Как се държи мъжът (приятелят) ви с вас пред чужди хора?

  • 6 288
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 479
Колкото повече чета постингите, толкова повече ми се изяснява картинката за нас двамата. В крайна сметка той се държи така, както аз го предразположа. Това, което аз демонстрирам за него пред другите и той го прави за мен:) Но в повечето случаи се "лигавим" помежду си или не се засичаме ако някой от двамата спори с друг. И вероятно така би трябвало.
Та в крайна сметка отново стигам там, откъдето тръгнах: Дръж се с другите така, както искаш и те да се държат с теб!  bowuu  bouquet

# 61
  • Мнения: 377
Зависи какво значи чужди хора. В повечето случаи се държи както и когато сме сами - спорим ако сме на различни мнения, закачките сме ги превърнали в спорт и понякога хора, които не ни познават ни гледат странно, защото граничат с обиди, но ние винаги така си говорим.  Crazy
Не прекаляваме с изразяването на чувствата, защото и двамата не смятаме за много нормално да излезем с компания и цяла вечер да се гледаме в очите, да се държим за ръце и да се целИваме.

# 62
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Държи се добре....много говори, аз също...та общо взето говорим с различни хора на масата и не чувствам необходимост да ми обръща внимание и да говори непрекъснато с мен Wink...не ме засича, аз пък не искам от него да ме подкрепя в споровете....

# 63
  • Мнения: 1 370
Както и като сме на саме

# 64
  • Мнения: 7 430
Както и като сме на саме

Същото Wink
Не виждам смисъл да сме различни сред други хора newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 819
Зависи какво значи чужди хора. В повечето случаи се държи както и когато сме сами - спорим ако сме на различни мнения, закачките сме ги превърнали в спорт и понякога хора, които не ни познават ни гледат странно, защото граничат с обиди, но ние винаги така си говорим.  Crazy
Не прекаляваме с изразяването на чувствата, защото и двамата не смятаме за много нормално да излезем с компания и цяла вечер да се гледаме в очите, да се държим за ръце и да се целИваме.

Е те тва се едно аз съм го написала, браво, Таня77, и мерси, че ми спести хубавия словоред  bouquet

# 66
  • Мнения: 118
Ами в интерес на истината случва се да ме засече пред други хора и това страшно ме ядосва. В общи линии гледа да се съобразява. Честичко обаче си прави малко дебелашки шеги за моя сметка. Абе нали си е моят мъж- трая си то. Но когато се събере с определени приятели забравя за това, че съществувам -а това вече много ме дразни #2gunfire
И на мен ми се случват такива ситуации, но аз успявам да се справя с тях #2gunfire Напоследък виждам лека промяна в поведението му Laughing

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Супер се държи, майтапим се един с друг, защитаваме се, спорим, гушка ме се , целуваме се и т.н.

 Peace

# 68
  • Мнения: 11 547
Държи се така,както когато сме си двамата.Не ме засича,не си прави шеги на мой гръб,не ме и защитава,ако не е съгласен с мен-просто е себе си. Wink

Общи условия

Активация на акаунт