Остър неврит и шум в ушите

  • 1 289
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте. Преди две седмици получих шум в ушите. Веднага отидох на лекар и се оказа,че имам и почти пълна загуба на слуха. Започна се двуседмично лечение ,но резултат все още няма. Шумът и глухотата си стоят. Минах през няколко доктори всеки различни лекарства дава . Един доктор ми каза да започна веднага процедури с БАРОКАМЕРА имало ефект,но малко ме притеснява налягането вътре да не стане по сериозно. Ще помоля някой ,ако е имал такъв проблем нека да ми пише. Да пише с какво се е лекувал и да каже за барокамерата дали е подходяща.
Благодаря !

# 1
  • Мнения: 11 363
А какво лечение ви назначиха?
С невролог видяхте ли се?

# 2
  • Мнения: 56
С невролог лично не само с отоневролог. В момента съм на системи до днес. Съдоразширяващи ми вливат. Бях при един лекар и той ми изписа само тебокан и бетасерк каза че няма смисъл от друго. В болницата ми казаха да пия ноотропил и днес ще ми дадат още за през устата съдоразширяващи. Може би правя грешка че сменям лекари,но съм притеснена сали това е правилното лечение.

# 3
  • Мнения: 2 495
В коя болница си?

# 4
  • Мнения: 56
Сега в хирургии

# 5
  • Мнения: 2 495
В хирургия?! В кой град?
Положението ти е сериозно и моят съвет е  да отидеш в специализирана болница при доказал се специалист.А не кой да е лекар ,в кой да е кабинет.

# 6
  • Мнения: 56
В пловдив. Първо бях в една болница Каспела,после в хирургиите. И един път на частен лекар. И аз не знам къде да ида.

Общи условия

Активация на акаунт