Какъв_цвят_е_банята_ви?

  • 18 621
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 688
наща е жълто и оранжево,бяхме замислили да е жълто и синьо ,но мъжа ми посети тоалетната в Дивака и много хареса тази комбинация,същата вечер ме накара и аз да отида до тоалетна за да си кажа мнението:)Предстои ни да правим и банята на спалните,тя ще е бяло и синьо/ако не харесаме тоалетната на някое друго заведение/:)

# 31
  • Мнения: 4 668
Едната ни баня е в керемидено и ванилия със дебели фризове с лалета , много си ги харесвам . Другата е в жълто и бяло , а мебелите са цвят венге !

# 32
  • Мнения: 5 622
  Нашата баня и тоалетна са ужасно малки и затова светлите тонове, които са там са идеални за случая. Цветовете са жълто и оранжево. Измежду аксесоарите и декорациите цветовете са жълто оранжево и синьо. Между другото банята не е нова (в смисъл този интериор е стар), но цветовете са свежи и като се прави ремонт бих ги запазила най-вероятно  Wink

# 33
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мрамор-бял до тъмносив, мебелажът е бял. Семпла съм

Аз предпочитам естествените цветове, близки до природата, за мен електриковосиньото не е от тях.

А и си правя чисто моя, може би неправилна асоциация със санитарки

# 34
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Бледо морско зелено. Наситените цветове трудно се поддържат. Личи варовика от капките. Иначе в Бриколаж харесах бяло с червени макове Simple Smile

# 35
  • Мнения: 8 917
Черна с някакви оттенъци Peace

# 36
синьо,бяло и сребърни нишки
Черна с някакви оттенъци Peace
интересно ми е как я поддържаш?И аз исках тъмна,но като видях всяка прашинка как личи,а аз съм просто маниачка на чистота и се отказах.

# 37
  • Мнения: 1 599
Нашата ще е такава. Още лепят плочките Wink
http://www.bgphoto.net/photos/10299/o632850102403281250.bmp

# 38
  • София
  • Мнения: 35 943
жълто+зелено+синьо

# 39
  • Мнения: 101
Светло синя ,плочките са релефни и изобразяват разцъфнали рози.

# 40
  • Мнения: 1 465
В класическо бяло, а подът е бежов.

# 41
  • Мнения: 7 474
Малко идейки, първата ми е фаворит





Ето сайта!
http://www.italterm.biz/cl/?page=0&cmd=ccdList&cid=62&am … r%5BperPage%5D=10

# 42
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Банята ни е в тъмно синьо и жълто. Подът и до средата са тъмно сини, а от там нагоре фриз и после жълто.

# 43
  • Мнения: 814
Синьо с фриз в бяло и синьо и нагоре бяло на сини отенъци. Подът също ми е син.

# 44
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
синьо-бяла

Общи условия

Активация на акаунт