ДБМ - Стара Загора - тема 2

  • 12 567
  • 317
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И аз съм съгласна за 8,30.  Laughing

# 211
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз съм с кола.
8:30 ме устройва, тъкмо ще закарам децата и оттам направо идвам.

# 212
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз също бих искала да помогна с нещо.Дрешки за детенцето нямам, но мога да купя нещо.Като видите майката, кажете приблизително какъв размер е ,мога да извадя нещо от гардероба или обувки.

# 213
  • Мнения: 6 243
Момичета, на някои от вас казах за едно приятно магазинче, пълно с материали - основно за производство на мартеници, но има и доста неща, които могат да послужат за изработката на коледни неща...златна и сребърна прежда, мъниста, целофанени опаковки.

Аз мислех да го "преслушам" в началото на декември, но днес попаднах на сайта им - ето адреса. http://www.-spam140-/ Тук е даден адреса в Стара Загора, а в каталога може да видите какво се предлага и на какви цени. Това се пада точно под бившето "Хепи" - в началото на малката уличка, която е перпендикулярна на Гурко".

Разгледайте ги, може да намерите нещо полезно. Повечето неща не са никак скъпи.

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ето малко по-точно инфо за момичето:

Най-належащата и нужда в момента е печка. Намерила си е къде да живее и е предплатила един наем (30 лв.). Бива да плати поне още един. Има нужда от парички, за да направи изследванията на детето за ясла, за да може да почне работа. Колко струват тези изследвания?
Тя е с "един кат дрехи" на гърба си. Размер - около 46-48. За номер на обувки не са я питали.
Детето яде всичко, мисля да вземем някакви бисквити, солети, такива неща. Пеп-чо ще донесе соленки утре сутринта.  Laughing
Напуска самаряни тази вечер, защото " това място не било за нея" И е права, тя не иска да си остави детето.  Grinning
По късно ще науча адреса и.
Момичето си търси работа, обещали са и от някаква автомивка, но не се знае. Можела да върши всякаква обща работа. 

# 215
  • Мнения: 6 243
Имам зимни дрехи като за нея, довечера ще ги изпера и ще намеря начин да й ги пратя - става дума за пуловери, жилетки, такива неща... За печка, май нямам, ама ако не се намери нищо, все ще изровя някой котлон от мазето, дали ще свърши работа на първо време?

Днес ще мина да ти оставя нещата за бебето и ще говори повече по въпроса. Добре, че си е намерила къде да живее, ще измислим нещо за наема. Тя ще има масрафи и за тока, ама като дойде ред да се плаща, по-добре да го поемем направо, а не да даваме пари на ръка, че вече ме е треснала една мнителност Embarassed

Херолино, тия постове не са ли за другата тема, мари? Кво ги къдрим по темата за базара! Я фащай подочистачката и оправяй!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Абе за другата са, ама тя отишла на майната си. И не ми се ровеше.  Embarassed
Аз съм виновна.

# 217
  • Мнения: 9 108

Най-належащата и нужда в момента е печка. Намерила си е къде да живее и е предплатила един наем (30 лв.). Бива да плати поне още един.

значи ще има нужда и от чаршафи  newsm78 и май от всичко за едно домакинство.

Пишете ако промените мястото на срещата сутринта да дойда


пп - имам печка с кварцови реотани, но и работи само единия (дано и той не есдал багажа). ако трябва да я нося  newsm78

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
За мястото - няма да променяме. Викам часа да променим, защото момичето утре в 10 ще бъде при самаряни.
Мама Ravia (от Димитровград) ще донесе в сряда неща за нея - яке, обувки. И не само за нея.  Hug

Аз ще видя у нас за печка, май се мотаеше една, дето само събира прах.

# 219
  • Мнения: 11 314
След срещата моля дайте размери на момиченцето (86 или 92) - да спастря един колет от дрехите на каката. Имам зимни неща в достатъчно приличен вид. С Хапката се разбрахме по въпроса за доставката.

# 220
  • Мнения: 6 243
След срещата моля дайте размери на момиченцето (86 или 92) - да спастря един колет от дрехите на каката. Имам зимни неща в достатъчно приличен вид. С Хапката се разбрахме по въпроса за доставката.
Момичетата утре ще видят майката и ще могат да преценят колко е едро детенцето. Макар че надали е 92, все пак това е размерът на моята Ирина.

Другото за проверяване е размерът обувчици, които носи детенцето, евентуално има ли нужда от обувки за майката.

Аз приготвих 3 пуловера, една жилетка и един зимен шал. Обаче с панталоните не я докарах доникъде, защото моите големи панталони ми ги взема мама Embarassed

# 221
  • Мнения: 280
Аз прегледах дрешките и съм много доволна-има доста за тази възраст за момиченце.Приготвила съм ги в една торба.Не са първа прелест,но определено не би се срамувала една майка да облече детето си с тях.
На мен ми се струва разумен часът 8.30,тъкмо ще пийнем по едно кафенце и към 10 ще отидем в Самаряни.

# 222
  • Мнения: 11 314
Размерите на майката на кой западен стандарт отговарят?
Да ровя из моите неща? Тез дет ме знаят какъв габарит съм, може да сравнят  Thinking

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Херолино, тия постове не са ли за другата тема, мари? Кво ги къдрим по темата за базара! Я фащай подочистачката и оправяй!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ще оправя като ми се появят бутоните...нещо форума ми куца..дъл не са ме *баннали незнам Crossing Arms
Иначе мамата е далечеее от моите размери..но вижте какъв и е номера на краката. ЗНачи един комплект чаршафи има от мен за тек и половина легло.

# 224
  • Мнения: 280
Ако добре разбирам остава часът 8.30,така ли?
Ние тръгваме след малко.

Общи условия

Активация на акаунт