, че било безсмислено да уча, но някак по-логичен ми се струва като граматика от немския. И все пак по темата - за мен да грабват пирамидки и кристали без изрично разрешение е проява на лош вкус.

# 19
  • Мнения: 31 726
Твърде много  се влияе от това кой какво казал.
Което е много тъжно.

# 20
  • Мнения: 201
Ксто харесваш много места е трудно да решиш къде да отидеш. Едната напуснаха ЕС, другата страна е зад океана. От останалите две ще трябва да уча местния език, курсове пари и да, предпочитам насока. Освен това по AstroClick Travel най-хубавите ми места там зимата се стъмва в 2 на обед...

# 21
  • Мнения: 10 704
Това, че се съветваш с астролог - не те упреквам.То си е твое решение и избор. Обаче има нещо което не взимаш под внимание - паравят ти глобална прогноза, а детайлите, които ги има всеки ден не се казват. За справка - монарсите и благородниците са имали придворен астролог, който ежедневно ги е консултирал , даже Й.Кеплер е бил такъв. Това което ти дава хороскопа е само насока. Тя може да се промени - представи си,че мине комета или астероид - това променя нещата. Същото е и с врачките - те казват нещата такива каквито ги виждат към настоящия момент. Ако до теб се появи човек, или ти направят нещо и каквото и да е се измени - то и прогнозата им също се променя.
 Съвета ми е - набележи си собстен план в живот и го следвай. Постави си цели и ги гони. При врачки няма смисъл да ходиш ако нямаш сериозен проблем.Живота ти е в ръцете ти - направлявай го по най-добрия за тебе начин.

# 22
  • Мнения: 201
Ами тогава защо са ни те? Аз тогава наистина се замислях за Германия, но по астро линии видях, че не е моето място, а и не се виждам да им науча езика. Нали отиваме при врачки да ни кажат какво ще е и с кой или къде ще сме? Какви са тия оправдания?

Ако ни казват една версия, която няма да стане, то защо да даваш пари? Конкретно питах Светлана хубаво ли ще ми е в този град в който отивам и отидох и ме излъга, че ще е хубаво. Направих доста приятелства, но не с местни, те бяха дръпнати и като цяло беше доста депресиращо. А момичетата, които трябваше да срещна там не ги срещнах каквито ми ги описа. Та в случая не съм се отметнал, а отидох и за любовта си изгубих времето.

# 23
  • Мнения: 10 704
Правиш следната грешка: Питаш за какво са ни те. Това са хора като нас, но за разлика от теб и мен имат дарба. Тя им позволява да видят някой неща в бъдещето. Дали дарбата им е частична или на 90% - никой не може да каже. Имай предвид, че даже да ти е казано нещо, ако в следващия момент някой нещо ти направи, това врачката няма как да го види и да те предупреди за него. Астролога също няма как да те предупреди. Има много случайни неща които са непредвидими. Така че не се предоверявай на прогнози, а следвай себе си и целите си.

# 24
  • Мнения: 260
Астрологията е точна наука и определено могат астролози да ви кажат в коя държава бихте могли да имате успех. Същото важи и за Таро. Това са науки, които боравят с конкретика, а не с "държава с буква Т", например.  Говоря за сериозно познаване на материята, подобни специалисти не са многобройни. Те са вложили години труд в опознаването на астрология/Таро, така че съветите им са много ценни. Но, няма как, неглижирането на тези хора, превръщането им в "гледачи", изпитването дали ще познаят това или онова от нечие детство, ги кара да не дават гласност и показност на знанията си. Затова няма да ги откриете по обява във вестниците.

# 25
  • Мнения: 201
Не разбрахте - допитвах се до ясновидки за къде да поема, не до астролози. Астрологично аз си видях кои земи в Европа и по света са позитивни за мен и кои да избягвам чрез сайта Astro.com и функцията AstroClick Travel. От дистанция на времето смятам, че този метод е много точен, но трябва да се вземат предвид и малките аспекти и неутралните.

# 26
  • Мнения: 385
Не разбрахте - допитвах се до ясновидки за къде да поема, не до астролози. Астрологично аз си видях кои земи в Европа и по света са позитивни за мен и кои да избягвам чрез сайта Astro.com и функцията AstroClick Travel. От дистанция на времето смятам, че този метод е много точен, но трябва да се вземат предвид и малките аспекти и неутралните.

Това е смешно.
Някой друг ще избира вместо теб??

Направи цяла тема, за да говориш за себе си, за да се поставиш в центъра на нечия вселена.
Не можеш ли да поемеш проста отговорност за своя собствен живот и да престанеш да търсиш врачки.

# 27
  • Мнения: 8 809
Само на мен ли ми се падат такива или вече е често срещано да отидеш само за гадание, а врачката да започне да те чисти и да си играе с енергиите без да поиска разрешение?

Емилия от Пиротска без да ме попита “Може ли?” започна да ме чисти с някаква пирамидка. Боряна Ангелова от Дианабад също. И след двете чистения нещата се влошиха, не е хубаво това проникване и играене с чуждата енергия според мен. Не е ли редно да ме попитат искам ли такова, а не да грабват пирамидките и другите простотии и да се намесват енергиино? И толкова бързо го правят, че те шашват и не може да се осъзнаеш ако ходиш за първи път. Страшно е некоректно и няма да излъжа ако кажа че тези двете ми обърнаха живота надолу с главата. След ходене при тях ми тръгна зле, след Боряна даже имах моменти виждах като през бяла пелерина.

