Кауфланд - тема 30

  • 78 295
  • 729
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 25 765
Напоследък чакам на касата поне 10 минути, никога не са отворени всички каси... Rolling Eyes

# 391
  • Мнения: 29 493
Взимай си ваучер.

Принципно не взимам, дори и да чакам повече. Обаче последния път така ме ядосаха, че си взех. Чаках на щанда за месо поне 20 мин и още толкова на касата. Нямат персонал, пълна лудница... Crazy

# 392
  • Мнения: 19 019
Аз успявам да мина за 5-6 минути, но и при нас е лудница напоследък.

# 393
  • Мнения: 25 765
От информация ли се взема, и какво да кажа?

# 394
  • Мнения: 20 176
Да кажа, че и Лидл е пренареден, явно от К вземат пример. Mr. Green Mr. Green
По скоро обратното, нали отиде един шеф от Лидъл в Кауфланд, и успешно омазва всичко там.  Crossing Arms
Все по рядко ходим, но чак и на мен ми идва да искам ваучер.

# 395
  • Мнения: 29 493
От информация ли се взема, и какво да кажа?

Да, казваш, че си чакала повече от 5 мин. на каса. Понякога проверяват камерите, за да видят дали е така. Peace Тук са споделяли за камерите, иначе мен не ме провериха, като взех.

# 396
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 481
Няма ли брошура?

# 397
  • Мнения: 3 961
Брошурата се качва всяка събота сутрин на сайта на Кауфланд. Ето линк, ако някой случайно не може да я намери https://www.kaufland.bg/broshuri.html.

Преди време коментирахме, че нямало нищо за веганите на първа страница, ето че са се погрижили и за тях. Има доста интересни предложения тази седмица. както и оферти за всеки ден от уикенда.

Аз лично ще се възползвам от офертите за марка Балчо и за сладоледи.

# 398
  • Мнения: 2 377
Тя брошурата направо е био Simple Smile. Като видях какво направиха с продуктите по стара планина стандарта предпочитам да му ударя една "био" биричка  Ха Ха Ха Отделно и по другите магазини био рафтовете баят пълнички стоят. Явно не само аз имам едно на ум за това био дето не си го посадил и отгледал сам.

# 399
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 601
Еее супер,най-накрая намаление на млеката Алпро  ooooh! Тези конфитюри ,които са на 3 стр. са от същата марка,на която купувам Био какаов крем с лешници,но от друг магазин,дано да има и от него...Аз не съм нито веган,нито много био,но тези задължително ще си купя,че на редовна цена удрят мнооого в кръста,не,че и тези цени са много ниски,но все пак е нещо  Mr. Green
Ооо сега видях и узо има намалено,ще се почерпя с едно  Drunk

netman71,рафтовете са пълни точно заради цената,не всеки може да си купува мляко за 5-6 лв...,а и си прав относно съмненията относно "БИО" произхода им.Верно ли,има ли "био" бира  newsm78

Последна редакция: сб, 21 юли 2018, 10:43 от Чефи-то

# 400
  • Мнения: 54 500
Да кажа, че и Лидл е пренареден, явно от К вземат пример. Mr. Green Mr. Green
По скоро обратното, нали отиде един шеф от Лидъл в Кауфланд, и успешно омазва всичко там.  Crossing Arms


Да, за него знаем.
Но наистина Лидл има нова подредба. Не ми харесва така.

# 401
  • София
  • Мнения: 13 169
Преди 10-тина дни купих тази нощница, но не съм улучила номера:



Моля, ако някой види номер S в софийски магазин, да ми пише, за да я заменя. Не ми се иска да я връщам, защото беше на промоционална много добра цена, а сега е 14,99 лв. В Банишора я имаше в началото на седмицата, но не носех с мен М размера. Вчера отидох, но някой беше купил S-ката. Sad В магазина в Банишора беше на щанда с бельо от постоянния асортимент.

Предварително благодаря на отзовалите се!   Hug

# 402
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Ще им стоят щандовете с био пълни я.Кой луд ще купи домати на 3,39.

# 403
  • Мнения: 20 176
Таня, по малките номера бяха 15 лв, аз я върнах.
Пред мен един чичо се разправяше с жената на информация, защо динята му е маркирана като банани  Sunglasses
Дева, и на мен не ми харесва, обикалям като малоумна да търся това и онова.

# 404
  • София
  • Мнения: 13 169
Таня, по малките номера бяха 15 лв, аз я върнах.

Скоро ли я върна и в кой магазин? И големите са по 15. Бяха на промоция преди 2 седмици. Затова се надявам да ми я сменят. Все пак става дума само за различен номер.

Общи условия

Активация на акаунт