Дайте си мнението

  • 1 209
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 209
Аз ходих миналата седмица
по съвет на доки не си пекох коремчето и спазвах стриктно часовете на слънцепоказване
не се къпах защото ме беше страх от инфекции
Мен пътят ми се отрази малко зле По добре се консултирай с доки за да си спокойна
и се снабди с готин слънцезащитен крем шапка, очила и чадър Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами аз съм от Варна. Цяло лято си ходих на плаж без никакви ограничения. Родих си живо и здраво детенце. Не съм имала никакви проблеми. Като се има в предвид, че имам и слънчева алергия по принцип. Мажи се с по-голям фактор, приемай повече течности и се забавлявай! Важното е да се чувстваш добре.Peace

# 17
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз ходих на море като бях бремена в третия месец , а пък ей го на сладураната спи отатък сега  Simple Smile , Мила не се притеснявай да се излагаш на слънце а и сега през юни не е чак толкова силно . Успех и леко бременеене   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз без да знам, че съм бременна... се пържих доста по плажовете.
Пази се от слънцето, рязка смяна на температурата и т.н.

# 19
  • Мнения: 683
Според мен в морето рискът да хванеш инфекция е минимален, тъй като това е естествен водоем WinkИначе не мисля че влизането в хладката вода, след като си се пекла вреди на бебето, защото то е достатъчно защитено и няма да усети нищо. Все пак не е директно под кожата - има матка, плацента, плува в течност + кожа. Peace Така че смело - напред Peace Разбира се, хубаво е преди това да се посъветваш с лекаря Peace
[/quoИ аз ходих на море - само хубави емоции. Отрази ми се идеално! Смело, но отговорно!

# 20
Не виждам нужда от притеснение.Още повече,че тези дни слънцето хич не е силно и може спокойно да си се печеш.Приятно изкарване!

# 21
А според вас до коя седмица (месец) изобщо е нормално да се ходи на плаж?

# 22
  • Мнения: 1 555
Не според мен няма защо да криеш корема, но ти се крий под чадъра ! Както са ти казали недей много затоплена да влизаш в морето, рязката смяна на температурата повече може да ти навреди !  Знам, че е полезно да плуваш в морето когато си бременна, така че забавлявайте се наволя  Party Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз бих се въздържала единствено от къпане в морето по хигиенни причини...
Подкрепям Peace

# 24
  • Мнения: 1 029
Едва ли би имало някакъв проблем със слънчевите бани и къпането на този етап, но все пак ми се струва, че е най-добре да се направи консултация с лекаря, наблюдаващ бременността.

# 25
  • Мнения: 650
и аз съм да се посъветваш с доктор, но всяко нещо с което не прекаляваш би трябвало да е добре. И аз съм чела че плуването или ходенето във вода е много полезно за бременни. Явно си се притесняваш-не е малко по-въпроса ти, но ако си пропуснала тази статия прочети я, много ми хареса на мен. Браво на преводачката Саки!
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1009/

Общи условия

Активация на акаунт