Не те питат, защото нищо не чистят. Всъщност чистят само портмонето ти от забутаните там парици. Много ли ти взеха за това" чистене"? Повече бих се навила да дам на някоя фирма да ми почисти апартамента, че има нужда.

# 28
  • Мнения: 201
Не знам от къде тук в алтернативния се навъдиха толкова скептици? Никой не кара вас да ходите, има хора, на които им е нужно напътствие. Grinning Защото аз може да харесвам дадени страни, но да не са за мен и врачка може да ме спре да не ходя там да хабя пари. А и ми трябва и за любовни и здравни въпроси. Темата не е против ясновидците като цяло, а против това да чистят едва ли не насила.

Последна редакция: нд, 24 юни 2018, 00:58 от Iwan87

# 29
  • Мнения: 31 726
Забранено ли е на скептици да са в този подфорум?  Mr. Green
И не, не съм скептик.
Наясно съм, че има наистина надарени хора.
Но смятам, че много хора прекаляват с ходенето по врачки.

За здравните въпроси има лекари.
А за любовните драми трябва да търсиш проблема в себе си.

# 30
  • Мнения: 201
Врачката може да те насочи, да ти каже кое е правилното, да ти помогне да избереш правилния човек. Да те насочи към бизнес дейност ско като мен харесваш твърде много различни неща.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 567
Иване, Иванеее ... много си я закъсал. Ей, ся ти метнах един боб и две лещи, от горе ми се даде да спреш да се занимаваш с глупости и да си налягаш парцалите. Където ти се ходи - ходи, каквото ти се учи - учи, стига се занимавай с глупости. Така си забатачваш енергийте и си объркваш кармата, че сам няма да знаеш как да се оправиш след година, две. Не случайно не ни е "дадено" да знаем бъдещето и не случайно живота е подреден, така както е . Човек трябва да живее на принципа - опит - грешка. С тези гледачки ти предричам, без да имам особени дарби, че в нищо няма да ти провърви. Следвай своя път.

# 32
  • Мнения: 201
Да, опит-грешка. 3 страни, които не съм мечтал. А сега искам такава каквато харесвам, но едната с вечна нощ през зимата, другата напусна ЕС, третата е Полша. САЩ са недостъпни, а другите като европейци ще са ксенофоби. Атина била хубава като астрокартография за мен, но как обичат българите, а никога не съм искал да бъда там... Определено обаче тук в България все нещо ме тегли някъде там, но не знам къде е това там и затова имам нужда от консултация с ясбовидка. А и за любовта и избора на кариера, като харесваш много различни дейности как да знаеш в коя ще имаш успех?

Апропо, Николета Йохансен ми каза, че съм наказан с лош късмет заради натрупана карма от минал живот. Бил съм злоупотребявал с власт тогава и затова ме спъват на работата завистници. За съжаление май е права.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 14:28 от Iwan87

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 567
И мен ме тегли нещо нанякъде. И аз харесвам много неща, да не мислиш, че всички нямаме твоите терзания? Да не мислиш, че на всички, всичко ни е ясно като бял ден ? Едва ли. Това са си съвсем нормални чуденки на 95 % от обществото. Винаги, някъде ще има по-добро място и по-добри обстоятелства, и където и да си пак ще си мислиш дали е правилния избор и дали еди си къде няма да ти е по-добре. И никога няма да си наясно на 100 % за перфектните обстоятелства. НЕ СИ по-различен от всички. Всички сме така. Относно това за лошата карма и лошия късмет, всичко това може да са просто внушения. И докато си внушаваш, че ги има - ще ги има. За това не се ходи по такива места, щото здрав, прав и млад може да те уморят. Внушението е страшна сила. Живей си живота. И какво като тая страна е излязла от ЕС? И какво като там, където искаш да идеш е вечна нощ? Нали ти харесва? Значи го приемаш с вечната нощ. Ти хем така, хем онака. И ясновидка ще ти каже кое  е най-доброто за теб, така ли ? Смешно е. Не те разбирам.

# 34
  • Мнения: 201
Ами в един момент нямах никакви чуденки и всичко беше прекрасно.
А по логиката на последните мнения “ще се съберем ли?” не е ли тъп въпрос? Но повечето хора за това ходят. 50 на 50 - или да или не. И аз на едни хора, дето ми писаха имейл с въпроси им познах. Направих си експеримент. Да взема и аз да искам пари?

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 17:06 от Iwan87

# 35
  • Мнения: 260


Апропо, Николета Йохансен ми каза, че съм наказан с лош късмет заради натрупана карма от минал живот. Бил съм злоупотребявал с власт тогава и затова ме спъват на работата завистници. За съжаление май е права.

Ей това е откровенна глупост! Като не могат да кажат нещо смислено и веднага "наказан си с лош късмет". Айде, нЕма нужда от подобни "гледачки".

# 36
  • Мнения: 201
Тя е астроложка. Но да, не е хубаво да те плашат. Едва ли не ще те прецакват на работа и ми каза да обърна и другата буза, да търпя.

Общи условия

Активация на акаунт